wmaraci reklam

Makale: Bitcoin'e Yatırım Yapmak Mantıklı mı ?

3 Mesajlar 784 Okunma
wmaraci reklam

Lokasyon123 Lokasyon123 İNTERAKTİF YAZILIM 80 TL Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 2883
  • Beğeniler 363 / 319
  • Ticaret 2, (%100)
Bitcoin yatırım yapmak mantıklı mı sorusuna verilecek cevaplardan biriside Geleceğin sanal para birimi olarak gösterilen bitcoin’in hızlı yükselişi ve 10 bin doların üzerine çıkacağı rivayetleri üzerine bitcoin ‘ yüz binlerce yatırım yapılmaya devam ediyor peki bictoin ‘ yatırım yapmak şu sıralar mantıklı mı ? Btc yani bitcoin, kısa zamanda yakaladığı büyük ivme ile kendisine yatırım yapanların yüzünü güldürmeyi başardı. 1 Btc ‘nin fiyatı neredeyse 10 bin dolara yaklaşırken Türk lirasının dolar üzerinde ivme kaybetmesi de halen sürüyor. Geçtiğimiz aylardan bu zamana yaklaşık 5 bin dolarlık bir ilerleme gösteren bitcoin hızlı ilerlemesi halen sürüyor. bitcoin’e yatırım yapanların yüzlerini hep güldürmesi açısından geleceğin para birimi sıfatının kullanılmasında da fayda vardır.

Bitcoin yatırım yapmak mantıklı mı ?

Şu sıralar 1000 dolar ileriye atılım yapan bitcoin, ileri ki günlerde yani 2018 yılına girmeden 10 bin doların üzerinde işlem göreceği söylentilerinde 800 dolarlık bir ilerleme daha aldığı taktirde 10 bin dolar işlem hacmine sahip olacak ve sanal para birimlerinde bir tarihi rekor daha kırılacak.

Uzun zaman önce Bitcoin yeni çıktığı zamanlarda yatırım yapma düşüncesinde olduğumu ama bitcoin’in iyi bir seçenek olmadığını düşündüm ve sanırım diğer yatırımcılar ile aynı kaderi paylaştım 1 btc nin 2017 yılında bu kadar yükseleceğini düşünemedik bile.

Peki Ya şu günlerde Bitcoin yatırım yapmak mantıklı mı ?

Yukarıda da bahsettiğim gibi büyük bir ivme kazanan bitcoin için şu sıralar hele ki dolar 4 Türk lirası civarlarında iken bir yatırım yapmak, bana göre mantıksız aslında yükselen işlem hacmi ile 30 bin Türk lirasının üzerinde olması ve dolara yapılan bir düşürülme hamlesinin olacağı söylentilerinde Bitcoin’e yapılacak yatırımın ileri bir tarihe alınması kanaatindeyim. Doların 3.5 Türk lirası seviyelerine tekrardan geri döneceğini var sayarsak ve bitcoin’in dolar ile işlem yapıldığı unutulmadığı taktirde şu sıralar bitcoin de ki ilerlemeye aldanmayarak Bitcoin ‘e yatırım yapılması size zarardan başka bir şey getirmeyeceğini düşünüyorum.

Bitcoin’e ne zaman yatırım yapmak mantıklı ?

Bitcoin yatırımı, aslında iyi bir analizden geçirilerek yapılmalı ve doğru zamanda kar odaklı bir yatırım olmalı bitcoin, dolar ile işleme alınırken, ve ülkemizde şu sıralar doların düşürüleceği çağrıları yapılırken yatırım büyük bir risk oluşturacaktır. 4 Türk lirasına aldığınız %000,001 bitcoini 3,5 Türk lirasına sattığınızı düşünürseniz bitcoin’in artış hızının neredeyse nötr etkisi yaratacağını göz önünde bulundurmalısınız. Aynı şekilde dolar düştüğünde alacağınız bitcoin, otomatik olarak artacak ve yatırım aracınız olan btc daha fazla gelir sağlayacaktır.

Site Haber adresi: http://oksijen.org/bitcoin-yatirim-yapmak-mantikli-mi/

https://wmaraci.com/forum/script-alisverisi/interaktif-sozluk-benzeri-php-pdo-yazilim-simdi-indirimde-533214.html
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

gakgos gakgos Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 6 / 195
  • Ticaret 0, (%0)
şu bitcoin den millet dünya para götürüyor ancak ben halen bu bitcoini çözemedim :D
Lokasyon123

kişi bu mesajı beğendi.

caddebodrum caddebodrum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 853
  • Beğeniler 27 / 212
  • Ticaret 11, (%100)
bitcoine yatırım yapmak mantıklı 4 ay öncede dolar yüksekken 0,11$ vardı 4 ay sonra 8,59$ olmuş yani o para 1000 dolar olsaydı kara bak

youtube bayi
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al