wmaraci reklam

MoonStarter Projesi ÖN KAYIT SON 3 GÜN! (KAÇIRMAYIN)

2 Mesajlar 480 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

WasdEx WasdEx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar Arkadaşlar

ICO SATIŞ FİYATI 0.014$ (BUDA YÜKSEK XXX GÖREBİLİRİZ)

Çok zamandır takipte olduğum bir ICO artık yaklaştı ön kayıt için sizlerle paylaşmak istedim. Ön kayıttan sonra çekiliş sistemiyle eğer şanslı iseniz size alım fırsatı veriyor. Ön kayıt için MetaMask cüzdanınızın olması gereklidir. Arkasındaki şirketler çok sağlam olup yurt dışında portföyleri geniş yelpazeye sahiptir proje hakkında bilgi isterseniz aşağıya paylaşmakta bulundum.

Katılım için LINK:

https://gleam.io/Ngbkx/moonstarter-whitelist-competition?gsr=Ngbkx-kvpqgAR7gr

Hakkında MoonStarter

Her proje deneyimli ekibimiz tarafından titizlikle doğrulanacağı için güvenli ve kaliteli projelere sahip Çok Zincirli İDO Platformu. Süreç, uyulması gereken pazarlık konusu olmayan kriterleri içerecektir. Güvenlik nedenleriyle, MoonStarter likidite kilidini ve projenin farklı haklarını idare edecektir. Adil dağıtım, bir yatırımcının $ MNST tokenlerini ne kadar ve ne kadar süreyle yatırdığına bağlı olarak, Lunar Tier Sistemimize dayalı adil bir hesaplamaya göre MoonStarter'daki yaklaşan projelere yatırım yapma olanağına sahip olacak. Ve son olarak, MoonStarter olarak Projeler için Kuluçka ve Kolaylık sunmak, fon toplama ihtiyacı duyan herhangi bir proje için IDO'ları kolaylaştıracaktır. Projeler ayrıca potansiyel yatırımcılara maruz kalma oranlarını artıracak ve kripto ortamındaki uzmanlığımızdan yararlanabilecek.

wmaraci
reklam

WasdEx WasdEx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Satış Danışmanı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Ş** E**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar 500 kişi alacak sadece ve max limit 140$

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al