wmaraci reklam

paribu hesap onayı hakkında ne düşünüyorsunuz

20 Mesajlar 7.367 Okunma
wmaraci reklam

umuterdal umuterdal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
kimliğin arkalı önlü fotoğrafını istiyorlar çektim ancak tc isim ve doğum tarihi hariç diğer bilgileri sansürledim sms atmışlar hepsinin görünmesi gerekiyor diye. Ne kadar güvenli herkes nasıl güvenip yaptırıyor bunu anlamıyorum adamın üzerine şirket bile açarlar bu tedirgin ediyor beni güvenemedim bir türlü ..

edit :kimlikle şirket açabillirler mi gerçekten diye soranlar olmuş bende bilmiyordum haber linklerini paylaşıyorum.

https://www.haberler.com/kimligiyle-sirket-kuruldu-vergi-borcu-tebligati-6932432-haberi/

https://shiftdelete.net/calinan-kimlik-bilgileriyle-neler-yapilabilir-70295

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

JohnWick JohnWick WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 48 / 29
  • Ticaret 1, (%100)
Ben şahsen ilerde sorun olacağını düşündüğüm için, üyelik aşamasına devam etmedim.

Richie09 Richie09 Reklam Tanıtım Sektörü Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek reklamcı
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 25 / 62
  • Ticaret 37, (%97)
btctürk e bende attım tüm bilgilerimi sıkıntısız su anda BTC alıp satıyoruz.

Euphrates Euphrates Bir tutam HUZUR ! Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Error / %&
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2977
  • Beğeniler 0 / 628
  • Ticaret 119, (%100)
Bu bilgiler hangi alanda kullanıyor önemli olan bu ?

* Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
wmaraci

GODZILLA GODZILLA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek YAZILIM / MUHASEBE
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 26 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
aynen bu şirketleri arayıp soran oldumu acaba bu bilgiler nasıl saklanıyor veya o şirket kimlik bilgilerini saklayacağına dair taahüt ediyormu

HeroTurk HeroTurk Ne Mutlu Türküm Diyene!!! Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Cnc programcısı
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 3962
  • Beğeniler 315 / 705
  • Ticaret 47, (%100)
Paribu onaysızda alışveriş yapılabiliyor

https://www.ozgurblog.net/

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
hocam onaysız işlem yapıldığını biliyorum küçük küçük alıyorum ancak şunu düşünmek gerek ben örneğin 300 tllik bitcoin aldım bunu desktop walleta çekerken benden 0.0005 btc aldı satın alırken ayrı komisyon aldı btcde düşünce iyice zarar yaptım ha yükselirse kar ederiz orası ayrı. Ancak bitcoinde gerçekten güzel bir kar kazanmak isteniliyorsa şuan düşükken en azından 5 10 bin tl alıp ilerde 2ye 3 e hatta 20ye katladığında kazanmak. Size basit bir hesap yapıyım.

diyelim 5000 tl yatırıcam. 0.0005 şuanki fiyattan yaklaşık 25 tl. Online cüzdanda tutmayı sağlıklı bulmuyorum. Masaüstü cüzdana çekerken benden 25 tl komisyon alıyor her bitcoin alışta ayrı ayrı işlem yaparsan her işlemden de komisyon alıyor. 500 tl hergün ayrı ayrı havale yapsan 10 kere 5 lira havale ücretinden 50 tl havale ücreti vericeksin. Her gün 500 tllik almaya kalkarsan ertesi gün yükselirse oradada zarar ediceksin.

Yani diyeceğim o ki onaysız şekilde 5000 tllik işlem yaptığında bu sana şuanki kurda bile en az 100 150 tlye mal oluyor. Btc yükseldikçe bu ödediğin para 1000 2000 tl değer edicek bu bana koyar. Tek seferde işlem yapıp zarar etmemek içinde kimlik onayı istiyor.

yarın öbür gün site kapanırsa arkalı önlü kimliğimiz tüm bilgilerimiz bu adamlarda olacak. Adamın üstüne şirket açarlar ne isterlerse yaparlar ruhun duymaz burası Türkiye. O yüzden güvenemiyorum. Tc gözüküyor ismim doğum tarihim gözüküyor neyine yetmiyor kardeşim komple bütün kimliği istiyorlar ..
GODZILLA

kişi bu mesajı beğendi.

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
Açıkçası Paribu'ya henüz kimlikli işlem yapmadım ama Koinim ve BTCTurk'de yaptım. Yaparken çekinsem de dediğiniz gibi ufak miktarlarda bir süre sonra çok pahalıya patlıyor. Artık her hafta mutlaka E devletten üzerime bir şey var mı bakıyorum. :D
Atarken ben Seri numarasını PS ile silip atmıştım onaylamışlardı ya fark etmediler ya da bilmiyorum gereksiz gördüler.

eneskamis.com

• Üyelik 20.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO & Web Dev.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 41 / 128
  • Ticaret 8, (%100)
valla normalde güvenebilirdim ama geçen gün btc paribuda 50 bin tlye dayandığında siteyi kitlediler millet satım yapamasın diye ondan sonra ne olacaksa olsun her şeyi kaybetmekten iyidir dedim çektim masaüstü cüzdana ha zarar edermiyim ederim ama uzun vadede o zarar illaki kapanır karda ederim babamın oğlu olsa çıkarıp cüzdanın arkalı önlü tüm bilgiler açık paylaşmam bakıyorum paribuya herkes onaylatmış 300 bin tllik işlemler dönüyor nasıl bu kadar umursamaz oluyor insanlar anlamıyorum sırf o fotoğraf kullanılarak tüm sosyal medya hesapları hacklenebilir onun haricinde o bilgiler kullanılarak banka hesaplarıda hacklenebilir

kemboo kemboo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek gıda mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** Ş**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 194 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
kimliğin direk fotoğrafını istemesi gerçekten saçma

Doğru olması gereken yol hiç bir zaman düz değildir!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al