wmaraci reklam

Pivot Para Kazanma ile Bedava Bitcoin Kazan

16 Mesajlar 2.586 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Hasanadem Hasanadem Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Pivot Nedir ?

Pivot Tıkla Kayıt Ol Ve İndir : https://www.pivot.one/app/invite_login?inviteCode=gjykjn

Pivot, telefonunuzdan uygulama içerisindeki haberlere okudum işaretine tıklayarak para kazandığınız bir uygulamadır. Uygulamada para kazanmanız için yayınlanan bitcoin içerikli yayınları okuduğunuzu belirtmek için habere tıklayıp GET READ POWER butonuna tıklıyorsunuz. Bu sayede 100 power puan kazanacaksınız. Kazandığınız power puanlar gün sonu bitcoine dönüştürülür ve kazandığınız puan ne kadar çoksa o kadar çok bitcoin kazanırsınız.

Gün içerisinde 40 farklı haber için GET READ POWER seçeneğine tıklayarak 100 puan kazanabilirsiniz. Buda günlük 4000 puan anlamına gelir. Hergün bu puanları toplayarak bitcoin kazanabilirsiniz. Bitcoinin artacağını da var sayarsak eğer kazandığınız bitcoinleri yatırım olarak düşünebilirsiniz. İsterseniz de kazancınızı bitcoin cüzdanınıza aktarıp paraya borsadan paraya dönüştürebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı arkadaşlarınıza tavsiye ederseniz referans komisyonu olarak ekstra 10.000 power puan kazanabiliyorsunuz.

Pivot ile Nasıl Para Kazanılır ?

Pivot uygulamasını telefonunuza indirip giriş yapıyorsunuz.

– Pivot uygulamasından para kazanmak için günlük 20 adet habere tıklayarak haberin sonundaki GET READ POWER butonuna tıklayarak puanınızı alın. unutmayın bu puanlar gün sonu size bitcoin olarak geri dönecek.

1-)Haberleri okumak için, haberlere tıklıyoruz.
2-)Haber makalesinin sonuna inerek GET READ POWER butonuna basıyoruz.
3-)Ardından her haber için 100 puan kazanırsınız.
Gün içerisinde 20 adet haber için bu işlemi yaparak 2000 puan kazanırsınız. Bu işlem ortalama 2 dakikanızı almayacaktır.
4-)Uygulamayı arkadaşlarınızla paylaşarak her davet ettiğiniz arkadaşınız için ekstra 10.000 puan kazanırsınız. Bu sayede kazancınızı artırabilirsiniz.
5-)Gün sonunda kazandığınız puanlar, bitcoine dönüşür. Kazanacağınız bitcoinler ( Satoshiler ) kazandığınız puanlara göre belirlenir. Ne kadar çok puan kazanırsanız o günün dağıtılacak olan bitcoin ödülünden o kadar çok pay almanızı sağlayacaktır.

Pivot Tıkla Kayıt Ol Ve İndir : https://www.pivot.one/app/invite_login?inviteCode=gjykjn

Pivot Ne Kadar Kazandırır ?

Her haberden 100 Power Puanı Kazanırsınız. Uygulamada her gün 20 haberden puan kazanabilirsiniz. 20 haberden günlük 2000 Power Puanı Kazanabilirsiniz. Kazandığınız power puanlar ne kadar çoksa o kadar çok bitcoin kazanırsınız. Kazandığınız bitcoinler günden güne değişiklilik gösterebilir. Çünkü her gün belli bir ödül veriliyor. Bu ödül genelde 4 bitcoin oluyor. Bu 4 bitcoin puan kazanan kullanıcılar arasında bölüştürülüyor. Mesela siz o gün toplam 100 power puanı kazandınız. Eğer başka kimse o gün puan kazanmamışsa siz tek başınıza 4 bitcoini kazanırsınız. Yani burada anlatmak istediğim şey kazancınız günden güne değişecektir. Bu sistemde puan toplayan kişi sayısıyla eş değerdir. O günün ödülü toplam kazanılan puana bölünüp 1 puanın ne kadar bitcoin kazandığı hesaplanır. Ardından kimde ne kadar puan varsa bu hesaplamaya göre ödüller dağıtılır.

Ortalama bir hesap yapacak olursak genelde 4000 puana günlük 1800 ila 10000 satoshi arasında bir ödül verilmektedir. Tabi dediğim gibi bu kazançlar artış yada azalış gösterebilir. O gün puan kazanan kişi sayısı az ise kazancınız dahada fazla olacaktır.

Pivot Tavsiye ve Ekip Kazancı
Pivot uygulamasında tavsiye kazancı sadece tek kademeden oluşuyor. Yani sadece kendi tavsiye ettiğiniz kişilerden para kazanırsınız. Sizin referansınız ile kayıt olan kişilerden 10.000 puan kazanırsınız. Ayrıca sizin referansınız ile kayıt olan kişilerden yaptıkları her haber okumalarından da 10 puan kazanırsınız.

Pivot Kazandığımız Parayı Nasıl Çekeriz ?

Pivot uygulamasından kazandığınız bitcoin miktarı 0.001 yani 100.000 satoshi olunca istediğiniz bitcoin cüzdanına kazancınızı çekebiliyorsunuz.

Pivot Özel Para Kazanma Taktiği

Pivot uygulamasında hızlı bir şekilde para kazanmak istiyorsanız ilk önceliğiniz günlük 20 haberden 100 puanınızı alın. Ardından sosyal medya hesaplarınızdan yada çevrenizdeki arkadaşlarınıza bu uygulamayı tavsiye edin. Her ay 10 kişiyi pivot uygulamasına davet etseniz ekstradan 100.000 power puanı kazanırsınız. Ayrıca arkadaşlarınız puan kazandıkça size 10 puan gelir. Buda size ekstra kazançtır. Ayrıca sabırsızlık yapıp hemen ertesi gün 100 lita 500 lira kazanmayı falan düşünmeyin. Ben 6 yıla yakındır internetten para kazanıyorum. Hiç bir zaman 1 günde bedava bir şekilde 500 TL kazanmadım. O yüzden sizde sabırlı olun ve bu uygulamaya ek gelir gözüyle bakın. Unutmayın bu uygulama sizin para kazanmanız için sadece 1 tane uygulama. Bunun gibi yüzlerce uygulama ve sistem mevcut. 10 uygulamadan siz aylık 50 TL kazansanız aylık ek olarak 500 TL yapar ki bu da gayet güzel bir ek gelirdir. Tabi bu uygulamadan çok daha fazlasını da kazanabilirsiniz fakat ben para kazanma mantığı anlamanız açısından parayı örnek verdim.

Pivot Güvenilir mi ?

Pivot uygulamasında şuana kadar hiç bir güvenlik açığı görmedik. Zaten uygulama dünyaca ünlü bitcoin borsaları huobi ve binance gibi borsaların desteklediği bir proje. Sistemin mantığı kripto para kullanıcılarının bir arada olduğu güzel bir platform oluşturmak. Uygulamanın dünya geneli kullanıcısı var kullanıcı sayısı giderek artacaktır. Ödemelerde de hiç bir sıkıntı yaşatmayan ve sağlam bir program olan pivot uygulaması tercih edilebilecek güzel bir para kazanma uygulaması diyebiliriz.

Pivot Sorunları-Eksikleri ve Güzel Yanları
Pivot Sorunları:
* Türkçe dil desteği mevcut değil

Pivot Güzel Yanları:
*Kolay anlaşılır arayüz.
*Ücretsiz para kazanma fırsatı.
*Çok zaman almayacak basit işlemlerle para kazanma şansı.
*Huobi ve Binance gibi borsaların desteklediği bir uygulama. Buda uygulamaya olan güveni artırıyor.
*Ödemelerde sorun çıkartmadan 24 saat içerisinde ödemeyi yapıyorlar.
*Tavsiye kazancı istenilecek düzeyde.
*Kolay para kazanma şansı.
*Herkes tarafından kullanılabilir.
*Bitcoin kazandığınız için kazandığınız bitcoinleri geleceğiniz için bir yatırım olarak düşünebilirsiniz.

Pivot refsiz link (Üsten Kaydolmanı Rica ediyorum) : https://www.pivot.one

wmaraci
reklam

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
Yazıdaki renkleri çok mu aradınız acaba :)
68136

kişi bu mesajı beğendi.

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

vahdettin vahdettin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek freelancer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 510 / 47
  • Ticaret 2, (%100)
Ödeme kanıtı yok

• Üyelik 29.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

Shakedown adlı üyeden alıntı

Yazıdaki renkleri çok mu aradınız acaba :)

Bu seferlik böyle olsun forum beyaz olduğu için böyle oldu kusurabakmayın

Ödeme kanıtı şuanlık yok Koskoca uygulama onca üyesi var ödeme yapmayacağını sanmıyorum bence gayet güvenilir ödemeler ilerki haftalarda yapılacak heralde o konuda bilgim yok

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

jobsfrominternet jobsfrominternet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 60 / 98
  • Ticaret 2, (%100)
Ben bu tarz olaylara bakarım incelerim. Bu uygulama gördüğüm en güvenilir ve en kaliteli uygulama. Şu an için para veriyor diyemeyiz. Power karşılığı belli bir miktarda pvt dağıtıyor. Ancak pvt de henüz borsolara girmiş değil.

Çok az zaman harcayarak power ve pvt kazanabiliyorsunuz. Kısacası hiç bu kadar ümitli olmamıştım herhangi bir airdroptan :)

• Üyelik 29.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

jobsfrominternet adlı üyeden alıntı

Ben bu tarz olaylara bakarım incelerim. Bu uygulama gördüğüm en güvenilir ve en kaliteli uygulama. Şu an için para veriyor diyemeyiz. Power karşılığı belli bir miktarda pvt dağıtıyor. Ancak pvt de henüz borsolara girmiş değil.

Çok az zaman harcayarak power ve pvt kazanabiliyorsunuz. Kısacası hiç bu kadar ümitli olmamıştım herhangi bir airdroptan :)

Kendimi ifade edememiştim tamda ne demek istediğimi yazmışsınız elinize sağlık hocam
jobsfrominternet

kişi bu mesajı beğendi.

SeeTake SeeTake https://www.bilgimsel.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 608
  • Beğeniler 116 / 115
  • Ticaret 0, (%0)
Pvt mi kazanılıyor yani bu uygulamadan. Tanıtımda bitcoin yazıyor ama. Bir çelişki oldu gibi

jobsfrominternet jobsfrominternet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 60 / 98
  • Ticaret 2, (%100)
SeeTake ilk zamanlar btc veriyordu sanırım ben bir kez btc kazandım. Sonra pvt ye döndüler
SeeTake

kişi bu mesajı beğendi.

68136 68136 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 24.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1016
  • Beğeniler 380 / 381
  • Ticaret 5, (%100)
Sebepsiz yere ban attilar 50 $ btc toplamıştım. Daha sonra sildim attim uygulamayı.

• Üyelik 29.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

Xdaapps adlı üyeden alıntı

Sebepsiz yere ban attilar 50 $ btc toplamıştım. Daha sonra sildim attim uygulamayı.

Kimse kimseye bos yere ban atmaz hocam multi uyelik acmis olabilir veya birileri sizin ref adresinizle falan hesap acmistir bilmiyorum yani pekcok nedeni olabilir ama bunu bilin adamlarin 1Milyon kullanicisi var bos yerede kimseye ban atmazlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al