wmaraci reklam

Blogger İle Alakalı Bütün Sorularınızı Cevaplıyorum

18 Mesajlar 1.787 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

azadavsar azadavsar www.htmlevi.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 380 / 174
  • Ticaret 2, (%100)

Başlıkda da gördüğünüz gibi bir blog yazma platformu olan Blogger ile ilgili kafanıza takılan bütün soruları yanıtlıyorum. :cool:

Ayrıca Blogger için verdiğim hizmetlerin detaylarını öğrenmek isteyen arkadaşları şöyle alalım → https://wmaraci.com/forum/genel-ilanlar/blogger-hizmetleri-uygun-fiyatli-blog-kurulumu-html-evi-582293.html

Soruları gönderin gelsin :D

wmaraci
reklam

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
Kendini her gün yenileyen ve değiştiren bir çok cms sistemi var , blogger'da tanik olduğum şey ise 2019 yilinda olmamiza rağmen kullanişsiz ( admin paneli demek daha doğru olur ) bir çok şey var , Blogger ile yazilan yazilarin çok nadir ön plana çiktiğini gördüm ( belkide benim yanliş bakiş açim) fakat sozün özüne gelecek olursak blogger kendini yeniler mi sence ? Site tema kismindan bahsetmiyorum :) blogger temalarini beğeniyorum .
azadavsar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 380 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
FuryQaos dediğine katılıyorum Blogger yönetim paneli çağımızın gerçekten gerisinde kalmış bu konuda güncellemeler ihtiyacı var. Google plus ürünün kapatılmasından sonra Blogger'in yaptığı resmi açıklamaya göre yaşattıkları sorunu telafi edecek yönde güncellemeler yapacaklarını belirttiler. Buna istinaden önümüzdeki yıl gelecek bir güncelleme beklemek yanlış olmaz ama beklentileride yüksek tutmamak lazım :)

Philosopher Philosopher We are all Philosophers Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 186 / 117
  • Ticaret 0, (%0)
Açıkçası blogger dan hoşlanmıyorum kullanışsız, zor. Eğer ileri de güncelleme yaparlarsa WP gibi kolay ve geniş bir kullanım alanı olması lazım.
azadavsar

kişi bu mesajı beğendi.

>_<
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

BloodMan BloodMan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Elektronik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 31 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Blogger tabanlı sitem var yıllar oldu hep geride hiç gelişmiyor kazandırıyor eyvallah kazandırmıyor dersem yalan söylemiş olurum. Ancak Blogger bana göre hep geride kalan bir platform şimdi benim Blogger tabanlı siteme her gün içerik girilmiyor belki girilse belki daha ilerde olurdu ancak gözümde hiç gelişmeyen ve hep geride kalan bir platform olarak kaldı (bana göre benim sitem oldukça profesyonel ve ilerlemiş ve daha fazlası olmuyor) ve bu durum değişmeyecek ha böyle diyorum ama yeni domain ile bir paravan blog daha açmayacağım anlamına gelmesin. Ama bukadar verilen emekler Wordpress tabanlı bir siteye verilseydi daha da büyük bir sitem olurdu orası kesin. Soru gibi olmadı bu yazdığım özeleştiri oldu biraz :)
azadavsar

kişi bu mesajı beğendi.

Bu hayatta farklı ol! Değiş, geliş, keşfet, yüksel! Sonunda tek ol!

• Üyelik 30.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 380 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
Philosopher Blogger asında çok az bir kod bilgisine sahip olan insanlar için bile çok basit bir platform ilk başlarda sıkıcı ve karışık gibi görünse de bir blog açıp biraz kurcaladığınız zaman WordPress'den daha basit olduğunun farkına varacaksınız.
Philosopher

kişi bu mesajı beğendi.

Philosopher Philosopher We are all Philosophers Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 186 / 117
  • Ticaret 0, (%0)

azad35avsar adlı üyeden alıntı

Philosopher Blogger asında çok az bir kod bilgisine sahip olan insanlar için bile çok basit bir platform ilk başlarda sıkıcı ve karışık gibi görünse de bir blog açıp biraz kurcaladığınız zaman WordPress'den daha basit olduğunun farkına varacaksınız.

Siz uğraşan kişi olarak daha iyi bilirsiniz açıkçası bir kaç kez deneyeyim dedim ama o arayüz tasarımını gördükten sonra içim soğuyor ben de hiç uğraşmadım blogger ile.
azadavsar

kişi bu mesajı beğendi.

>_<

• Üyelik 30.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 380 / 174
  • Ticaret 2, (%100)
BloodMan Blogger Wordpress gibi otomatik SEO araçlarına sahip olmadığı için manuel SEO düzenlemelerine ihtiyaç duyuyor bu da gelişmeyi zorlaştırıyor. Fakat gerekli ayarlar yapılıp güncel tutulduğu zaman güzel sonuçlar elde edebilirsiniz.

osidosi osidosi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek .
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 942
  • Beğeniler 5 / 362
  • Ticaret 0, (%0)
şaka mısınız siz ya ahahah. tamamen ücretsiz ve web ile alakalı alakasız herkesin kendi bloğunu oluşturabileceği ve de kullanabileceği, yıllar boyu korunabileceği bir hizmetten ne bekliyordunuz? amac sizeı beleşe host sağlayıp, profesyonel site yapmanızı ve para kazanmanızı sağlamak değil oranın. siz çok yanlış anlamışşınız. zaten google biraz üstüne düşşe, seo ve kullanım açısından detaylandırsa herkes buraya saldıracak, neden böyle bir şey yapsın? doğrudan bir karı yok amacı da yok zaten.

neyse. hocam bana yorum yanıtlama kısmı lazım. siteyi hızlandırmak için, css ve js yi devre dışı bırakınca yorum yanıtlama kısmı tamamen bozuldu. var mı bir fikriniz?
azadavsar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Tasarımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 384
  • Beğeniler 380 / 174
  • Ticaret 2, (%100)

Philosopher adlı üyeden alıntı

Siz uğraşan kişi olarak daha iyi bilirsiniz açıkçası bir kaç kez deneyeyim dedim ama o arayüz tasarımını gördükten sonra içim soğuyor ben de hiç uğraşmadım blogger ile.

Evet soluk ve karışık bir ara yüze sahip ama devam edin derim gerçekten çok zevkli bir uğraş ayrıca hosting ücretinin olamaması da ayrı bir güzellik katıyor :D
Philosopher

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al