wmaraci reklam

Full Organik Hit Seo - Google Google Maps Bing Yandex Yahoo sıralamaları için hit programı

76 Mesajlar 16.092 Okunma
wmaraci reklam

ozgurkalyoncu ozgurkalyoncu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Senior Front End Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 1 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Full Organik Hit

Full Organik Hit Seo Programı ile Google Google Maps Bing Yandex Yahoo sıralarında yükselmek çok kolay ve tamamen ücretsiz. Merhaba arkadaşlar , Her webmaster ’ ın, web sitesi sahibinin hayali, web sitesinin organik veya doğrudan yapılan ziyaretler ile kullanıcı sayısının artmasıdır. Bu kullanıcı sayısını, Günlük tekil hit olarak ta değerlendirebilirsiniz. Gün içerisinde web sitenize iki farklı yoldan hit akışı sağlarsınız.

Organik Hit
Organik hit arama motorları vasıtası ile anahtar kelimeler üzerinden web sitelerine gelen ziyaretçi akışına verilen isimdir.

Doğrudan hit
Kullanıcıların web sitenizin adını Tarayıcı’nın adres çubuğuna yazarak yada Sık ziyaret edilen siteler tercihlerine ekleyerek sitenizi ziyaret etmeleri sonucu sağladıkları hit akışına verilen isimdir.

Organik Hit ve Doğrudan Hitlerin Önemi:

SEO yu sadece ;

[*]Kaliteli Tema
    [*]Backlink
    [*]Hacklink
    [*]Dizin
    [*]Video
    [*]Paravan Blog
    [*]Paravan Site
    [*]Tanıtım yazıları

ve benzeri sitenize bağlı yapılan çalışmalardan ibaretmiş gibi görmek çok doğru olmaz.

Bir pastayı Seo adına dilimlediğimizde; Yukarıdaki maddeler SEO nun %75 lik kesimini oluştururken, Organik Hit ve Doğrudan Hitlerin de SEO çalışmalarının %25- %30 luk bölümünü kapsadığını unutmamak gerekir.
Kısaca özetlemek gerekirse ;
Organik Hit Google ve diğer arama motorlarının nezlinde şu anlama gelmektedir.
Bizim arama motorumuzu kullanan bu kullanıcımız, arama sonuçları içerisinde bir çok web sitesi var iken bu siteyi tercih etti.
Demek ki arama motoru üzerinden bu kelime arandığında bizim kullanıcılarımıza sunduğumuz sonuçlar içerisinde, bu kelimeye bağlı faydalı bilgiyi bu web sitesinde , bu makalede buldular.
Benim de görevim bu web sitesini daha üst sıralara taşımak olmalıdır diyecektir.

Doğrudan Hit Google ve diğer arama motorlarının nezlinde şu anlama gelmektedir.

Kulllanıcılar sitelerinizi doğrudan ziyaret ettiğinde Google ve diğer arama motorları şunu diyecektir;

Bu site, içeriği ile kullanıcıların beğenisini kazanmış, bundan dolayı kullanıcı ya "sitenin adını ezberlemiş" adres çubuğuna sitenin adını yazarak siteyi ziyaret ediyor ya da siteyi "Sık kullanılanlar listesine" eklemiş öyle ziyaret ediyor.
Demek ki bu site kullanıcıların beğenisini kazanmayı hak etmiş bende bu web sitesini hak ettiği şekilde daha ön sıralara getirmeliyim.

PEKİ BÜTÜN BUNLARI YORULMADAN NASIL YAPABİLİRİM DİYORSANIZ ;

Full Organik Hit SEO Programı

[b]Programı İndirmek İçin Lütfen Tıklayınız[/b]

Türkiye ve Dünya da güç ve kalite açısından emsali zor bulunur olan programımızı kullanabilirsiniz.

Full Organik Hit SEO Programı sizlere Google ve diğer arama motorlarında tamamen doğal günlük, tekil doğrudan hit ve organik hit akışı sağlamaktadır.
Web sitelerinizin Google ve diğer arama motorları üzerinde üst sırala çıkması için gerekli organik hit ve doğrudan hit desteğini yazılımımızdan tamamen ücretsiz şekilde sağlayabilirsiniz.

[b]Full Organik Hit SEO programı altı ay boyunca emek sarfedilerek geliştirilmiş.İki ay boyunca beta-testlere tabi tutulmuş. %99.8 oranında stabil çalışır halde hizmetinize sunulmuştur.[/b]

"DİP NOT"

BAZI PC'LERDEKİ NETFRAMEWORK KURULUMLARINDAKİ EKSİKLİKLER YADA İŞLETİM SİSTEMİ GÜNCELLEŞTİRMELERİNİN TAMAMININ ALINMAMIŞ OLMASINDAN DOLAYI UFAK TEFEK ÇALIŞMA ZAMANI HATALARI OLUŞABİLİR.
BU HATALAR KULLANICILARIMIZ TARAFINDAN BİZLERE GERİ BİLDİRİM YAPILDIĞINDA ANINDA GEREKLİ DÜZENLEMELER YAPILMAKTADIR.
BU NEDENLE PROGRAM KLASÖRÜ İÇERİSİNDEKİ "UPDATE.EXE" DOSYASININ YAKLAŞIK İKİ VEYA ÜÇ GÜNDE BİR ÇALIŞTIRILMASI KULLANICILARIMIZIN EN SON, EN GÜNCEL VE EN PROBLEMSİZ ŞEKİLDE ÇALIŞAN PROGRAM DOSYASINA ULAŞMASINI SAĞLAYACAKTIR.

"UYARI"
Full Organik Hit SEO programı veritabanına eklediğiniz tüm siteler, AVG site virüs tarama modülünden geçirilerek sadece temiz siteler sisteme dahil edilmektedir.Bu nedenle virüslü siteler sistem havuzunda bulunamaz ve eklenemez.
Bu sebeble programda ziyaret edilen sitelerden dolayı PC nize virüs bulaşma ihtimali sıfırdır.

"ÖZEL AÇIKLAMA"
Full Organik Hit SEO programına yapılan eleştiriler Hakkında:

[*]Full Organik Hit SEO programına eleştiri adı altında yapılan karalamalar programın gücünü ve kalitesini bilerek, bu program yayıldığında ben işimi kaybederim korkusu ile insafsızca ve inceleme zahmetine dahi girmeden yapılmış lakırdılardan ibarettir.
    [*]Full Organik Hit SEO programı hiç bir şekilde bu güne kadar programı kullanan 10.000'in üzerindeki üyenin yaklaşık 65.000 adet linkinden hiç birine en ufak bir zarar vermediği gibi bir çok ciddi ve zor kelimede hızlı bir şekilde Organik Hit ve Doğrudan Hit göndererek ön sıralara gelmesini sağlamıştır.
    [*]Full Organik Hit SEO programı en düşük configrasyona sahip bilgisayarlarda bile gerekli güncellemeler alınmış ise ve netframework paketleri yüklü ise hatasız çalışmaktadır.

Programdan en yüksek randımanı almak için alexa toolbarı browserinize kurunuz

coleqtia deto

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

deto deto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 12 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Dosya virüs olarak algılanıyor. Kaspersky çalışmasına izin vermiyor.

• Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 1 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

deto adlı üyeden alıntı

Dosya virüs olarak algılanıyor. Kaspersky çalışmasına izin vermiyor.

Kaspersky üzerinden aldığınız
Virüs uyarısını
Buradan paylaşırmısın
Öyle birşey söz konusu olamaz
Yazılımda anlık veritabanı bağlantı sayısı çok fazla olduğu için uyarı veriyor

Ama orda VİRÜS yazmıyor.

• Üyelik 15.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 12 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Yukarıda görüldüğü gibi antivirüs çalışmasına izin vermiyor. Bu konuda ne yapacağız bu virüs değildir. Arkadaşlar yalnızca kaspersky tarafından engelleniyor. Programın çalışma mantıgından ve kodlamasından kaynaklı iş yükü var buda kaspersky tarafından tehdit olarak algılanıyor. Sorun yok kullanabiliriz.

wmaraci

Dogrudantasarim Dogrudantasarim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Teknisyen
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Ben gerçekten çok beğendim emeği ğeçen arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ediyorum..

• Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 1 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

Dogrudantasarim adlı üyeden alıntı

Ben gerçekten çok beğendim emeği ğeçen arkadaşlarımıza çok çok teşekkür ediyorum..

Çok Teşekkürler

Dogrudantasarim Dogrudantasarim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Teknisyen
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
bir sorum olacak bu sistemde kredi yükleme zorunlulugu varmı yoksa aktif kaldıkça bir yandanda kredimi kazanıyor? bilgilendirme yaparmısınız?

Ek Olarak: Tamm şimdi gördüm pardon uyku sersemi gözümden kaçmış son olarak bişey daha benim sitem 3 aylık aşagıdaki formu nasıl doldurmalıyım mesela ziyaretçiler sitede kaç saniye kalsın saatte kaç ziyaretçi gelsin gibi mesela bunları sormamın sebebi seoda yeniyiz sitemize yanlış şeyler yapmayalım

Ek Olarak: programı kullanmaya başladım 1 saatte 2 ziyaretçi yolladı bir sıkıntımı var acaba programda

• Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 1 / 25
  • Ticaret 1, (%100)

Dogrudantasarim adlı üyeden alıntı

bir sorum olacak bu sistemde kredi yükleme zorunlulugu varmı yoksa aktif kaldıkça bir yandanda kredimi kazanıyor? bilgilendirme yaparmısınız?

Ek Olarak: Tamm şimdi gördüm pardon uyku sersemi gözümden kaçmış son olarak bişey daha benim sitem 3 aylık aşagıdaki formu nasıl doldurmalıyım mesela ziyaretçiler sitede kaç saniye kalsın saatte kaç ziyaretçi gelsin gibi mesela bunları sormamın sebebi seoda yeniyiz sitemize yanlış şeyler yapmayalım

Ek Olarak: programı kullanmaya başladım 1 saatte 2 ziyaretçi yolladı bir sıkıntımı var acaba programda

Bir sıkıntı yok dostum
Hit şu mantıkla geliyor

Mesela diyosun ki
Bana film izle kelimesinden saatte 5 hit gönder
Program gidi pbakıyor sen kacındı sayfadasın
sen eğer 1. sayfada isen sana 5 hit gönderir
değil isen google tarafından bu kötü algılanmasın doğallık bozulmasın diye 3 gönderir 2 gönderir.

cybersoldier cybersoldier cybersoldier Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek elektronik
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 126 / 41
  • Ticaret 1, (%0)
program devamlı hata veriyor 15 20 saniye ya çalışıyor ya çalışmıyor sonra hataya geçiyor

• Üyelik 15.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek öğrenci
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 12 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ozgurkalyoncu adlı üyeden alıntı

Kaspersky üzerinden aldığınız
Virüs uyarısını
Buradan paylaşırmısın
Öyle birşey söz konusu olamaz
Yazılımda anlık veritabanı bağlantı sayısı çok fazla olduğu için uyarı veriyor

Ama orda VİRÜS yazmıyor.

VİRÜS degildir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al