wmaraci reklam

Yerli Themeforest Kuruyoruz, Hep Birlikte Yapalım Bu İşi

47 Mesajlar 4.422 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aydogan338 aydogan338 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Onpage ve Offpage SEO
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 32 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
DÜZENLEME: YAZILIMI YAPACAK BİRİNİ BULMA İHTİMALİMİZİN DÜŞÜK OLMASI NEDENİYLE KENDİ ÇABALARIMLA BİR WORDPRESS TEMASININ EDİTİNE BAŞLIYORUM. YAZILIM HALLEDİLİRSE YERİNE YÜKLENECEKTİR.

ŞUANKİ DESTEK İHTİYACI SİTE YAZILIMI
AKABİNDE TEMALAR YÜKLENECEK VE REKLAM İHTİYACI DOĞACAK
KÖTÜLEME HARİCİ HER FİKRE, HER DESTEĞE AÇIĞIZ.
BUNU SADECE TOPLULUĞU GELİŞTİRMEK İÇİN YAPTIĞIMIZIN BİLİNCİNDE OLUN LÜTFEN.

Themeforest'ı biliyorsunuz, söze de böyle başladım ki hedefin neresi olduğu belli olsun, muadili ve Türkiye'ye yönelik bir web sitesi kurmak peşindeyim. Alan adını aldım: wpasis.com

Tema yapımcılarımızın Türkiye'de gerçekten çok zor biçimde para kazandıklarının şahidiyim. Hepsini bir araya getirmek ve her birinin güzel paralar kazanmasını arzuluyorum.

Bu siteyi benimle birlikte kuracak arkadaşlar eminim vardır. Beş kuruş para istemiyorum. Bir lira komisyon peşinde olmayacağım. Oldu ya site tutar, reklam alırız, öne çıkarma vb. özellikler eklenir, o zaman da masraftan arta kalan kârı benimle birlikte bu işe girişen arkadaşlarla kardeş payı ederiz. Ama önceliğimiz para olmamalı. Bizler birbirimize birer adım gelirsek, birbirimizi desteklersek diğer sorunlar da kendiliğinden çözülecektir.

Ne rica ediyorum?

Alan adı, hosting işleri bende. Öncelikli ihtiyaç bir tema ve elbette onun paneli. Tema ve eklenti satışına uygun, demo önizleme, indirme butonları ile bezenmiş, sepetli ve kullanıcı girişli Themeforest'ın basit hali diyelim. Bunu yapacak arkadaş veya arkadaşlar haklarını devretmedikleri sürece ömür boyu sitenin ortağıdır.

İlk portföymüzü oluşturmak için hali hazırda geliştirdiği temayı sitemize ekleyen ilk 20 geliştirici 5 yıl boyunca öne çıkarılacak.

Sitenin hostingi var ancak daha güçlü bir sunucu sağlayabilecek hosting şirketi varsa sitemizi barındırdığı sürece alan adı kaydı ve hosting alımı için kendilerine yönlendirme yapılacak.

Benim gibi off-onpage SEO yapan arkadaşlar müşteri talep etmesi halinde sitenin kurulum ve ayarlarını yapacaklar. Ancak bu konuda gerçekten yetkin kimseleri görevlendirmek gerekecektir, neyse, daha o aşamaya var, acelesi yok.

Gelelim sermaye meselelerine. Açık söyleyeyim, ben yıllardır ay sonunu zor getiriyorum. Bugüne kadar reklam yaparak değil, SEO yaparak ziyaretçi çektim. Ama alın ulan para diyebilecek bir abimiz, ablamız çıkarsa ne âlâ. Muhtemelen çıkmaz, hele de şu kriz zamanında. Yinede reklam çalışmalarımızın masrafı için bir havuz oluşturacağız. Üç-beş kimde ne varsa düzeninde topladığımız para ile öncelikle wmaraci'na, sonrasında diğer webmaster forumlarına reklam vereceğiz. Ha bu noktada abiliği wmaraci yöneticileri yapar, sistem oturduğunda ücretsiz olarak reklamımızı yaparlarsa da Boğa Bilişim'in hatrını 40 yıl unutmayız.

Diyeceklerim bu kadar. Uzun uzun yazdım, konuyu anladınız sanıyorum. Şimdi dönüp bir kendinize sorun: tek başınıza mı yoksa hep birlikte mi daha çok kazanırsınız? Herkes ama herkes bir katkıda bulunabilir. Hiç imkanı olmayan bizi Facebook'unda, Twitter'ında paylaşır. O ruha eriştikten sonrası kolay.

Katılmak, yardımcı olmak isteyen arkadaşlar konu altına neyi nasıl yapabileceğini kısaca yazarsa sevinirim. Neler ekleyebiliriz, hangi konulara dikkat etmeliyiz vb. fikirlerinizle de ortamı neşelendirmeyi ihmal etmeyin.
Yakut

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

alper75 alper75 alpercetin.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 6 / 94
  • Ticaret 6, (%100)
keşke puntoyu büyütmeseydin. Okuma hevesim kaçtı !
lastpavel aydogan338

kişi bu mesajı beğendi.

alpercetin.net Facebook Ve Diğer Sosyal Medya Botlarınız Yapılır.

• Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 32 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

alper75 adlı üyeden alıntı

keşke puntoyu büyütmeseydin. Okuma hevesim kaçtı !

Küçülttüm :)

katran katran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
Başarılar umarım birşeyler yapabilirsin

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

katran katran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilgisayar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** A**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 2 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
siteyi yapsaydın keşke belki bu yazınla yayınlamak isteyen arkadaşlar olurdu ama site kurulu degil

• Üyelik 25.04.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 32 / 27
  • Ticaret 1, (%100)

katran adlı üyeden alıntı

siteyi yapsaydın keşke belki bu yazınla yayınlamak isteyen arkadaşlar olurdu ama site kurulu degil

Hocam sistemin kurulması için de desteğe ihtiyacım var. Sistem kurulduktan sonra tema yapımcıları demolarını ekleyecek. Ama öncelikle aralarından birinin çıkıp kurulumda bana yardım etmesi gerek. Tema kodlama bilgim bu seviyede değil.

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Ben daha önce forumda bu tarz girişimleri çok gördüm fakat hepsi birkaç ay sonra bu işten vazgeçtiler bunun nedeni ise Türkiye de belli yazılım firmaları dışında doğru düzgün tema yapanın olmaması ve themeforestte teması yüklü olan kişilerin bu tarz yerlere temasını koyamaması. Fakat asıl sebepler bunlarda değil asıl sebep temalarda gizlenen art niyetli veya hatalı kodlar.

Burada sizlere büyük iş düşüyor. Mesela ben daha önce themeforestten tema alıpta sitesi hacklenen veya zararlı kodların bulunduğuna dair bir haber görmedim.

Şimdi yayımcı temasını yükleyecek ama içinde zararlı kod varsa bütün firmanın adı kirlenecek.

Bunlara dikkat edildiği sürece, kaliteli ekip kurulduğu ve güzel reklam ile desteklendiği takdirde bu proje tutabilir.
Sercans aydogan338

kişi bu mesajı beğendi.

Mustafac Mustafac tarcinmedya.com Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 581
  • Beğeniler 186 / 191
  • Ticaret 12, (%100)
gerçekten güzel olur, projeyi takip edeceğim.
aydogan338

kişi bu mesajı beğendi.

www.tarcinmedya.com - Profesyonel Web Tasarım, Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Pazarlama

89106 89106 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 26.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 2, (%100)
Hosting sponsoru olabilirim.

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Böyle büyük bir işe hazır tema ile girmek işin ne kadar basite kaçınıldığını gösteriyor. Olmaz mı, olur fakat sermaye gerekir.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al