wmaraci reklam

Yılbaşına Kadar 10 Adet Google Maps(Haritalar) Yorumu Ve 5 Yıldız Bedava!

30 Mesajlar 2.564 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Merhabalar yılbaşına kadar google maps adresini atan hocalarıma 10 Adet Google Maps Yorumu atacağım. Hediye yorum için hiçbir kura veya şart bulunmamaktadır özel mesaj atmanız yeterlidir. Yoğunluk olursa teslim etme tarihi uzayabilir veya bazı hocalarıma yorum yapamayabilirim bilginiz olsun.

Konuya beklediğimden daha fazla ilgi geldi. 1. yorum şu 2. yorum bu olsun gibi 10 tane yorum yazıp mesaj gönderirseniz öncelik vereceğim. :)

Pakete Neler Dahil?

10 Adet Google Maps Yorumu
Yorumları Zamanlayabilme İmkanı
Yorumları Belirleyebilme Hakkı
Yoruma Resim Ekleyebilme Hakkı
Yoruma Verilecek Yıldız Sayısını Belirleme Hakkı (4 veya 5)
Cinsiyet Belirleyebilme Hakkı

Not: Bu işin ticaretini yapmıyorum. İçimden geldi isteyen hocalarıma bedava 10 yorum ve 5 yıldız vereceğim. Yalnız hizmeti alacak kişilerin altta bulunan maddeleri okudu olarak kabul edeceğim.

1-) İnsanların sağlıklarını, paralarını veya güvenliklerini tehlikeye atacak firmalara yorum atmamaktayım.

2-)Google tarafından sorun olmadığı sürece firma hizmeti alan kişinin isteği üzerine ilerleyen zamanlarda atılan yorumu düzenleyebilir veya silebilirim.

3-)Firmayı Kötüleyecek Yorum Atmamaktayım.

4-)Google tarafından sorun olursa, yorum atacağım diye söz verdiğim hocalarıma yorum atamayabilirim.

5-)Yorumların silinmeme garantisini vermemekteyim. Sonuçta Google algoritmaları spam veya gerçek olmayan yorumları silebilmekte.

6-) Yorumlardan dolayı hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum. Bütün sorumluluk yorum talep edendedir.

appiah5454 adlı üyeden alıntı

Yorumlar geldi. Arkadasin ilgi ve alakasina tesekkur ediyorum. Gercekten organik calismis. :)

UçakSavar adlı üyeden alıntı

Yorumlar geldi isinde basarili bir arkadas tesekkur ediyorum

murro adlı üyeden alıntı

Yorumlar geldi, arkadaşım gerçekten çok ilgili. Google haritalar için detaylı çalışma yaptırılabilir. Herşey için teşekkür ederim.

BySaNCeZ adlı üyeden alıntı

Yorumlar geldi arkadaş baya hızlı teşekkür ederiz bu işi ücretsiz yapması ayrı bi güzellik olmuş.

Mertcan adlı üyeden alıntı

Yorumları gönderdi, çok teşekkür ederim.:)
Sungmert xLyra

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

tahatr tahatr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İş Platformu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 823
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 37, (%97)
Burası için yaparsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
Size bir şey sormak istiyorum google adsense tıklamaları hakkındaki yazınızla bu açtığınız konunun ne farkı var ? ASametYildirim

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

onurkaplan adlı üyeden alıntı

Size bir şey sormak istiyorum google adsense tıklamaları hakkındaki yazınızla bu açtığınız konunun ne farkı var ? ASametYildirim

Merhablar, güzel sorunuz için çok teşekkür ederim hocam. Bu konu üzerinde "böyle bir şey yapsam ne kadar etik olur?" diye uzun süre düşündüm. Sonuç olarak insanların sağlığını, ekonomisini veya güvenliğini tehdit etmeden yapılacak güzel bir yorumun kimseye zararı olmayacağı kanısına vardım.

Belki bu durum çok etik olmayabilir belki haklı da olabilirsiniz ama bence bir yerin konumu, dış görünüşü veya sunduğu hizmetler hakkında yapılacak olan yorumlar kimseye zarar vermeyecektir. :)

Yanlış düşünüyor olabilirim. Vaktiniz varsa özel mesaj atarsanız bunu derinlemesine tartışabiliriz. Eğer haklı olduğunuz kanısına varırsam konuyu silerim ve beni yanlış bir eylem yapmaktan kurtarmış olursunuz. :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)

ASametYildirim adlı üyeden alıntı

Merhablar, güzel sorunuz için çok teşekkür ederim hocam. Bu konu üzerinde "böyle bir şey yapsam ne kadar etik olur?" diye uzun süre düşündüm. Sonuç olarak insanların sağlığını, ekonomisini veya güvenliğini tehdit etmeden yapılacak güzel bir yorumun kimseye zararı olmayacağı kanısına vardım.

Belki bu durum çok etik olmayabilir belki haklı da olabilirsiniz ama bence bir yerin konumu, dış görünüşü veya sunduğu hizmetler hakkında yapılacak olan yorumlar kimseye zarar vermeyecektir. :)

Yanlış düşünüyor olabilirim. Vaktiniz varsa özel mesaj atarsanız bunu derinlemesine tartışabiliriz. Eğer haklı olduğunuz kanısına varırsam konuyu silerim ve beni yanlış bir eylem yapmaktan kurtarmış olursunuz. :)

derinlemesine bence tartışılacak bir durum değil bu konu

Bana göre yanlış nedeni de senin oraya yapacağın yalan bir yorum ile insanlar para kaybedebilir aynı şekilde hayal kırıklığına uğrayabilir.

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

onurkaplan adlı üyeden alıntı

derinlemesine bence tartışılacak bir durum değil bu konu

Bana göre yanlış nedeni de senin oraya yapacağın yalan bir yorum ile insanlar para kaybedebilir aynı şekilde hayal kırıklığına uğrayabilir.

Bundan dolayı yazılacak yorumlara dikkat edilecektir. Özellikle sağlık, ekonomi, veya güvenlik üzerine kurulmuş firmalara yorum yapılmayacak. Yapılan yorumlar da ise insanları yönlendirme olmayacak.

Mertcan Mertcan Hayat kısa, kuşlar uçuyor Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yatırım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 5426
  • Beğeniler 39 / 1529
  • Ticaret 38, (%100)
Mesaj gönderdim.

Tomurcuk derdinde olmayan ağaç, odundur.

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
"Yanlız" değil "Yalnız" olması gerekiyor. Lütfen yanlış anlamayın. Gözüme takıldı düzeltmek istedim :)
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)

Muhammed adlı üyeden alıntı

"Yanlız" değil "Yalnız" olması gerekiyor. Lütfen yanlış anlamayın. Gözüme takıldı düzeltmek istedim :)

Bu kelimede çok sık hata yapıyorum. Uyarınız için çok teşekkür ederim hocam. Bundan sonra daha dikkatli olacağım.
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

deryaerdil deryaerdil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** E**
  • Mesajlar 595
  • Beğeniler 84 / 223
  • Ticaret 11, (%100)
Ö.m olarak konumu atıyorum yorum yaparsanız sevinirim.
ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al