wmaraci reklam

3 harf - jenerik - projelik domain (gezi & seyahat & tatil domaini) | Teklif Usulü

2 Mesajlar 1.002 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleykum,
Gezi, seyahat sitesi kurmak isteyenler için harika marka olabilecek 3 harfli domain. Bu sektörde kaliteli ve marka olabilecek domain bulunması çok zor. Akılda kalıcı, marka olabilecek, modern, 3 harfli, jenerik domaini satışa çıkarıyorum.

Domain: https://gez.xyz
Sonlanma Tarihi: 20.06.2020
Diğer uzantılar: Bilinen bütün uzantıları dolu. 3 hafli olmasından dolayı değerli sayılıyor ve bütün uzantıları dolu. Türkçe anlamı olması da ekstra avantaj sağlıyor.
Kayıtlı olduğu firma: Hostinger firmasında kayıtlı.
İstenen fiyat: xxx TL - Teklif Usulü (pazarlık sünnettir)
Ödeme Yöntemleri: işbank ve ziraat bankası.

Xyz uzantısı Google tarafından da kullanılıyor. Bkz: abc.xyz
Ülkemizde de xyz uzantıları kullanarak popüler olmuş film izleme ve tavsiye siteleri, kelime siteleri mevcut.

3 harfli xyz domain varyasyonlarından onbinlercesi dolu durumda. Türkçe anlamı olan 3 harfli domain bulmanız çok çok zor. Özellikle belli bir alana (niche) hitap eden anlamlı bir kelime bulmak zor. Gezi ve seyahat siteleri için gez.xyz marka değeri taşıyan akılda kalıcı bir domain. Özellikle trafik aldıktan sonra Chrome adres çubuğunda gez yazıldığı anda siteniz otomatik tanımlanacak ve trafiğiniz artacaktır.

Genel blogumla ilgilenmek istediğim için elimdeki bütün domainleri satışa çıkarıyorum. Forum üzerinden PM ile 7/24 ulasabilirsiniz. Forum dışı iletişim mfakkaya95[at]gmail[nokta]com

Not: Domain üzerinde projelendirme yaparken test amaçlı site kurmuştum. Bu yüzden domaine girdiğiniz zaman göreceğiniz site test amaçlıdır.
desqerado

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
desqerado hocamıza satılmıştır. Hayırlı olsun. Konu kilitlenebilir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al