Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Domain Firmaları

.COM ve .NET KAMPANYASI | Yeni Kayıt 7,99$ - Transfer 6,99$ | En İyi Domain Fiyatları

Okunmamış 18 Haziran 2019, 13:44
Vargonen Adlı Üyenin Avatarı

Ad, Soyad: Al... Va...
Ticaret: 2, 100%
Alıntı:
iosdernegi Adlı Üyeden Alıntı
Vargonen domain aldım. Ancak hala onaylanmadı. ve işin kötüsü domaini sorgulattığımda boşta görünüyor.
Merhaba iosdernegi yeni üyeliklerde, ilk ürün/hizmet satın alımlarında kişisel bilgilerinizin onayı gerekmektedir. Sizlere en hızlı şekilde yardımcı olabilmemiz için hesap bilgilerinizi özel mesaj yolu iletmenizi rica ederiz. İyi günler dileriz.
Alan Adı Tescil | Sınısız Hosting | WordPress Hosting | Bulut Sunucu | Dedicated Server
Okunmamış 20 Haziran 2019, 01:39
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 34 / Erkek
Meslek: diğer
Ad, Soyad: Os... Di...
ben de kimlik bilgileri doğrulama aşamasına takılanlardanım. ödemeyi yaptım kontrol panelime girip transferi onaylayacağım ama giremiyorum panele 0800'lü numarayı aradım ilk sırada olduğum halde açaan olmadı robot sesli mesaj bırakın dedi mesaj kutusu dolmuş onu da bırakamadım. site üzerinden destek talebi göndermek istedim.

"Bu sorunu en kısa sürede düzelteceğiz. Bu hata mesajını hangi durumda aldığınızı bize bildirerek, düzeltilmesi konusunda uzmanlarımıza yardımcı olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz."

uyarısıyla karşılaştım.
en son mail attım destek ile başlayan mail adresine destek talebi ulaşmış bakalım ne zaman kimlik bilgilerim onaylanacak. domainimin son günü

farklı firmalara da transfer yaptım parayı alıp kontrol paneline sokmayan firmayı ilk defa görüyorum.
Okunmamış 20 Haziran 2019, 13:13

Alıntı:
annesibebesi Adlı Üyeden Alıntı
ben de kimlik bilgileri doğrulama aşamasına takılanlardanım. ödemeyi yaptım kontrol panelime girip transferi onaylayacağım ama giremiyorum panele 0800'lü numarayı aradım ilk sırada olduğum halde açaan olmadı robot sesli mesaj bırakın dedi mesaj kutusu dolmuş onu da bırakamadım. site üzerinden destek talebi göndermek istedim.

"Bu sorunu en kısa sürede düzelteceğiz. Bu hata mesajını hangi durumda aldığınızı bize bildirerek, düzeltilmesi konusunda uzmanlarımıza yardımcı olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz."

uyarısıyla karşılaştım.
en son mail attım destek ile başlayan mail adresine destek talebi ulaşmış bakalım ne zaman kimlik bilgilerim onaylanacak. domainimin son günü

farklı firmalara da transfer yaptım parayı alıp kontrol paneline sokmayan firmayı ilk defa görüyorum.
Merhaba annesibebesi iletişim bilgilerinizi sayfamıza özel mesaj yolu iletmeniz durumunda sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayacağız.
Alan Adı Tescil | Sınısız Hosting | WordPress Hosting | Bulut Sunucu | Dedicated Server
Okunmamış 28 Temmuz 2019, 12:59
Kimlik Onayı Bekliyor

Ad, Soyad: Oğ... Ko...
Ticaret: 1, 100%
hem şirketimde kullanıyorum hemde kişisel hesabımda gerçekten sorunsuz bir firma özellikle iş hesabımda bir dünya alan adım var. P.tesi 1 alan adı daha transfer edeceğim.
Vargonen bunu beğendi.
Okunmamış 29 Temmuz 2019, 12:56

Merhaba alemburda değerli görüşleriniz için teşekkür eder, projelerinizde başarılar dileriz.

Alıntı:
alemburda Adlı Üyeden Alıntı
hem şirketimde kullanıyorum hemde kişisel hesabımda gerçekten sorunsuz bir firma özellikle iş hesabımda bir dünya alan adım var. P.tesi 1 alan adı daha transfer edeceğim.
Okunmamış 15 Ağustos 2019, 12:12
MetinDermencioglu Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Me... De...
Ticaret: 0, 0%
Fiyatı uygun geldiğini için alan adımı transfer yaptım. Transfer işlemi en fazla 15 dakika sürmüştür. Ben hizmetlerinden ve fiyatından memnun kaldım. Sadece KDV dahil olarak fiyatları gösterirseniz daha iyi olabilir.
Vargonen bunu beğendi.
Okunmamış 19 Ağustos 2019, 09:47

Merhaba MetinDermencioglu değerli görüşleriniz için teşekkür eder, projelerinizde başarılar dileriz. KDV gösterimi konusundaki mesajınız değerlendirilmek üzere ilgili birimimize aktarılmıştır. İyi günler dileriz.

Alıntı:
MetinDermencioglu Adlı Üyeden Alıntı
Fiyatı uygun geldiğini için alan adımı transfer yaptım. Transfer işlemi en fazla 15 dakika sürmüştür. Ben hizmetlerinden ve fiyatından memnun kaldım. Sadece KDV dahil olarak fiyatları gösterirseniz daha iyi olabilir.
Okunmamış 22 Ağustos 2019, 20:55
MetinDermencioglu Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Meslek: Öğrenci
Ad, Soyad: Me... De...
Ticaret: 0, 0%
İlk siparişimden memnun kaldığım için tekrar bir alan adı transferi gerçekleştirdim. Alan adı transferi yapacaklara öneririm.
Vargonen bunu beğendi.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Ticaret > Domain Firmaları