wmaraci reklam

.TR Uzantılı Alan Adlarınızı Alastyr'a Ücretsiz Transfer Edin!

5 Mesajlar 1.560 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

alastyr alastyr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 135 / 226
  • Ticaret 13, (%100)

[CENTER][LEFT][LEFT]

[/LEFT]

[/CENTER]
[/LEFT]

[SIZE=3]ODTÜ'de olan ".tr" uzantı yetkisinin BTK'ya geçmesi beraberinde .tr uzantılı alan adına sahip olan kişiler için yeni bir süreç başlamıştır. 23 Mart 2020 tarihinden sonra .tr alan adları için nic.tr web sitesi üzerinde hiçbir işlem uygulanamayacaktır! nic.tr üzerinde yer alan .tr uzantılı alan adlarının 23 Mart 2020 tarihine kadar yetkili kayıt operatörlerine transfer edilmesi gerekmektedir. Mevcut alan adlarınızı sadece 1 dakika içerisinde firmamıza ücretsiz transfer edebilirsiniz.
[/SIZE]
[SIZE=3]
[/SIZE][SIZE=4][SIZE=4]nic.tr üzerine .tr uzantılı alan adları olan kişilerin ne yapması gerekiyor?[/SIZE][/SIZE]
[SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3]Şu an nic.tr üzerinde .tr uzantılı alan adı olan kişilerin 23 Mart 2020 tarihine kadar alan adını yetkili kayıt operatörlerine aktarması gerekiyor. Alan adlarınızı [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]teknik altyapıyı sağlamış ve yetkili kayıt operatörü onayı alan firmamıza [COLOR=#B8312F]ücretsiz [/COLOR][COLOR=#B8312F]transfer edebilirsiniz![/COLOR]

Transfer Süreci/Sonrası
- Alan adı transfer işlemi esnasında/sonrasında web sitesinde ve mail servisinde sorun yaşanmayacaktır.
- Transfer işlemi sonrası alan adı bitiş tarihinde değişiklik olmayacaktır. Alan adı mevcut süresi ile beraber aynı şekilde aktarılacaktır.
- Transfer sonrası alan adını Alastyr müşteri paneli üzerinde yönetebilir ve park/yapım aşamasında sayfalarımızı ücretsiz kullanabilirsiniz.
-[COLOR=#B8312F]Firmamıza yapacağınız .tr uzantılı tüm alan adı transfer işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.[/COLOR]

Alan adlarınızı fahiş fiyatlara değil, Nic.tr'ye yakın fiyatlara yenileyebilir/kaydedebilirisiniz. com.tr uzantılı alan adlarınızı Alastyr'da $2.99'a kaydedebilir, $4.99'a yenileyebilirsiniz!

.TR Uzantılı Alan Adlarınızı 1 Dakika İçerisinde Alastyr'a Transfer Etmek için Tıklayın!
gokhanyilmas webbil UykuluYazar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

webbil webbil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Seramik Teknikeri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Benim alan adım com lu ama şirketin hizmetlerinden çok memnun kaldığım için 10 yıldır başka yerde olan adımı dün Alastry' a taşıdım. Zaten 2 alan adım ve hostum Alasty' ra da. Bir kaç yıldır sorunsuz barınmakta. Hem çok iyi fiyatları hemde gerçekten sorunsuz olarak kullanıyorum.
alastyr Muratbilir06

kişi bu mesajı beğendi.

onurkoseler onurkoseler Game Developer Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek #
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 383
  • Beğeniler 84 / 90
  • Ticaret 4, (%100)
ya başkan 1 hafta önce taşıdık keşke biraz daha erken olsaydı. nic.tr'de listede yoktunuz, üzülmüştüm sağlık olsun. diğer alan adını taşıyacağım o zaman.
alastyr

kişi bu mesajı beğendi.

gokhanyilmas gokhanyilmas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 7 / 1
  • Ticaret 3, (%100)
Tasidik hadi hayirlisi. Keske .tr uzantilari $ uzerinden hesaplanmasa suanki kayit yaptigim ucretle yenileme ucreti arasinda fahis fiyat var bana gore.
utekdemir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

VoltajKA VoltajKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım,Blog Yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 109 / 185
  • Ticaret 0, (%0)
Siz önce sitenize çeki düzen verin. Bu nasıl bir mobil site...!
3 tema aynı anda kullanılıyor gibi geçişler yaşanıyor.
Para birimini TRY seçiyorum değişmiyor.
Domain sepete ekleyip devam ediyorum
Kocaman bir OOPS! Hatası veriyor.
Oops!
Something went wrong and we couldn't process your request.
Please go back to the previous page and try again.

Error: Invalid TLD/Registration Period Supplied for Domain Registration

Kısacası: Hiç güven vermedi...
Barun utekdemir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al