wmaraci reklam

.COM ve .NET KAMPANYASI | Yeni Kayıt 7,99$ - Transfer 6,99$ | En İyi Domain Fiyatları

24 Mesajlar 7.590 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Vargonen Vargonen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Hosting & Cloud Server
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 50 / 53
  • Ticaret 5, (%100)
Ucuz domain kayıt fırsatı ile web projelerinizin maliyetlerini düşürebilir, daha uygun fiyatlar ile alan adı kayıt edebilirsiniz. Vargonen domain kampanyası ile dünyanın en çok tercih edilen alan adı uzantıları olan .COM ve .NET’i 9,99$ yerine %20 indirimli olarak sadece 7,99$‘a hemen kaydedebilirsiniz.

.COM ve .NET domain uzantılarında Yeni Kayıt: 7,99$, Transfer 6,99$ olduğunu hatırlatmak isteriz. Tüm domain uzantılarına domain sorgulama sayfamızdan göz atabilirsiniz.

>> 7,99$'a .COM/.NET Domain Kaydet <<

Vargonen ile Uygun Fiyatlı ve Avantajlı Domain Yönetimi

En İyi Fiyata Domain Kaydedin: Fikirlerinizi hayata geçirmek için şimdi tam zamanı. En uygun alan adı fiyatları ile projenize bugün başlayın!

Yüksek Yenileme Bedelleri Ödemeyin: Alan adınız için yüksek yenileme bedelleri ödemek yerine en uygun fiyata Vargonen güvencesine transfer edin.

Ücretsiz Domain Servisleri: URL yönlendirme, DNS güncelleme ve transfer kilidi gibi domain servisleri için ekstra ücretler ödemeyin.

Neden Vargonen?

• 19 yıllık sektör tecrübesi

• Alanında uzman 25 kişilik profesyonel ekip

• 7 ülke ve 8 farklı lokasyonda bulunan network altyapısı

• Ücretsiz alan adı servisleri ve rakipsiz fiyatlar

• Gelişmiş domain yönetim paneli

• Tamamı güçlü donanımlara sahip sunucu alt yapısı

• TIER III veri merkezi kalitesi

• Her ihtiyaca uygun hazırlanmış web hizmetleri

• Kredi kartı ve havale ile ödeme seçeneği

• Telefon, ticket ve canlı destek hattı üzerinden ulaşım imkanı

• Yüksek hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyet oranı

• Binlerce mutlu müşteri ve yüzlerce kurumsal firma referansı

Ucuz Domain Kampanyası Katılım Koşulları

• Kampanya .COM ve .NET uzantısı için geçerlidir.

• 1 yıllık yeni alımlarda 7,99$, transferde 6,99’dır.

• Yenileme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

• 2 yıl ve üzeri alımlarda ilk yıl kampanya fiyatı ile hesaplanır.

• Yenileme döneminde, standart liste fiyatları geçerlidir.

• Vargonen kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar

Diğer Kampanyalarımıza Göz Atın;

Sınırsız Web Hosting | %100 SSD | Limitsiz Site Barındırma | Limitsiz Disk ve Trafik

.XYZ Domain Kampanyası - 1,89$/Yıl | En Uygun Alan Adı Fiyatları

%64 İNDİRİMLİ WORDPRESS HOSTING | Ücretsiz LiteSpeed Cache ve Yedekleme

Reseller (Bayi) Hosting | Sınırsız Kaynaklar - %100 SSD - Ücretsiz cPanel & Plesk

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü konuda satış destek ekibimiz ile iletişime geçebilir, ürün özellikleri ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Projeleriniz için hangi bulut sunucu hizmetini alacağınıza karar veremediyseniz eğer 0850 660 00 99 numaralı telefondan ya da web sitemiz üzeriden yer alan “Canlı Destek Hattı” üzerinden uzmanlarımıza danışabilir, size en uygun alan adı (domain), bulut sunucu ve web hosting hizmetine birlikte karar verebilirsiniz.

Satış destek uzmanlarımız sunucu seçimi ve sunucu taşıma işlemleri konusunda sizlere baştan sona yardımcı olacaklar.
CatBook sosyalilgi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
+KDV şeklinde belirtirseniz daha uygun olur..
vahdettin

kişi bu mesajı beğendi.

alemburda alemburda Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek IT - Enformasyon Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 1404
  • Beğeniler 151 / 352
  • Ticaret 1, (%100)
yeni kampanyanız süper olmuş

• Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web Hosting &amp; Cloud Server
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 50 / 53
  • Ticaret 5, (%100)

alemburda adlı üyeden alıntı

yeni kampanyanız süper olmuş

Biz de bu kadar güzel bir kampanya yaptığımızı düşünmemiştik :)

Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Düzeltilmiştir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Pua Pua WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek elektrik teknisyeni
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 23 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
bi adet .net domain almayı düşünüyorum kampanya sınırlımı
Vargonen

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 50 / 53
  • Ticaret 5, (%100)

Pua adlı üyeden alıntı

bi adet .net domain almayı düşünüyorum kampanya sınırlımı

Merhaba sınır bulunmamaktadır. Dilediğiniz sayıda .net domain'i 7,99$'dan kayıt edebilirsiniz.

Ayrıcai her hosting satın alma işleminiz ile birlikte .com ya da .net domain'i ücretsiz kayıt edebilir ya da transfer edebilirsiniz. İlginize teşekkür eder iyi günler dileriz.
Pua

kişi bu mesajı beğendi.

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Değerli müşterimiz, Kimlik bilgileriniz doğrulama aşamasındadır. Kimlik ve iletişim bilgileriniz doğrulandıktan sonra kontrol paneline erişebilirsiniz. Hizmet@vargonen.com mail adresinden ve 0850 660 00 99 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.!

Bu ne hocam? Yıl 2019 hala saçma sapan onaylar isteniyor müşteriyi bekletiyorsunuz. Başta böyle bir şey olacağını bilsem kesinlikle bulaşmazdım 2000 yıllarından beri hizmet veriyorsunuz ama 2019'u yakalayamamış gibisiniz...
Bütün siteniz baştan sona düzeltilmeli destek, kontrol paneli ve normal üyelik (sipariş vs) basitçe bir yere toplanmalı. 10 dakika sitenizde gezindim sinirlerim bozuldu. Domaini yeni kaydettim ama şuan yenilememe kararını aldım..

Edit : Bir domain alayım dedim 1 saattir onaylamadılar panel full manuel her işim için tek tek iletişime geçmem gerekiyor. Düşen domain denk getirip almak isterseniz kesinlikle bulaşmayın, alamazsınız...

• Üyelik 18.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 50 / 53
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba mehmetmasa , kimlik bilgilerinizin onayı bir kaç farklı nedenden dolayı zorunlu olarak alınmaktadır. Bunlardan ilki hesap güvenliğinizin arttırılmasıdır. Bir diğeri de domain satın alma işlemlerinde ICANN kuralları gereği sahiplik bilgilerinin (whois) doğru ve eksiksiz olarak girilmesi gerekmektedir. Aksi halde ICANN alan adınızı askıya alma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Kimlik bilgileri bir defaya mahsus onaylanır ve bu işlemden sonra satın alacağınız her ürün/hizmet otomatik olarak aktifleşir.

Kontrol panelimiz şuan yenilenmektedir ve en kısa sürede yeni tasarımı ve yeni özellikleri ile hizmetinizde olacaktır.

Değerli görüşleriniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

Değerli müşterimiz, Kimlik bilgileriniz doğrulama aşamasındadır. Kimlik ve iletişim bilgileriniz doğrulandıktan sonra kontrol paneline erişebilirsiniz. Hizmet@vargonen.com mail adresinden ve 0850 660 00 99 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.!

Bu ne hocam? Yıl 2019 hala saçma sapan onaylar isteniyor müşteriyi bekletiyorsunuz. Başta böyle bir şey olacağını bilsem kesinlikle bulaşmazdım 2000 yıllarından beri hizmet veriyorsunuz ama 2019'u yakalayamamış gibisiniz...
Bütün siteniz baştan sona düzeltilmeli destek, kontrol paneli ve normal üyelik (sipariş vs) basitçe bir yere toplanmalı. 10 dakika sitenizde gezindim sinirlerim bozuldu. Domaini yeni kaydettim ama şuan yenilememe kararını aldım..

Edit : Bir domain alayım dedim 1 saattir onaylamadılar panel full manuel her işim için tek tek iletişime geçmem gerekiyor. Düşen domain denk getirip almak isterseniz kesinlikle bulaşmayın, alamazsınız...
MehmetMasa

kişi bu mesajı beğendi.

CatBook CatBook WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Satış Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** C**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 17 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
5 adet domain kaydettim. Teşekkürler ;)

iosdernegi iosdernegi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 33 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Vargonen domain aldım. Ancak hala onaylanmadı. ve işin kötüsü domaini sorgulattığımda boşta görünüyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al