wmaraci reklam

27ADET - Satılık projelik domainler - Vekil isimleri- Belediye başkanlarının projeleri vs.

3 Mesajlar 570 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

fskgrup fskgrup WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar,
Elimde uzun süredir tuttuğum domainler var bunları teklif usulü (ücretlerini düşünmeden) satmak istiyorum. Her domain ayrı olarak teklif usulü satışa açıktır.

Umarım işinize yarayacak ve size bol kazançlar sağlayabilecek bir şeyler çıkartabilirim.

bereketkart.com => Mansur Yavaş'ın projesi kendi web sayfasında detaylarını görebilirsiniz.

uretkent.com = Muğla CHP'den Osman Güren'in projesi şu sayfada görebilirsiniz

studyohane.com => İstanbul/Kağıthane AKP'den Mevlüt Öztekin'in projesi şu sayfada görebilirsiniz.

e-tjk.com => Bunu anlatmaya umarım gerek yoktur.

Aşağıdaki domainler güzellik merkezlerinde, cilt bakım merkezlerinde kullanılan en kaliteli cihazlardan birisinin adı. Bütün özel ve büyük hastanelerde yer almaktadır. İlgili firma Türkiye piyasasında kendisine distribütör arıyor diye bilgim var.
hydrafacialtr.com
hydrafacialtr.org
hydrafacialtr.net
hydrafacialturkiye.net
hydrafacialturkiye.org

Millet vekilleri adları:
mehmetsaitkirazoglu.com
hacibayramturkoglu.com
abdullahagrali.com

12.9 milyar $ serveti olan bir Özbek iş adamı Türkiye'de yatırımlar için hazırlıklara başladı. Ama bu aralar başı karışık Arsenal'i istiyor.
aliserburhanovicusmanov.com
aliserusmanov.com

Bu enfes bir şey işte... İstanbul/Sarıyer'de sükse yapan bir haberdir. 25 Dönümlük tarihi bina Katarlı işadamı Omar Hussain Alfardan’ın 235milyon tl'sine mal oldu. Satın aldı, ve şimdi otel yapıyor. Çok hızlı ilerliyor inşaatı sanırım 2 aya açılacak diye duymuştum. Ayrıca bu konu hakkında bir yasal bilgi vereyim. TBMM'nin 1957 öncesi yapılar ile alakalı maddelerini okursanız ilgili konumun/işletmenin adı geçmişte neyse yine aynı kalmak zorunda. Yani yasal olarak bu böyle olmak zorunda. Tabi devletimiz emsal karar verip değiştirirse garantisini veremem... İşte İlgili yeri google'da araştırırsanız haberlerden keyif alabilirsiniz.
necmeddinmolla.com
mollakocatas.com
necmeddinmollakocatas.com
necmeddinmollakocatasyalisi.com

alemgayrimenkul.com => Yukarıda yer alan necmeddin molla kocataş yalısının inşaatını yapan firmanın domaini.

tamirvaktim.com ve tamirvakti.com.tr (Marka tescili ile birlikte devredilecektir.)

sikintiyokk.com ve sikintiyokk.com.tr (Marka tescili ile birlikte devredilecektir.)

milletnesoruyor.com ve milletnesoruyor.com.tr (Marka tescili ile birlikte devredilecektir.)

ucundaolumvar.com => Yeşilay'ı kamu spotu. Ara ara TV'larda ve Billboardlarda reklamları dönüyor. Youtube'da kontrol edebilirsiniz.

Ve son olarak gözdemi paylaşmak istiyorum;

milletkiraathanesi.com ve milletkiraathanesi.com.tr alan adları satılıktır. 6 ay önce hazırladığım bir yazılım ile devam etmektedir. Vakit olmadığı için ilgilenemiyorum. Ama günlük 30 TL reklama çıktığımda telefonlar asla ve asla susmuyor.

Değerlendirmek isteyen olursa aşağıdakilerle birlikte devretmeyi istiyorum,
2 domain : milletkiraathanesi.com ve milletkiraathanesi.com.tr
Marka tescili : şu anda red yedi ancak itiraz sürecini başlattık inşallah en kısa sürede hak bizden yana olacak.
Telefon numarası : 0312 911 11 2* ve sonu 0 olan.
Yazılım : Web sayfasında çalışan yazılım
Bot : Haberlerin her 15 dakikada bir geldiği çok popüler bir haber sitesinden gelen haber botu.

Umarım herkesin işine yarayacak başarılı bir domain listesidir.

Hayırlı işler dilerim.

wmaraci
reklam

Altinseo Altinseo Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek sekreter
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hepsi çöp, sikintiyokk.com bune ya bide projelik yazmışlar

fskgrup fskgrup WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Geliştiricisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** F**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Altinseo adlı üyeden alıntı

Hepsi çöp, sikintiyokk.com bune ya bide projelik yazmışlar

:) işine bakıp uzaklaşabilirsin. Bu senin için biraz zor olacak gibi ama hadi sınırlarını zorla biraz.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al