wmaraci reklam

europenairways.com satılıktır

7 Mesajlar 850 Okunma
wmaraci reklam

oBen oBen Kelimelerin Gücü Adına.. Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
Değerli wmaraci üyeleri,

1 hafta öncesinde worldairways.com domaini 66.000$' a bir şirkete satıldı. Bende bunun üzerine europenairways.com domain adını regledim. Mantıklı fiyat veren birine devir edeceğim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

• Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
Konuyu yanlış mı açtım ben acaba. Bu domain jeneriklik olmuyor mu

DomainDepos DomainDepos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Domain Alım Satım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad U** E**
  • Mesajlar 146
  • Beğeniler 59 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
Üstad bu işler böyledir işte. Mükemmel domain kapatırsın 53 kişi konuyu okur ama bir Allah'ın kulu yorum yapmaz. Saçma sapan domainleri olanlara onlarca yorum gelir. Yok pokemongo bilmem ne, yok efendim şu bu... Kimsenin emeğine saygısızlık yapmıyorum ama bu mantıkla bu iş olmaz. Bak oBen kardeşim, profiline baktim 32 yaşındasın. Ben senden 5 - 6 yaş daha büyüğüm. Sen benim ne demek istediğimi anlarsın. Türkiye'de profesyonel bir domain satış ligi yok. Alan adları denen bir firma var, binlerce domain barındırıyorlar, ben bugüne kadar "alan adlarından şunu sattım" diyeni görmedim. Tamam illaki satışları var ama barındırdıkları o kadar domaine rağmen devede kulak. R10 diye bir forum var, adamların havasından yanlarına varilmiyor. Başvuru gönderiyorsun, sana cevap geliyor, "katılımınız uygun görülmedi" yazıyor. Cevap sadece bu kadar. İyi de senin kıstasın ne? Neye göre uygun görülmedi? Bunu bana bu yaz hele ben de bileyim. Çiğ kofteciler forumda cirit atıyor ama sen ciddi iş yapmak isteyeni kabul etmiyorsun. Bir sözüm de wm aracı yöneticilerine. Okuyan varsa yönetimden, ben de onların görüşlerini merak ediyorum. Wm aracı yönetimi forumun domain satış bölümünün gelişmesi için hiç bir çaba sarf etmiyor maalesef. Paylaşımları 48 saatte bir paylaşıma çıkardılar. Ben de bununla ilgili moderatorlerden birine mesaj yazdım. Bu yaptığınız mantıklı değil, size üye kaybettirir dedim. Bana cevap yazmış genç arkadaş. "Siz de domain ticareti yapmak istiyorsanız 20 TL yatiramayacaksaniz bu işi hiç yapmayın" demiş. Tamam moderator delikanlı haklısın ama ben 20 değil 120 de yatiririm. Fakat son bir aydır satışta dönen domainlerin hepsi aynı. Bakın hep aynı kişilerin aynı domainleri. Bir hareket getirin. Bizim domainlerimizi fark edecek kitleler de gelsin foruma yavaş yavaş, işte o zaman 20 değil 120 yatiralim. Demem o ki kardeşim güzel bir domain kapatmışsin. Tebrik ederim. Kimse yazdıklarım için kusura bakmasın. Gerçekler bunlar. Bu iş Türk pazarında büyüyecek ise öncelikle bu işin günlük harçlığını çıkarma işi olmadığını herkes bilecek. Geçen sene 200 civarı satılık domainim vardı. Bu sene küçülmeye gittim. Şu an yaklaşık 80 civarına düştü. Sektöre iç pazarda hareket gelsin yine 300 bandının üzerine çıkarım ama hareket yok. Ben de bu yüzden artık tamamen İngilizce ve likit domainlere döndüm. Mesela bugün ilk defa yeni bir uzantıyla farklı bir domain aldım. Tek kelime ile bomba. Jenerik mı jenerik. Ama foruma yazmadım bile. Çünkü heyecanım kalmıyor gitgide. Umarım sektöre bir birliktelik gelir. Büyük yatırımcılar küçük yatırımcılara yukarıdan baktığı sürece bu iş böyle gider Türkiye'de. Bu yorumumu okuyan dostlara ve kardeşlerime teşekkür ediyorum. Ayrıca hocam domainin için bana özel mesaj atarsan sevinirim. İyi forumlar dilerim.
powerblood

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
Yorum yapmak ne kadar doğru başka bir platform için bilemem ama r10 konusunda size fazlasıyla katılıyorum.Ve eminim ki günü geldiğinde wmaraci platformu kendilerinden daha büyük bir yer haline gelecek. Bende aldığım domainin jeneriklik olduğuna inanıyorum ama belli ki şahısa satılacak bir domain değil :) şirket bekleyeceğiz gibi.

wmaraci

Nesco Nesco Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 672
  • Beğeniler 23 / 143
  • Ticaret 9, (%100)
bu domaini burda satarsanız hiç pahasına gider. Benim düşüncem elinizde 1 2 yıl tutmanz en az. Olmadı yabancı forumlarda satısa cıkarın

• Üyelik 25.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 662
  • Beğeniler 29 / 215
  • Ticaret 16, (%100)
Nesco çok haklısın.Ve bu değerli görüşlerin için çok teşekkür ediyorum.

FilKafa FilKafa Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 360
  • Beğeniler 41 / 57
  • Ticaret 7, (%100)
Konuyu baltalamak olmasın ama, bir avrupalı Airways kelimesini kullanmaz. Amerikaya has sanki o kelime American Airways, gibi düşün
Avrupa ve Türkiye gibi ülker Airlines kelimesini kullanır. Turkish Arlines gibi.
Ama yine de yatırımcıya yakışan bir hareket sevindim umarım istediğin fiyata satabilirisin.
oBen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al