wmaraci reklam

Alan Adı Yorumlarınız ve tema Öneriniz.

9 Mesajlar 1.216 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

VeyselSerhad VeyselSerhad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bloger
  • Konum Van
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Trbayt alan adı sahibiyim. Bu alan adını teknoloji bloğu üzerine kullanmayı düşünüyorum. Alan adı ve tema konusu hakkında yorum ve önerilerinizi bekliyorum..

wmaraci
reklam

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
Sanirim biraz hevesinizi kirabilir yazacaklarim ; bende bir ara teknoloji blogu yapayim dedim hatta webtoryum.com alan adini aldim ( çok alakasiz olmasina rağmen ) bir süre sonra hevesim kirildi , alan adi çok saçma falan dedim , arkadaşlarim bu alan adinin torrent oyun indirme platformu olarak kullanilabileceğini söylediler derken alan adini satayim dedim bende satilmayinca şimdi bir koşede duruyor . Bunlari bilerek projenize atilin. Detayli anlatmadim kusuruma bakmayin
VeyselSerhad anilcagliyan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bloger
  • Konum Van
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Benim henüz kırılmadı ama :) alan adı bir yıldır boşta. Deneme amaçlı tema deneyip adsense bağladım getirisi oldu. Sonradan temayı sildim.daha iyi bir Tema arayışına koyuldum. Yorumun için teşekkürler..
FuryQaos

kişi bu mesajı beğendi.

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)
Projeniz üstüne domain bulduysanız, domaini gayet başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Teknoloji sektörü çok iddialı bir sektör. Başarabileceğinize inanıyorsanız bende inanıyorum. Başarılar dilerim.
VeyselSerhad

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam alan adınız güzel, ancak alan adından ziyade içeriği sağlam tutmanız gerekli diye düşünüyorum. Teknoloji blogu olarak bu alanı domine eden siteler mevcut sağlam ekipleri var saat başı bir makale giriyorlar.

Eğer tek başınıza bu işe kalkışıyorsanız nacizane tavsiyem hiç zamanınızı harcamayın. Diyorsanız ki küçük de olsa bir ekip kurarım, mevcut teknoloji bloglarından farkım olur, o zaman size başarılar diliyorum.

Zaman zaman site tanıtımlarında görüyoruz teknoloji blogu açan arkadaşları.... Belli bir süre sonra aynı siteye baktığımızda ya kapanmış ya çöp olmuş. Hevesinizi kırmak için yazmadım, ama ben şahsen boşa verilen emeğe ve zamana gerçekten üzülüyorum.
VeyselSerhad Mustttiii

kişi bu mesajı beğendi.

Msasn Msasn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 50 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Teknoloji haberciliği zaten yaş ancak düzgün reklamla teknoloji blogu tutabilir.
VeyselSerhad

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bloger
  • Konum Van
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

aries adlı üyeden alıntı

Hocam alan adınız güzel, ancak alan adından ziyade içeriği sağlam tutmanız gerekli diye düşünüyorum. Teknoloji blogu olarak bu alanı domine eden siteler mevcut sağlam ekipleri var saat başı bir makale giriyorlar.

Eğer tek başınıza bu işe kalkışıyorsanız nacizane tavsiyem hiç zamanınızı harcamayın. Diyorsanız ki küçük de olsa bir ekip kurarım, mevcut teknoloji bloglarından farkım olur, o zaman size başarılar diliyorum.

Zaman zaman site tanıtımlarında görüyoruz teknoloji blogu açan arkadaşları.... Belli bir süre sonra aynı siteye baktığımızda ya kapanmış ya çöp olmuş. Hevesinizi kırmak için yazmadım, ama ben şahsen boşa verilen emeğe ve zamana gerçekten üzülüyorum.

Yorumun için çok telekkür ederim. Söylediklerinizde gerçeklik payı çok yüksek. O halde blog yerine oyun ve program gibi paylaşım sitesi yapılsa daha mantıklı olur gibi.. dediğiniz gibi bir süre sonra bütün emek çöp olabiliyor.

• Üyelik 21.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bloger
  • Konum Van
  • Ad Soyad V** T**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 10 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Escalous adlı üyeden alıntı

Projeniz üstüne domain bulduysanız, domaini gayet başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Teknoloji sektörü çok iddialı bir sektör. Başarabileceğinize inanıyorsanız bende inanıyorum. Başarılar dilerim.

Yorumunuz için Çok Teşekkür ederim. Projede iki seçenek var Teknoloji bloğu ve Program ve oyun paylaşımı gibi. Bakalım Birinde karar verip başlayacağım hayırlısı.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)
Upload sitesi yada program indirme sitesi olabilir
VeyselSerhad

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al