wmaraci reklam

Alan adıma erişim sağlayamıyorum hosting'e bağlı

7 Mesajlar 955 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emrexbt8 emrexbt8 Mergen Bilişim GmbH Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 912
  • Beğeniler 91 / 118
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba http://www.genchost.com Genç Host adlı firmadan hosting + alan adı satın aldım fakat 1 hafta sonra siteme girdiğimde erişim sağlayamadım alan adı durumunda ise "clientHold" yazıyor. Kendilerine hiçbir yerden ulaşamadım ödediğim miktarı geri alma gibi bir hakkım var mı veya nasıl yapabilirim?

wmaraci
reklam

erencoban erencoban İlginç... Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Telefon numarasından ulaşmayı deneyin eğer denemediyseniz. Eğer ulaşırsanız hizmetlerinizi aktif edebilirler ama eğer para iadesi isterseniz büyük ihtimalle alabilirsiniz. (Bazı firmalar 1 hafta içinde iade falan diyor bu konuyu onlardan öğrenmeniz lazım)

• Üyelik 24.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 912
  • Beğeniler 91 / 118
  • Ticaret 1, (%100)
Kendilerine ne teknik destekten nede telefon numaralarından ulaşabildim ayrıca söyle bi şey aldım alan adında 1 hafta geçtiği için iadesi olmuyor dendi hayır ilgilenmiceksiniz neden hosting firması kuruyorsunuz

• Üyelik 24.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 912
  • Beğeniler 91 / 118
  • Ticaret 1, (%100)

kiyosenpai adlı üyeden alıntı

Telefon numarasından ulaşmayı deneyin eğer denemediyseniz. Eğer ulaşırsanız hizmetlerinizi aktif edebilirler ama eğer para iadesi isterseniz büyük ihtimalle alabilirsiniz. (Bazı firmalar 1 hafta içinde iade falan diyor bu konuyu onlardan öğrenmeniz lazım)

İlk etapta ödememi yaptım ve hizmet aktifti kullanıyordum sonra baktım sorun var ama sorunun düzelmesi için ortada muhattap bulamadım :(

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
xmercan

https://wmaraci.com/forum/domain-firmalari/ucretsiz-domain-ucretsiz-hosting-genc-host-668599.html bu konuda tanıtımı var.

Psycho bakması gerekebilir belki.

xmercan xmercan Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

emrexbt8 adlı üyeden alıntı

İlk etapta ödememi yaptım ve hizmet aktifti kullanıyordum sonra baktım sorun var ama sorunun düzelmesi için ortada muhattap bulamadım :(

Merhaba Alan Adınızı Bize Bildirin Sorunu Düzeltelim Yetkili İletişim WhatsApp Numarası 0541 788 54 32 Bu Numaradan Alan Adınızı Mail Adresiniz ile İletin Aktif Edelim Hizmetinizi.

xmercan xmercan Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek CEO
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba http://www.genchost.com Genç Host adlı firmadan alınan hosting + alan adı 1 hafta sonra doğrulamaya düşmüştür bu sebeple erişim sağlayamamışsınız kontrol ettik alan adı durumunda ise "clientHold" yazmasının sebebi doğrulamadır o yüzden beklemeye alınmıştır. Bize 7/24 +90 850 305 8536 Numaradan Ulaşabilirsiniz. Yoğunluktan Dolayı Geç Dönüşler Yapılabilir. Ödediğiniz Miktarı Geri Almanıza Gerek Yok Hizmetiniz Tekrardan Sorunsuz Şekilde Açılmıştır. Daha Fazla Bilgi İçin genchost.com Canlı Destek ve WhatsApp İletişim Butonlarını Kullanabilirsiniz.
(Not: Konu Kapanıp Kilitlenebilir Firmanın Adı Kirlenmemesi İçin.)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al