wmaraci reklam

Domain satışında düşüş ,yerlerde :)

22 Mesajlar 2.327 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

FuryQaos FuryQaos WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
Forum'da son 3-4 ay sizde belki farketmişsinizdir domain satışı epey bir düştü , hatta domain satmak isteyip de satamayan kişiler sürekli konuyu güncel tutma telaşındalar, sanırım insanlar ekonominin ve doların yükseldiği bir ortamda paralarını domain alımına yatırmak istemiyorlar , bu domain satan kişilerin de canını epey sıkıyordur , eğer olağanüstü bir şey olmazsa ben bu şekilde devam edeceğini düşünüyorum , son olarak kendi şahsi fikrim aldığı domain'den artık birşey beklemeyen ve satma telaşında olan insanlar sanırım belli bir süre alan adınız adınız satılmayacaktır , size kendi tavsiyem domain satmaktansa konu altına domain'inizi yazarak insanların beğenisine sunmanız , peki yazdınız diyelim ne olacak ? madem domain satışı düştü , kimsede para vermek istemiyor , biraz ilkel ama eski düzen takılacağız , domain'e karşı domain :) nasıl yani ? sizin satmak istediğiniz bir domain var bu domaini yorum olarak yazdınız başka birinin de satmak istediği bir domain'i var , siz beğenirseniz , karşı taraf beğenirse Allah'ın emri peygamberin ... şaka şaka , pm yoluyla birbirinize ulaşıp uygun şartlarda anlaşabilirsiniz , eğer saçma geliyorsa size söyleyebilirsiniz .Benimki sadece bir fikirdi konuyu kaldırabilirim :)

wmaraci
reklam

viarequal viarequal via RequaL Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sanat Tarihçisi
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 245 / 118
  • Ticaret 10, (%100)
mikailavci Arttırıyorum hocam wmhocasi.com 50 TL , wmlist.com 100 TL , yapiteknolojileri.com 70 TL , arsivhaber.com 80 TL :)

Şaka bir yana mantıklı gibi duruyor hocam :) FuryQaos

www.sinanusta.com.tr

• Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
viarequal piyasa öldü hocam canlandırmaya çalışıyoruz :)
benden de webtoryum.com alan adı .
viarequal

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
bu arada konuyu okuyanlar illaki takas olacak diye birşey demiyoruz , yorumlarda yazan domain'leri beğenirseniz fiyatını sorup alabilirsiniz , amacımız biraz olsun piyasayı canlandırmak :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

NYSSoft NYSSoft WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 57 / K
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 3 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

FuryQaos adlı üyeden alıntı

bu arada konuyu okuyanlar illaki takas olacak diye birşey demiyoruz , yorumlarda yazan domain'leri beğenirseniz fiyatını sorup alabilirsiniz , amacımız biraz olsun piyasayı canlandırmak :)

Bu dolar 10 lirayı görür ve piyasada alan adı alan kalmaz hosting korkarak alır millet gidişat onu gösteriyor...

• Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
NYSSoft dolar'in 1 lirayi geç 3,5 tl olduğu zamanlari hatirladim :) umarim dolarin önü tutulur , bekleyip göreceğiz .

NYSSoft NYSSoft WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 57 / K
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 3 / 12
  • Ticaret 0, (%0)

NYSSoft dolar'in 1 lirayi geç 3,5 tl olduğu zamanlari hatirladim :) umarim dolarin önü tutulur , bekleyip göreceğiz .

Benim ilk zamanlarımda dolar ortalama 1,20 felandı şimdi ise 6 katı neredeyse bir ara 7 katını gördü vay halimize artık

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)
oyuncukafasi.com projelendiremedim satamadım gitti :D

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..

• Üyelik 30.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 115 / 110
  • Ticaret 1, (%100)
FurkanCanöz domain güzelmiş :) oyuncularin kafalari bu günlerde epey bir meşgul , hatta meşhur bir sözleri de var " dolar 5 lira olmuş , bilgisayar toplanmaz bu zamanda " bu sözün bilinen ilk atasi bundan 10 sene önce şu sözdü " dolar 1 lira olmuş , bilgisayar toplanmaz bu zamanda " :)

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)

FurkanCanöz domain güzelmiş :) oyuncularin kafalari bu günlerde epey bir meşgul , hatta meşhur bir sözleri de var " dolar 5 lira olmuş , bilgisayar toplanmaz bu zamanda " bu sözün bilinen ilk atasi bundan 10 sene önce şu sözdü " dolar 1 lira olmuş , bilgisayar toplanmaz bu zamanda " :)

Domain kendimin diye demiyorum gerçekten çok güzel hocam ama alan yok işte alan olsa da 20 TL veriyim diyorlar, satmak istemediğim zaman 200 TL teklif ediyorlar şimdi acil paraya ihtiyacım var 250 TL + pazarlık olur diyorum ona da yazan yok ben anlamadım gitti insanların gerçekten kafası çok karışık yani.
FuryQaos

kişi bu mesajı beğendi.

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al