Giriş Yap / Kayıt Ol

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

1Beğeni
  • 1 Yazan ArinArslan

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Domain

Bu domain sizce nasıl? Yeni bir viral marka olabilir mi?

Okunmamış 09 Eylül 2019, 20:45
Mfa Mfa şuan çevrimiçidir.
WM Aracı

Meslek: Mezun
Ad, Soyad: Mu... Ak...
Ticaret: 0, 0%
Selamun aleykum, yıllardır aklımda olan bir domain vardı. Ama vakit ayıramayacağımı düşünüp almamıştım. O zamanlar alsaydım bayağı yaşlı bir domain olurdu herhalde.

Genel liste siteleri için (Onedio, ofpof, listelist vb) harika bir domain olduğunu düşünüyorum. Şahsen çok değerli bir markaya dönüşebileceğini hissediyorum. Bundan dolayı tarafsız yorumlara ihtiyacım var.

Liste sitelerin mantığı içeriklerin madde madde olarak yazılması. Yani maddeler halinde içerik girilmesi. Bu konuda yapılan yerli ve yabancı bütün araştırmalarda, maddeli konuların kullanıcıları daha çok çektiği yönünde. Bu yüzden Onedio zamanında herkes bu yöntemi kullanmaya başladı. Bunun için güzel bir viral site olusturulabilir.

Domaini yakın zamanda regledim artık boşta durmasın dedim. Eğer imkanım olursa kendim bir şeyler yapmak istiyorum yoksa satmayı düşünüyorum. Şahsi olarak projelendirilirse çok güzel bir marka olabilecek domain. Fakat sizin de fikirlerinize ihtiyacım var

Domain: http://maddele.com
Okunmamış 09 Eylül 2019, 20:47
ArinArslan Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Ad, Soyad: Ga... Ar...
Ticaret: 34, 100%
hocam ne yalan söyleyeyim domaini okuyunca nedense aklıma hukukla alakalı projeymiş gibi geldi. onedio vb sitelerle bağlantı kuramadım ben
biletshop bunu beğendi.
Okunmamış 09 Eylül 2019, 21:35
snnzbs Adlı Üyenin Avatarı
WM Aracı

Yaş / Cinsiyet: 21 / Erkek
Meslek: Yazar
Ad, Soyad: Si... Öz...
Ticaret: 0, 0%
İsimden çok ayrılan reklam bütçesi ve konsept önemli kanaatimce. Yani burada ofpofu değerlendiriyor olsaydık kimse bu isim tutmaz derdi. İsimden ziyade paraya bakıyor biraz bu işler. Ayrıca viral reklamlar da önemli. Emek harcamak lazım yani, isim ikinci hatta üçüncü planda kalıyor. Popüler olduğunda herkes isme aşina olacağı için kimsenin gözüne de batmaz.
Sinan ÖZBAŞ - Gokbilimi.Net - Her alanda makale, web sitesi içeriği ve editörlük hizmeti.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Domain