wmaraci reklam

Bu domain sizce nasıl? Yeni bir viral marka olabilir mi?

3 Mesajlar 597 Okunma
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Selamun aleykum, yıllardır aklımda olan bir domain vardı. Ama vakit ayıramayacağımı düşünüp almamıştım. O zamanlar alsaydım bayağı yaşlı bir domain olurdu herhalde.

Genel liste siteleri için (Onedio, ofpof, listelist vb) harika bir domain olduğunu düşünüyorum. Şahsen çok değerli bir markaya dönüşebileceğini hissediyorum. Bundan dolayı tarafsız yorumlara ihtiyacım var.

Liste sitelerin mantığı içeriklerin madde madde olarak yazılması. Yani maddeler halinde içerik girilmesi. Bu konuda yapılan yerli ve yabancı bütün araştırmalarda, maddeli konuların kullanıcıları daha çok çektiği yönünde. Bu yüzden Onedio zamanında herkes bu yöntemi kullanmaya başladı. Bunun için güzel bir viral site olusturulabilir.

Domaini yakın zamanda regledim artık boşta durmasın dedim. Eğer imkanım olursa kendim bir şeyler yapmak istiyorum yoksa satmayı düşünüyorum. Şahsi olarak projelendirilirse çok güzel bir marka olabilecek domain. Fakat sizin de fikirlerinize ihtiyacım var

Domain: http://maddele.com

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

ArinArslan ArinArslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / K
  • Meslek satış
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 517
  • Beğeniler 400 / 147
  • Ticaret 53, (%100)
hocam ne yalan söyleyeyim domaini okuyunca nedense aklıma hukukla alakalı projeymiş gibi geldi. onedio vb sitelerle bağlantı kuramadım ben :P
biletshop

kişi bu mesajı beğendi.

snnzbs snnzbs Metin Yazarı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 10, (%100)
İsimden çok ayrılan reklam bütçesi ve konsept önemli kanaatimce. Yani burada ofpofu değerlendiriyor olsaydık kimse bu isim tutmaz derdi. İsimden ziyade paraya bakıyor biraz bu işler. Ayrıca viral reklamlar da önemli. Emek harcamak lazım yani, isim ikinci hatta üçüncü planda kalıyor. Popüler olduğunda herkes isme aşina olacağı için kimsenin gözüne de batmaz.

Sinan ÖZBAŞ - Gokbilimi.Net - Her alanda makale, web sitesi içeriği ve editörlük hizmeti.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al