wmaraci reklam

Güzel Bir Alan Adı Yakaladığımı Düşünüyorum

6 Mesajlar 893 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
Bir kaç haftadır boşa düşmesi için takipteydim. Alan adını ilerde belirli bir miktar üzerinden satışa çıkartmayı düşünüyorum veya otomobil bilgim sınırlı olduğu için ancak satın alacağım içerikler ile ilerleyebilirim.

caziparaba.com

Rekabet sebebiyle ilan sitesi yapmayı asla düşünmüyorum. "projelendirebilecek bir şirkete satmalısın" ya da "karşılaştırma sitesi" yapılabilir gibi sizden öneriler gelirse değerlendirmek isterim.

wmaraci
reklam

Alperenler Alperenler ReiS Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Satış Temsilcisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 617
  • Beğeniler 181 / 157
  • Ticaret 9, (%100)
google aranma hacmi göstermiyor, ay da 10 kişi dahi cazip araba diye yazmıyor.
seo çalışmalarınız ile nasıl projelendirdiğinize bağlı olarak bizler de takip edelim bakalım nasıl olacak...
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
Projelendirecek kişi ismin marka olması için çok para harcaması gerekiyor, sağlam yatırım gerekli. Google aranma hacmine önem veriyorum açıkçası, tabii benim gibi binlerce kişi. Yukarıdaki mesaj da yer aldığı gibi aranma hacmi de çok yokmuş. Alıcı kişi Cazip Araba kelimesine bayağı yatırım yapması gerekiyor, hayırlı satışlar dilerim.
sworks

kişi bu mesajı beğendi.

kişisel bloğ • tevfik.org

semx semx insolissistibiturbalocis Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kamu
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 120 / 63
  • Ticaret 2, (%100)
İlan sitesi değil ancak şöyle bir proje yapılabilir: örneğin internette şu tip aramalar çok fazla "20.000 TL'ye hangi araba alınır, 30.000 TL araba önerisi" vs vs vs.

Kullanıcıların direkt bütçe girerek alabilecekleri arabaları, arabaların birbirlerine kıyasla iyi ve kötü yanları, kısaca kişinin bütçesine göre cazip gelecek arabayı seçmesini sağlayan bir sistem.

Bence güzel olur..
Blogspot sworks

kişi bu mesajı beğendi.

Satılık torrent oyun sitesi: https://wmaraci.com/forum/3410458-mesaj1.html
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)

Alperenler adlı üyeden alıntı

google aranma hacmi göstermiyor, ay da 10 kişi dahi cazip araba diye yazmıyor.
seo çalışmalarınız ile nasıl projelendirdiğinize bağlı olarak bizler de takip edelim bakalım nasıl olacak...

tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

Projelendirecek kişi ismin marka olması için çok para harcaması gerekiyor, sağlam yatırım gerekli. Google aranma hacmine önem veriyorum açıkçası, tabii benim gibi binlerce kişi. Yukarıdaki mesaj da yer aldığı gibi aranma hacmi de çok yokmuş. Alıcı kişi Cazip Araba kelimesine bayağı yatırım yapması gerekiyor, hayırlı satışlar dilerim.

Öncelikle teşekkürler fikirlerinizi belirttiğiniz için. Domaini alırken aranma hacmine bakmadım bile. Geleceği göz önüne aldığımızda araba kelimesinin hep sabit kaldığı görülüyor. "elektrikli araba", "uçan araba" vs. Caziparaba kelimesi ise proje açısından sınırsız opsiyonlar sunuyor gibi. Örneğin yatırım yapılarak projelendirilebilecek bir araba ilan sitesi, araba fiyat ve özelliklerini karşılaştırma sitesi, araç kredisi veya çok zorlarsak araba ile ilgili bir oyun sitesi. Bu yüzden aranma hacmini umursamadım.

semx Şu an en mantıklı opsiyon bu dediğiniz seçenek olarak görünüyor. Teşekkür ederim.
semx

kişi bu mesajı beğendi.

bd bd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2010
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek 2
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 4926
  • Beğeniler 784 / 3953
  • Ticaret 18, (%100)
Vergi oranları düşük, az yakan uygun fiyatları arabaların listelenip karşılaştırma yapılabileceği bir platform çok tatlı olabilir. Listeleme şekilleri de:

ÖTV oranı düşük,
100km yakıt tüketimi,
Yerli,
Hybrid veya elektrikli gibi olabilir.

Yine arkadaşların dediği gibi xxx fiyata alınabilecek arabalar şeklinde listeler oluşturabilir.

Markalaşabilecek bir alan adı ancak biraz uğraş gerektiriyor.
telatabi sworks Muslera

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al