wmaraci reklam

[pendingDelete] - Tam saat kaçta düşer?

3 Mesajlar 652 Okunma
wmaraci reklam

Law Law Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Search Engine Optimizer
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad Ç** C**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 1, (%100)
https://wmaraci.com/forum/alan-adi-bilgi-alisverisi/pendingdelete-bilgilendirme-lutfen-580639.html

Yukarıda, konuyu açıklamıştım. Bugün takip ettiğim domainin 6. günü ve akşam 21:00'den sonra düşmesi gerekiyor. Acaba genel olarak tam saat kaçta düşüyor? Sürekli whois çekerek şansımı iyice düşürmek istemiyorum.

Daha önce birkaç defa backorder'a girdim ancak böyle günü gününe bireysel domain takibi yapmadım o yüzden konu hakkında bilgi sahibi değilim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

hozcelik hozcelik i was here Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 1778
  • Beğeniler 776 / 777
  • Ticaret 23, (%100)
Dediğin gibi 9 gibi düşüyor. Kendi deneyimlerimden söylüyorum, domaini düştüğü an kayıt etsen bile sıraya giriyor. Saat gece 12 de belirli oluyor gerçek kişi. Bu durum sanırım birden fazla kayıt işlemi gerçekleşirse aktif oluyor, tam emin değilim. Eğer kayıt işlemi başarısız olursa iade alırsın ödediğin ücreti.
Ben 3 ayrı firmadan sıraya girmiştim, birisini kaptım diğer 2 firmadan iade aldım.

Düşmesini öğrenmek için whois çekmekten başka bir yol var mı bilmiyorum bu arada :)
Saffet Law

kişi bu mesajı beğendi.

💯 Jenerik ve Projelik Domainler | Tıkla Tüm Domainleri İncele

🥳 Yandex Kurumsal Mail Hizmeti | Sınırsız Süre Kullanım | Tıkla Detayları Öğren

"Bu dünya öyle ki karanlığı aydınlığından fazla,
Herkes daha fazla ister, azla yetinmez asla."

Law Law Üyeliği Durdurulmuş Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Search Engine Optimizer
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad Ç** C**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 5 / 23
  • Ticaret 1, (%100)

Pawn adlı üyeden alıntı

Dediğin gibi 9 gibi düşüyor. Kendi deneyimlerimden söylüyorum, domaini düştüğü an kayıt etsen bile sıraya giriyor. Saat gece 12 de belirli oluyor gerçek kişi. Bu durum sanırım birden fazla kayıt işlemi gerçekleşirse aktif oluyor, tam emin değilim. Eğer kayıt işlemi başarısız olursa iade alırsın ödediğin ücreti.
Ben 3 ayrı firmadan sıraya girmiştim, birisini kaptım diğer 2 firmadan iade aldım.

Düşmesini öğrenmek için whois çekmekten başka bir yol var mı bilmiyorum bu arada :)

Eyvallah hocam, diğer konuda da kimse yazmadı sen yazdın iki gündür çok yardımcı oluyorsun deneyim ve fikirlerinle. Teşekkür ederim.
hozcelik

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al