wmaraci reklam

Veridyen'de Whois olmasına rağmen kimliğim açıkta!

4 Mesajlar 541 Okunma
wmaraci reklam

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Domain suremi 2 yıl uzattım. Fakat whois sorgusu yapınca her yerde 1 yıl uzatılmış olarak görünüyor. Güncellenmemiştir diye düşündüm ama o zaman 1 yıl olarak da görünmemesi gerekmez mi?

Daha önemlisi whois koruması olmasına rağmen bazı sorgu sitelerinde domain bilgileri gizliyken bazılarında kapı numarama kadar yazıyor!!! Whois alırken bazı sorgu sitelerinde gizli bazılarında açık olarak görünür diye bir kaide mi var? Yoksa veridyenden kaynaklanan bir sorun mu?

Destek bileti attım. Süre güncellendi dediler. Bilgileriniz gizli diye başka bir whois sitesinin linkini attılar. Evet o sitede bilgilerim gizli ama hala 1 yıl uzatma görünüyor attıkları linkte de. Oysa başka bir siteden bakınca 1 yıl olmakla beraber bütün bilgilerim açıkta. Bu nasıl iştir? Başka firmalarda böyle sorun yaşayan var mı?

Edit: Düzenleme yaptık 24 saatten sonra gizlenecektir dediler. İşlem yaparken demekki takip etmek gerekiyor, "düzenleme" yapmaları gereken sorunlar oluşuyor bunu anladım

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

KralFx KralFx WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 02.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek tasarımcı
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2408
  • Beğeniler 815 / 525
  • Ticaret 105, (%100)
hocam whois gizlemek istiyorsanız Türk firmalarından alım yapmanız hata. Namecheap ya da Godaddy'den almak daha mantıklı olacaktır.
Mfa

kişi bu mesajı beğendi.

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
KralFx hocam vaadedilen şey bu ve ücretini de alıyorlar. Yani yükümlüler. Böyle olacağını bilsem açık adresimle üye olmazdım.

FARKHOSTiNG FARKHOSTiNG www.farkhosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Hosting
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 417
  • Beğeniler 127 / 130
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam hangi whois sitesi gösteriyordu bilgilerinizi? rica etsem pm ile iletebilir misiniz?

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al