wmaraci reklam

Yöncü Mü Haklı Ben Mi?

2 Mesajlar 609 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

serhatctnr serhatctnr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba. Bugün Yöncü'deki bir domainimi Epik'e transfer etmeye çalıştım. Transfer kodu almak istediğimde yukarıda kocaman kırmızı fontla whois bilgisinin gizli olduğu, açmam gerektiği uyarısını aldım. Domain panelinden şurada görebileceğiniz 2 seçeneği kapatmaya çalıştım:

Yalnızca Transfer Kilit Koruması kapandı. Alttaki seçeneği bir türlü kapatamadım. Whois gizliliğini kapatamayınca desteğe yazdım. Onlar kapattılar sağolsunlar. Ardından transfer kodunu alabildim. Epik'e transfer yapmaya çalıştığımda domainin kilitli olduğu uyarısını aldım. Destekle tekrar iletişime geçip transfer yapmaya çalıştığımı ve domainin kilitli olarak gözüktüğünü söyledim. Henüz cevap gelmemişken birkaç dakika sonra şu mailler geldi:

Burada benim gördüğüm apaçık Whois değişikliği yaptıkları. (Mailler arasında dakika farkı yok.) Daha sonra cevap olarak Whois bilgisi değiştirmişsiniz, 60 gün transfer yapamazsınız, gelenler de standart bilgilendirme gibisinden şeyler gönderdiler. Bunları da burada görebilirsiniz:

Şimdi size soruyorum. Burada kim haklı? Ve ne yapabilirim?
tcpilot

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

tcpilot tcpilot Wordpress Uzman Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** V**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 63 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Bilgi değişikliğinin kendilerince olduğu belli. Adam akıllı açıklama da yapsalar keşke. Hatalarından kaynaklı size sıkıntı çıkıyor.

🚀 Profesyonel Wordpress Hizmetleri 🚀
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al