wmaraci reklam

Ankara'da Laptop Tamircisi Olan Var mı?

3 Mesajlar 528 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hcmls hcmls WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 573
  • Beğeniler 90 / 166
  • Ticaret 9, (%100)
Olayı şöyle özetleyeyim:
2012 yılında bir laptop aldım, sağolasın bu güne kadar sorunsuz idare etti beni. :)
Son zamanlarda iyice yavaşlamaya başlamıştı, 60GB SSD alıp Windows 10 Kurdum. Baya hızlandı. :D
Ancak aldım alalı hiç içini açıp temizlemedim; termal macun sürmedim. Bunun baya yararı varmış diye çok okudum.
Bizim buradaki bilgisayarcıya sordum, temizlik+termal macun için 70 TL istedi. Bana fazla geldi açıkcası. :confused: Bende cesaret edip kendim yapamıyorum, açarım ama geri toplayamam felan; zaten bu zamana kadar bu yüzden hiç ellemedim. :p
Ankara'da laptop tamircisi olan veya bu işlerle uğraşan var mı? Bu fiyat normal mi, siz kaça yaparsınız?

wmaraci
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Termal çok gerekli, macun 5-10 liraya satılıyo ama işte açmak sorun😂

Ankarada laptop tamircisi varsa benim de macbook pro var 2012. Son 2 yıldır felaket kasıyor benimde termallik bir durum olabilir, hdd sağlam görünüyor. Arkadaş ile aynı hizmeti almak istiyorum bize grup indirimi yaparsanız sevinirim 😂

ysrsmhh ysrsmhh Sosyal Medya! Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci & WebMaster
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 751
  • Beğeniler 127 / 183
  • Ticaret 12, (%100)
Bende gaza gelip açtım, dedim bilgisayar bölümü okuyorum yaparım diye. Menteşeleri falan fırladı açarken takamadım geri :) Şimdi ekran kapanmıyor, kapansa da açarken klavyeyle birlikte yukarı kalkıyor :D O yüzden kendinize güvenmiyorsanız ehli birine yaptırın derim..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al