wmaraci reklam

Hangi ekran kartı ve ram'i almalıyım?

8 Mesajlar 882 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AYJANS AYJANS Webmaster & Sosyal Medya Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster & Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)
Merhaba Arkadaşlar
Bilgisayar Hakkında Yardım Almak İstiyorum :D Yardımlar İçin Şimdiden Teşekkürler.

Bilgisayarı Kullanma Amacım Oyun & Youtube Başlıcam Oyun Videosu Felan

Bu Benim Antika Şimdi Buna Ekran Kartı Ve Ram Mi Alayım

Yoksa https://goo.gl/eiCcqC Bunu Alıp Ekran Kartı Mı Takayım .

İyi Forumlarl

wmaraci
reklam

Insecta Insecta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** V**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 5 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
işlemci iyi değil rami değiştirmeniz bu bilgisayar seviyesindeki bilgisayarda işe yaramaz almayı düşündüğünüz bilgisayardada işlemci haricinde çok değişiklik olmaz böyle bilgisayarlardaki parçalarda refurbished oluyor pek hayır gelmez o yüzden daha düzgün birşey ancak render programlarının yükünü taşıyabilir oyun videosu çekmenize izin verir gösterdiğiniz 2 model ile de olacak iş değil çok basit oyunlar çekeceksiniz ayrı tabi
AYJANS

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)
İlgiden Dolayı Teşşkür Ederim Hocam Insecta
Benim Aklımda Olan Şey Şimdiki Bilgisayara 8 Gb Ram + 2gb 128 Bit Ekran Kartı
Azda Olsa İşimi Görür Zaten GT5 Tarzı Oyun Felan Çekmicem Zula Tarzı Felan Olucak

Sizin Görüşünüz Nedir

• Üyelik 06.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** V**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 5 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
zula tarzı için tamam ancak renderlarda yine yoracak bilgisayarı tavsiyem harddisk yerine ssd eklemeye çalışman sisteme yük ekran kartına bindikçe o da yorulacak kasmalar baş göstericek bir süre sonra o yüzden hızlı okuma yazma için ssd almaya çalış

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
aykutavsar

youtuberlık herkese göre bi iş değil bir oyuna takılıp kalanları bir yerden sonra izlemiyorlar ayrıca herkesin yapabileceği bir işte değil çok detaylı alanları var

1. donanım lazım ki her oyunu sorun olmadan açın bunun içinde en az 3 bin tl lik bilgisayar gerektiriyor donanım tek oyun için değil video edit gibi şeylerde kullanıyorsunuz

2. hadi oyun kısmını geçtik bu işin mikrofonu kamerası arka planı sandalyesi ses önleyicisi vs var bu işe başlayanların çoğu bunları alıp daha kaliteli içerik sunuyor

3. bu işin içerik gönderme kısmı var youtube ta bir sürü elaman var eğitim hayatına son verip bu işe odaklanıp iyi yerlere gelmiş insanlar en yeni oyunları en iyi sunanlardan görmek istiyor bu iş içinde hızlı internete ihtiyacınız var

4. bu iş kabiliyet işi bazı youtuberların öne geçmelerinin sebebi kaliteli içerikler üretmesi yada işe yatkın olmaları örneğin videoda konuşmaları olsun bazen saçma sapan davranışları video düzenlerken yaptığı animasyonlar ses efektleri olsun bunlar bazı kullanıcılar için çok önemli

5. işin tehlikesi de var üstünüze küfür yağdıranlar, tehdit edenler,ddos atanlar öyle kolay değil

6. sosyal platform yönetimi insanların çoğu yazdıklarına cevap istiyor bir gün kahramanları olursunuz diğer gün yerin dibinde olursunuz

7. para kazanmanın temeli sponsorluklardan bağışlardan geçer bunun içinde sorumluluk sahibi olmanız lazım sponsor olan biri sizin hayatınızı cehenneme çevirebilir zira anlaşmalar yapılırken gizlilik sözleşmesi ve çift taraflı hükümlerde yerine getirmediğiniz bir şeyden aldığınız paradan olursunuz

8. telif yemek yada kanalın kapatılması çoğu youtuberın başına gelen şeylerden biri küçükte olsa şarkı kullansanız yada küfür etseniz insanlar sırf şerefsizlik olsun diye şikayet edebiliyor

9. yanlış söylediğiniz bir laf sizin için sorun olabilir bir kaç youtuber bu yüzden davalık bile oldu o yüzden söyleyeceğiniz şeyler çok önemli

10. oyunları satın almak var çoğu insan gidip korsan oyunla yada çok öncesine ait oyunla yapsa zaten bir yerden sonra izlenmiyor yada fark ediliyor korsan oyun başınıza bela olur çoğu youtuber sponsorlu olduğu yada çok izlendiği için ona oyun firmaları ücretsiz veriyor ki yeni başlayanların böyle bir ihtimali yok oyunlar için para vermeniz gerekiyor

bu böyle sayılır gider inanıyorsanız koyun paranızı başlayın
AYJANS

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 07.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 511 / 356
  • Ticaret 83, (%100)
Insecta Hocam Sizi Gerçekten Tebrik Ediyorum Ve Teşekkürlerimi İletiyorum. Bu Konuyu Önemseyip Bana Yardımcı Olduğunuz İçin.

Çoğu Yazdığınız Maddeyi Biliyorum Zaten Onları Göz Önüne Alarak Başlıyacağım Zaten.

İlk Etapta Normal Bir Bütçeyle Başlayıp Sonradan Üzerine Katarak Devam Etmek İstiyorum Ben Mikrofon Kamera Vs Felan Hepsi Hazır Zaten Bir Bilgisayar Düzenlemem Kaldı.

• Üyelik 06.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** V**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 5 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
aykutavsar hayırlısı diyelim ama oyun sektöründe çok fazla içerik türetildiğinden işiniz zor daha yaratıcı içerikler üretmeniz dileğiyle ama kötü bir ekipman alıp onu sürekli toplamaya çalışarak harcamanızı çok daha fazlalaştırmayın bence
AYJANS

kişi bu mesajı beğendi.

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)

aykutavsar adlı üyeden alıntı

Insecta Hocam Sizi Gerçekten Tebrik Ediyorum Ve Teşekkürlerimi İletiyorum. Bu Konuyu Önemseyip Bana Yardımcı Olduğunuz İçin.

Çoğu Yazdığınız Maddeyi Biliyorum Zaten Onları Göz Önüne Alarak Başlıyacağım Zaten.

İlk Etapta Normal Bir Bütçeyle Başlayıp Sonradan Üzerine Katarak Devam Etmek İstiyorum Ben Mikrofon Kamera Vs Felan Hepsi Hazır Zaten Bir Bilgisayar Düzenlemem Kaldı.

rica ederim bir şey yapmadım gerçekler bunlar belki bilmiyorsunuz diye deneyimlediğim gördüğüm şeyleri anlattım belki daha fazladır ama aklıma gelenler bunlar zaten başladığınızda kendiniz tecrübe edeceksiniz

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al