wmaraci reklam

Macbook geçiş süreci

3 Mesajlar 772 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Alasgar Alasgar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Photography vs videomaker
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 12 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba herkese. Dell xps 17 ce Macbook pro 16 arasında kaldım. Birini alicam ama hangisini alayım karar veremedim. Bir süre araştırdim ama yinede kararsizim. Cihazı tasarım ve yazılım için alicam. Daima Windows kullanan biri olarak sürücü güncellemesi sık sık gelen Windows güncellemeleri artık bıktırdı. Windows kullananlar bilir bir süre sonra işletim sistemi şişiyor yavaşlamalar oluyor. Bana format at diyor))). Etrafımda mac os kullananlar hep övdüler Macbooku. Bir arkadaşım tanıdığı 6yildir bir defe bile olsun format atmamış Macbooka , ağa böyle bir şey mümkün mü diyorum.))). Yani kısacası biraz kararsızım bu iki cihaz arasında. Biraz gazlasaniz geçecem Macbook a)). Tavsiyelerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

wmaraci
reklam

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
4 yıldır Macbook Air kullanıyorum. MacOS tam anlamı ile iş için tasarlanmış muhteşem cihazlar. MacOS kullanmaya başlayan birisini daha sonra öldürsen Windows'a geçemezsin. Format konusuna gelecek olursak; işletim sisteminde donma meydana gelmediği için asla ihtiyacınız yok. Ben sadece bazı kişisel nedenlerden ötürü 2 kere format attım. Onun haricinde hiçbir sorun yok.

Macbook Pro ile yaşayacağın tek sorun depolama alanı konusudur. Bendeki Air modelinin 128 GB depolama alanı bulunuyor. Bu durum bir süreden sonra ciddi bir sorun haline gelebilir. Tavsiyem en az 256 GB depolama alanı bulunan model tercih etmendir.
Crewx

kişi bu mesajı beğendi.

ofizu ofizu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2021
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Programlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad I** N**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşım,
Senelerce windows kullanan biri olarak ubuntu 20.04 kullanmaya başladım. Bir ay zorlanırsın ama sonra tık demiyor. Arayüzü de Mac gibi. Bence denemelisin. Tıkır tıkır çalışıyor. 1 senedir kullanıyorum en ufak bir kasma, mavi ekran, filan olmadı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al