wmaraci reklam

MB Bannerlord, AEO 4, LoL , CS GO için Laptop mu Masaüstü mü?

4 Mesajlar 752 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)
Merhaba. Elimde hali hazırda Playstation 4 var ve PS5 çıksa dahi çıktığı ilk gün alabilirim yani konsolu bırakıp PC'den devam eden bir oyuncu olmayacağım.

Elimde aynı şekilde Macbook Air bulunuyor yani seyahat halinde , yatakta bişey izlerken vs ihtiyacımı fazlasıyla görecek.

Konuya gelirsek, bana en azından şimdilik sadece LoL, CSGO ve Steam'de yer alan AOE2 HD edition'ı güzelce oynatacak bir pc lazım. Ve tabiki AEO 4 çıktığında ve MB BANNERLORD cıktığında bunları sorunsuz bir şekilde oynamak istiyorum.

Grafik kalitesini çok önemsemem gerekirse düşürürüm ama kasma vs olmasın ve almışken de parama değsin istiyorum. Sizce nasıl bir tercih yapmalıyım?

Son olarak: bugün Vatan'a gittim ve Acer A315 AMD Ryzen 5 laptop önerildi 4000 TL'Ye. Toplama olarak da monitör,klavye ve mouse dahil olmamakla beraber 5500 civarına bir şey önerildi.

Bütçem: Belli bir bütçem yok almışken iyisini alayım diyorum ama uyguna halledebileceksem de bu oyunlar için çok da vermeme gerek yok.

wmaraci
reklam

Tpzoglu Tpzoglu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bence vatan dışında yerlere de bakın o fiyata daha iyi donanım sahibi olunabilir vatan gereksiz pahalı ve düzgün toplayamıyorlar arkadaşımın zamanında çok iyi diye toplattırdığı pc ve harcadığı 4.4k para boşa gitmişti hiç unutmam. Daha iyi toplama işlemini yapanlar var onlara bakmanızı tavsiye ederim (bkz: itopya)

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
Şu sıralar Monster'ın leptopları yükselişte. Çok fazla disk boyutu olmayan yüksek işlemcili gaming leptopları mevcut 5-6 bin liraya. Bence ona bakılabilir. Ama tabi masaüstü toplamak monster'dan daha iyi olabilir.

alper75 alper75 alpercetin.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 439
  • Beğeniler 6 / 94
  • Ticaret 6, (%100)
Masaüstü her zaman daha iyi performans verir ben itopyadan aldım memnunum

alpercetin.net Facebook Ve Diğer Sosyal Medya Botlarınız Yapılır.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al