wmaraci reklam

Philips Monitör Kafayı Yedi

2 Mesajlar 1.294 Okunma
wmaraci reklam

FurkanCanoz FurkanCanoz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Android Develoading....
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** C**
  • Mesajlar 1038
  • Beğeniler 753 / 343
  • Ticaret 5, (%100)
2. Monitör olarak Philips 190CW kullanıyorum eski bir monitör ama işimi çok iyi görüyor hatta öbür monitörüme kıyasla daha güzel diyebilirim. Ama son 2 aydır garip bir sorun yaşıyorum. Monitörüm kendi kendine kapanıp açılıyor, bazen kapanıyor ben düğmesine basarak açıyorum keyfine göre ya hemen tekrar kapanıyor yada 5-10 dk sonra kapanıyor. Mesela şuan son açmamdan 20 dakika geçti kapanmadı. İşin garibi ise kapatma açma işlemini her tuş görüyor yani menü tuşuna da bassam kapanıyor/açılıyor AUTO tuşuna da bassam kapanıyor/açılıyor.

Tanıdık bilgisayarcıya bıraktım 1 hafta orada kaldı adamlar bunda bir sorun yok açtık baktık hiç bir sıkıntısı yok, kullandık biraz kapanıp açılmadı da dediler. Bende aldım eve getirdim 2-3 hafta sorunsuz kullandım sonra tekrar başladı arkadaşlar ne yapabilirim yeni monitör alamıyorum bunu atsam atılmıyor satsam satılmıyor. Satıp tek monitöre geçsem bu sefer elimdeki monitör renkleri düzgün göstermiyor kırmızıysa biraz koyu gösteriyor grafik ile uğraştığımdan dolayıda bu çok sıkıntı bir şey benim için mecbur bu monitörde yapıyorum tasarımlarımı.

Bu işlerden anlayan eden var mıdır yardımınıza ihtiyacım var.

Sardığımla aradığım mutluluktu güya..
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

atlas14 atlas14 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cep Telefon Teknik Servis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 462
  • Beğeniler 64 / 136
  • Ticaret 11, (%100)
bunun tek anlamı var monitörünüz bir şekilde kısa devre ile monitörü kapıyor sırayla kontrol ediniz
(1) ev hattı topraklaması
(2) farklı bir vga kablosu & farklı bir güç kablosu
bilgisayarcıda kaldı ve sorun olmadığını ilettiklerini söylediğiniz için yukarıdaki seçenekler ağır basıyor
bu işlemlerin son sırasında ise monitör güç kartındaki bir arıza ön plana çıkıyor bunun için monitörünüzü test edip incelemek gerekli
istanbul içinde iseniz ücretsiz arıza tespiti ve basit işlem için geçerli olmak kaydı ile ücretsiz onarım sağlaya biliriz..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al