wmaraci reklam

E-Ticaret için yardım özel yazılım mı? Hazır yazılım mı?

6 Mesajlar 1.164 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emrexcelik emrexcelik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%0)
Arkadaşlar merhaba. Bir kooperatif müşterim için. E-ticaret sitesi talebinde bulundular. Normalde müşterilerimin özel isteklerinden dolayı daha önce yaptığım e-ticaretleri php ile kendim yazdım.

Müşterim süt ürünleri,bal reçel gibi doğal ürünler satacak. Sizce özel olarak kendim mi yazsam yoksa opencart vs. mi kullansam. Veya kullanacaksam hangi yazılımı kullanmalıyım?

Sitenin bedeli biraz düşük olacağı için kendi vaktimi çok harcamak istemiyorum.Opencart tercih edersem ne gibi eksileri olur.

Şimdiden teşekkür ederim :)

wmaraci
reklam

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,
Sitenin bedeli biraz düşük olacak demişsiniz. Ücret konusunda sorun var ise kendi altyapınızı yazdırmanız zor olur. E-Ticaret para kazandıran bir iş olduğu için para harcattıran da bir iştir. Bu yüzden maliyetleri minimize etmek için açık kaynak projelere yönelmeniz doğru olacaktır. Ayrıca E-Ticaret konusunda hizmet veren firmalar ve yazılımlar bu işin içerisinde oldukları için yeni kurulacak bir yazılımdan çok daha işlevsel olacaktır. Bildiğiniz üzere E-Ticaret sadece sepete ekle ve ödeme yap'dan ibaret değil. Pek çok ince detayı var. Bu detayları sizin yerinize E-ticaret altyapıları düşünüyor. Opencart tercih edilebilir. Magento da tercih edilebilir. WordPress ve WooCommerce entegrasyonu da yapılabilir. Üçü maliyet olarak kendi sisteminizi yazdırmakdan çok daha karlı olur. Ayrıca sektöre hakim yazılımlar oldukları için fonksiyonel olacaklardır.

Yazılım bilginiz varmış. Opencart, WooCommerce ve Magento size sıkıntı çıkarmaz. Bilmeyen kişilere evet sıkıntı çıkarır. Fakat yazılıma hakim iseniz sıkıntı çıktığı anda çözebilirsiniz. Sıkıntı çıkarmayan altyapı görmedim.

emrexcelik emrexcelik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%0)
Teşekkürler bilgilendirdiğin için. Peki eklenti ve tema bakımından veya en işleyişli olarak hangisini önerirsin? Ona göre bir demo çıkartacağımda müşteriye :):)

ocalburakdurmus ocalburakdurmus E-Ticaret Yöneticisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 0 / 243
  • Ticaret 1, (%100)
WordPress - WooCommerce eklenti ve tema çeşitliliği konusunda bir tık daha önde denebilir. Ücretli bir tema ve eklenti satın alıp demo import ettikten sonra müşteriye hızlı sunum yapabilirsin. Onay alırsan içeriği revize eder sanal pos entegre eder işi çözersin. Entegrasyonlar eskisi gibi zor da değil.
salihx1983

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

azembilisim azembilisim azembilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Profesyonel Web Çözümleri
  • Konum Konya
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 873
  • Beğeniler 79 / 323
  • Ticaret 22, (%100)
çeşitli woocommerce eklentileri ile sitene harika özellikler katabilirsin, bu çok daha ucuza gelir. Üstelik senin yapacağın sistemden çok daha ucuza gelir. Örneğin sitenin müşterinin incelediği ürününlere göre özel teklif vermesi Bunu yapmak seni hem çok uğraştırır hem de çok para alamk zorunda kalırsın.Ama bunu için çok daha ucuza hazır eklentiler var. Sıfırdan çok büyük bir proje olmadığı sürece özel yazılım yaptırılmasını çok saçma buluyorum açıkcası

azembilisim.com | Profesyonel Web Çözümleri

salihx1983 salihx1983 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 29 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Wp özgürlüktür

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al