wmaraci reklam

E Ticaret SEO'su nasıl olmalıdır ?

7 Mesajlar 1.123 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

springdaycomtr springdaycomtr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
[M]https://www.youtube.com/watch?v=JmKzf_TTr-8[M]

[/M][/M]Umarım beğenirsiniz
Seobaz Blog

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Blog Blog WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
springdaycomtr

Başarılar hocam. Nasip olursa yakın zamanda e-ticarete atılıyorum. Elimde gireceğim sektörün en fazla aranan kelimesinin tam uyumlu .net domain'i var. Bu domain ile e-ticarete girmeyi planlıyorum. Fakat kafama takılan bir soru var, bu konu da beni aydınlatırsanız sevinirim. Sorum şu; Yükselmek istediğim anahtar kelimeyle tam uyumlu domain bana olumlu etki mi gösterir? Yoksa olumsuz bir etkisi mi olur?

Bu soruyu sormamın sebebi daha önce okuduğum seo içerikli bir kitapta "anahtar kelime ile tam uyumlu domainler artık spam olarak görülüyor" denildiği için. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

dividibygear dividibygear WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek reklamcılık hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 148
  • Beğeniler 49 / 56
  • Ticaret 1, (%100)
Üye olduk öğrenmek güzeldir.

Bykussb Bykussb Kelimeler ve anlamları Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** U**
  • Mesajlar 42
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 6, (%83)
Başarılar hocam. takipteyiz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 22.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
hocam e ticarete girmek istiyorsanız sadece istenilen arama kelimesinde çıkmak yetmiyor. Çünkü artık organik 1. sıra bile olsanız trafiğiniz az onun için reklam , sosyal medya ve organik çıkma sadece bir kaçı siz daha fazlasını zorlayın (mesela influencer pazarlama vs)

Blog adlı üyeden alıntı

springdaycomtr

Başarılar hocam. Nasip olursa yakın zamanda e-ticarete atılıyorum. Elimde gireceğim sektörün en fazla aranan kelimesinin tam uyumlu .net domain'i var. Bu domain ile e-ticarete girmeyi planlıyorum. Fakat kafama takılan bir soru var, bu konu da beni aydınlatırsanız sevinirim. Sorum şu; Yükselmek istediğim anahtar kelimeyle tam uyumlu domain bana olumlu etki mi gösterir? Yoksa olumsuz bir etkisi mi olur?

Bu soruyu sormamın sebebi daha önce okuduğum seo içerikli bir kitapta "anahtar kelime ile tam uyumlu domainler artık spam olarak görülüyor" denildiği için. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Blog

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
umarım bildiklerimle aydınlatabilirim...

Blog adlı üyeden alıntı

springdaycomtr

dividibygear adlı üyeden alıntı

Üye olduk öğrenmek güzeldir.

Blog Blog WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

springdaycomtr adlı üyeden alıntı

hocam e ticarete girmek istiyorsanız sadece istenilen arama kelimesinde çıkmak yetmiyor. Çünkü artık organik 1. sıra bile olsanız trafiğiniz az onun için reklam , sosyal medya ve organik çıkma sadece bir kaçı siz daha fazlasını zorlayın (mesela influencer pazarlama vs)

Anladım hocam, teşekkür ederim. Influencer pazarlama konusunda bilgim yok, araştırmaya başlıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al