wmaraci reklam

E-ticaret sitesi kurmak istiyorum.

16 Mesajlar 3.314 Okunma
wmaraci reklam

Bylider Bylider WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web developer
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 7 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

ermaneray adlı üyeden alıntı

doğruları ve gerçekleri yazınca kötü insan oluyorum demek.
zaten anlamanızı beklemiyordum.

Zaten ürünü ben toptancıdan alacağım datalar ile satacağım arkadaşım ürün sabit olacak her seferinde farklı bir ürün göndermeyecek. müşteri benden satın aldığı zaman bende toptancıdan satın alıp müşterinin adresine gönderteceğim. bunda zor olan veya müşterinin memnuniyetsizlik yaratacak bir durumu yok diye düşünüyorum. anladığım kadarıylada büyük e ticaret şirketleride benim dediğim şekilde çalışıyor. ilginiz için teşekkür ederim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

RADEMON RADEMON WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci (Yüksek Okul)
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 139 / 83
  • Ticaret 6, (%100)

elini vurmadan ürün satmaya çalışmak deli cesareti olmakla beraber geleceği olmayan bir iş diyebilirim.
benim tavsiyem bu tarz bir işe bulaşma

ürün satınal ve elindeki ürünü sat bu her zaman en iyisidir

Söylediklerinize katılıyorum hocam. Ek olarak stok durumunu da sürekli kontrol etmek de yarar var. Elinde olmayan bir ürünü satışa çıkarmak müşterinin olumsuz yönde fikrini değiştirecektir.

CloumDigital CloumDigital Cloum.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1534
  • Beğeniler 184 / 336
  • Ticaret 68, (%100)

daha bu konuyu anlayamamışsınız ki.
bu konu al sat değil.
al sat benim yazdığım gibi olur müşteri datası sende kalır müşteri seni muhattap alır ve sen kazanırsın çünkü yine aynı ürünü almak isterse senden alır.

Bence sen anlayamamışsın. Dediğin durumda tüm yük arkadaşta kalıyor, bağlantısı olmadığında ise aracı satış sağlamak dışında bir görevi olmuyor, farkı sayarak kazancını alıyor. Neyse dediğim gibi belli ki ikimiz de deneyime göre yorum yapıyoruz, problem yok o halde.

ramco1903 ramco1903 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek emlak
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad R** S**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
xml bayilikleri araştırın ama sektör olarak her sektörde düzgün xml veren çıkmayabiliyor , bende araştırıyorum vergiye gelince satış yaptığınız toptancının hesabına yatarsa para vergi ödemez ondan sadece kar marjını alırsınız ama sizin kasanıza girerse mecburen fatura olayı devreye girer yani şirket olmalısınız özelden yazarsanız biraz daha detay verebilirim

wmaraci

SauRonTR SauRonTR Eski Üç Harfli.. Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek 404
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad Ö** Ş**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 51 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
Toptancıda 10 tl olan ürünü siz 15 tl ye elinizi değdirmeden sattınız. Toptancı fatura kesip alıcıya gönderecek. Alıcı 15 tl ödedi. 15 tl lik fatura almak ister. Toptancı 10 tl mal sattı 10 tllik vergi vermek ister. Siz komisyon faturası kesip diğerine gider gösterebilmeniz lazım haliyle firma lazım.
Şunu unutmayın Türkiye, değirmeni sadece ve sadece halktan alınan vergiyle döndürülen bir devlet. Ticari faaliyetiniz olacaksa vergiyi her türlü verecek her türlü firma olacaksınız. (Keşke belli bi yere kadar olmasaydı da girişimciler için bir teşvik olsaydı da nerdeeee ?)

NiximeraIT NiximeraIT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Niximera Bilişim Teknolojileri olarak 30'ya yakın modül ve tema ile hizmet vermekteyiz. Ayrıca tüm sorularınıza ücretsiz bir şekilde cevap verebiliriz. Bu konuda size yardımcı olmaktan mutlu olacağız.

E-Ticaret Paketlerimiz İçin; Deventegrasyon
E-Ticaret Hakkında Makalelerimiz için; E-Ticaret

Detaylı Bilgi İçin; Pm atabilir, info@niximera.com adresinden iletişime geçebilir veya Buradan konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Niximera Bilişim Teknolojileri 'niximera.com'
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al