Arkadaşlar selamlar;

Aranızdan illaki işine yarayanlar çıkar. Covid 19 sürecinde Eticaret'e giriş yapacaklar için önerilerim var seri şeklinde devam etmesini ön görüyorum umarım

Şöyle özet:
Covid 19 sürecinde #Eticaret konusunda yeni bir seri sizlerle. E-Ticaret Nedir? E-Ticaret'e Nasıl Girilir? Google Trends Nasıl Kullanılır? Pazar Yerleri konusunda Giriş videosu sizlerle. Video da: Covid 19'un Eticaret'e nasıl etki ettiği Google Trends'in nasıl kullanılması gerektiği ve veri okuma konusunda kısa bilgiler yer alıyor. Bu konuda uzun zamandır çalışan biri olarak aslında deneyimlerimi sizlere anlatmak istedim. Sorularınızı videonun altındaki yorumlar bölümünden sorabilirsiniz. Bir Sonraki videoda Google ADS'de reklamları inceleyeceğiz. Umuyorum bu video herkese yararlı olur ve eticaret'e ilk defa girecekler için biraz negatif içerikli olsa da en azından yapabileceğiniz çalışmaları anlatmış oldum diye düşünüyorum. Lütfen sorularınızı sormaktan çekinmeyin. Dijital Pazarlama Vloglarımda yakında sizlerle olacak. Dijital Pazarlama konusunda eticaret sitesi sahiplerine yine yardımcı olacak videolar çekeceğim.