wmaraci reklam

iyzico yardım destek

7 Mesajlar 1.117 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

saimhin saimhin Müsait Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek ad author
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** H**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 43 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba wmaracı forum üyeleri yaklaşık olarak 6 aydır kurumsal bir bilişim firmasında masaüstü uygulamaları geliştiriyorum benim merak ettiğim şu geliştirdiğim otomasyon programlarının yanında farklı projelerim var bu hazırladığım projeleri uygulamaya döküp satmak istiyorum firma olmadan iyizico üzerinden satış yapabilimiyim yanlız nakit ödeme alınacak kredi kartyırla şirket olmama gerek yok değil mi ve nasıl iyzico ile çalıştınızmı daha önce..şimdiden teşekkür ediyorum bilgilendirme için..
MustafaTuran

kişi bu mesajı beğendi.

k
wmaraci
reklam

MustafaTuran MustafaTuran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Webmaster, Öğretmen, Şair, Yaz
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 4 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, yakında bizde 2 e-ticaret sitesi için kurulumu yapacağım. %2,85 + 0,25 TL komisyon alıyor. Daha önce beraber çalışmadım onlarla ama bddk onaylı olması güvenilir kılıyor. Bu sistem kolay kurulum sağlıyor. Onun için iyi. Yabancı bir firma stripe'ı kullanabilirsiniz isterseniz. Paytr, Payu, Hepsipay (Hepsiburada'nın) var. Bunlar da alternatif. Ama şuan wp sistemi için ilk iki söylediğim kurulum açısından iyi.
saimhin

kişi bu mesajı beğendi.

https://tekirmedia.com

gokhanamal gokhanamal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Software Engineer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** N**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 23 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Ben 1 yıldan fazldır iyzico ile çalışıyorum. Eğer iyzico sanalpostu kullanacaksan şirket olmak zorundasın. Ama iyzico iyzlink adından bir ürün çıkardı ve şirket olmadan ödeme alabilmeni sağlıyor. Iyzilink %4 + 0,25 TL komisyon alıyor. Iyzlink kullanırken api kullanamıyorsun, manuel oluyor tüm işlem. Ödeme bildirimi sistemi olmak zorunda
MustafaTuran saimhin

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek ad author
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** H**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 43 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

MustafaTuran adlı üyeden alıntı

Merhaba, yakında bizde 2 e-ticaret sitesi için kurulumu yapacağım. %2,85 + 0,25 TL komisyon alıyor. Daha önce beraber çalışmadım onlarla ama bddk onaylı olması güvenilir kılıyor. Bu sistem kolay kurulum sağlıyor. Onun için iyi. Yabancı bir firma stripe'ı kullanabilirsiniz isterseniz. Paytr, Payu, Hepsipay (Hepsiburada'nın) var. Bunlar da alternatif. Ama şuan wp sistemi için ilk iki söylediğim kurulum açısından iyi.

hocam yorumunuz için teşekkürler yanlız bunlar da şirket olmak zorundasın bildiğim kadarıyla paypal gibi değiller..
MustafaTuran

kişi bu mesajı beğendi.

k
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek ad author
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** H**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 43 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

gokhanamal adlı üyeden alıntı

Ben 1 yıldan fazldır iyzico ile çalışıyorum. Eğer iyzico sanalpostu kullanacaksan şirket olmak zorundasın. Ama iyzico iyzlink adından bir ürün çıkardı ve şirket olmadan ödeme alabilmeni sağlıyor. Iyzilink %4 + 0,25 TL komisyon alıyor. Iyzlink kullanırken api kullanamıyorsun, manuel oluyor tüm işlem. Ödeme bildirimi sistemi olmak zorunda

hocam yorumunuz için teşekkürler dediğiniz gibi iyzlink kullanıcam..
MustafaTuran

kişi bu mesajı beğendi.

k

• Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek ad author
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** H**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 43 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

gokhanamal adlı üyeden alıntı

hocam kimlik resmi fotokopi istiyor

k

gokhanamal gokhanamal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Software Engineer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** N**
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 23 / 20
  • Ticaret 3, (%100)

saimhin adlı üyeden alıntı

hocam kimlik resmi fotokopi istiyor

Evet birkaç belge işlemi ve onay süresi var.
saimhin

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al