wmaraci reklam

Journal Teması Hakkında Düşünceleriniz Nelerdir ?

8 Mesajlar 1.528 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Marstyson Marstyson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)
Ben e-ticaret sitem için bu temayı kullanmak istiyorum . Bana bu temayı kullanan ya da iyi bilen birileri yorum yazabilir mi ?
1) Türkçe diline tamamen çevrilebilir mi ?
2) İyzico entegre edilebiliyor mu ?
3) Tema hızı iyi mi ?
4) E-ticaret sitesi için gerçekten doğru tema mi ?
5) Teknik destek konusunda problemi var mı ?
6) Birden fazla tasarım modu var mı ? Yani temanın themeforest sitesinde yer alan tiplerin herhangi birini seçebilir miyiz ?

wmaraci
reklam

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
Üstad birazdan yazacaktır. Ben yerimi alayım. :)
JoshgunPRO

kişi bu mesajı beğendi.

JoshgunPRO JoshgunPRO Bilgi güçtür. Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad J** E**
  • Mesajlar 315
  • Beğeniler 60 / 142
  • Ticaret 9, (%100)
1) Türkçe diline tamamen çevirebilirsiniz.
2) Entegrasyon işlemi opencart tabanlı olduğu için journal ve ya başka bir tema fark etmiyor, sorunsuz kullanırsınız. Bu linke tıklayarak resmi opencart iyzico eklentisine ulaşabilirsiniz. Sorunuzun cevabı evet.
3) Tema hızı stabildir. Dahili cache, css, js ve html sıkıştırma desteğiyle birlikte geliyor. Üst seviye hıza ulaşmak isterseniz freelancer çalışan bir arkadaştan ücretli destek alabilirsiniz.
4) Bence evet.
5) Themeforest temaları arasında en çok satan temalardan birisi, journal'ı özel kılan bir tarafı da teknik desteğin iyi olmasıdır. Memnun kalacağını düşünüyorum.
6) Toplam 11 adet hazır tasarım versiyonu mevcut fakat bunlarla sınırlı değilsiniz. Journal çok esnek bir temadır, kod bilgisi olmadan bile kendi panelinden istediğiniz gibi değişiklikler, ilaveler uygulayabilirsiniz. Kullanarak tecrübe edinmek gerekiyor.

Eklemeleri olabilir diye yilmaz70 hocamızı da etiketleyeyim :)
Projenizde başarılar.
Kanuni yilmaz70 Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
JoshgunPRO Hepsine cevap vermiş, bana bir şey kalmamış zaten :)

https://docs.journal-theme.com/changelog en çok güncellenen temadır. Kendilerine gelen bildirimlere göre olası hataları giderirler ve yeni özellikler eklerler.

Her güncellemeye uymak zorunda değilsiniz bu arada. Sizi ilgilendiren bir özellik eklendi ise güncellersiniz.

Mesela Version 3.1.2 bu güncellemede; Opencart 3.0.3.5 sürümüne adaptasyon sağlanmış. Ama ben hala en stabil sürüm olan 3.0.2.0 sürümünü kullanıyorum mesela.

Gerçi sürüm konusunda eka7a daha tecrübelidir bana göre. Kendisine de Opencart Türkçe çevirisini yaptığı için teşekkür ederim bu arada.

https://openix.io/tr/yazilim-makaleleri/opencart-3032-turkce-tam-surum Opencart Türkçe sürümleri de eka7a ait olan siteden güvenle indirebilirsiniz.

Journal kullanmaya alıştığınızda tasarım konusunda çok esnek modüler yapıya sahip olduğu için istediğiniz dizaynı verebilirsiniz.

Kısacası Opencart E-ticaret için gerçekten doğru temadır.
Kanuni eka7a Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

JoshgunPRO Hepsine cevap vermiş, bana bir şey kalmamış zaten :)

https://docs.journal-theme.com/changelog en çok güncellenen temadır. Kendilerine gelen bildirimlere göre olası hataları giderirler ve yeni özellikler eklerler.

Her güncellemeye uymak zorunda değilsiniz bu arada. Sizi ilgilendiren bir özellik eklendi ise güncellersiniz.

Mesela Version 3.1.2 bu güncellemede; Opencart 3.0.3.5 sürümüne adaptasyon sağlanmış. Ama ben hala en stabil sürüm olan 3.0.2.0 sürümünü kullanıyorum mesela.

Gerçi sürüm konusunda eka7a daha tecrübelidir bana göre. Kendisine de Opencart Türkçe çevirisini yaptığı için teşekkür ederim bu arada.

https://openix.io/tr/yazilim-makaleleri/opencart-3032-turkce-tam-surum Opencart Türkçe sürümleri de eka7a ait olan siteden güvenle indirebilirsiniz.

Journal kullanmaya alıştığınızda tasarım konusunda çok esnek modüler yapıya sahip olduğu için istediğiniz dizaynı verebilirsiniz.

Kısacası Opencart E-ticaret için gerçekten doğru temadır.

Cok teşekkürler Türkçe sürüm linki için . Bir tanesini denedim bir kısmını Türkçe bir kısmını İngilizce yapıyordu .

• Üyelik 30.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1186
  • Beğeniler 491 / 321
  • Ticaret 1, (%100)

JoshgunPRO adlı üyeden alıntı

1) Türkçe diline tamamen çevirebilirsiniz.
2) Entegrasyon işlemi opencart tabanlı olduğu için journal ve ya başka bir tema fark etmiyor, sorunsuz kullanırsınız. Bu linke tıklayarak resmi opencart iyzico eklentisine ulaşabilirsiniz. Sorunuzun cevabı evet.
3) Tema hızı stabildir. Dahili cache, css, js ve html sıkıştırma desteğiyle birlikte geliyor. Üst seviye hıza ulaşmak isterseniz freelancer çalışan bir arkadaştan ücretli destek alabilirsiniz.
4) Bence evet.
5) Themeforest temaları arasında en çok satan temalardan birisi, journal'ı özel kılan bir tarafı da teknik desteğin iyi olmasıdır. Memnun kalacağını düşünüyorum.
6) Toplam 11 adet hazır tasarım versiyonu mevcut fakat bunlarla sınırlı değilsiniz. Journal çok esnek bir temadır, kod bilgisi olmadan bile kendi panelinden istediğiniz gibi değişiklikler, ilaveler uygulayabilirsiniz. Kullanarak tecrübe edinmek gerekiyor.

Eklemeleri olabilir diye yilmaz70 hocamızı da etiketleyeyim :)
Projenizde başarılar.

Tüm sorulara cevap verdiğiniz için teşekkürler. İstediğim cevapları aldım. Şüphem kalmadı artık . Sağolun

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

Marstyson adlı üyeden alıntı

Cok teşekkürler Türkçe sürüm linki için . Bir tanesini denedim bir kısmını Türkçe bir kısmını İngilizce yapıyordu .

Eksik olan yerler varsa da tamamen Türkçe çevrilebilir.

eka7a eka7a openix.io Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 651
  • Beğeniler 109 / 313
  • Ticaret 2, (%100)
Bana söyleyecek pek bir şey kalmamış.

3.0.x.x sürümleri hata düzeltme versiyonlarıdır. O yüzden şu anda 3.0.3.6 sürümü 3.0.2.0 sürümüne göre hataları düzeltilmiş bir versiyondur. Yeni özelliklerin eklendiği versiyon 3.1.x.x ya da daha üst bir numaraya sahip olabilir.

Ancak hangi sürüm yayınlanırsa yayınlansın gerekli değilse, çalışan bir sitenizi güncellemeye gerek yoktur. İsterseniz 1.5.x sürümünü kullanın fark etmez ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa kullanmaya devam edebilirsiniz.
yilmaz70 Marstyson

kişi bu mesajı beğendi.

Openix.io | $9.90 PositiveSSL | $12.90 RapidSSL
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al