Merhaba arkadaşlar son zamanlarda dikkatimi laravel üzerine ister istemez yoğunlaştırdım. Daha doğrusu aranan tüm özellikleriyle laravel dikkatimi çekmeyi başardı. kolay sanal pos entegrasyonu dahili seo tema renk değişimi, satıcı komisyonunda diğer ürün komisyonlarına, kargolamadan kategori ve alt kategorilemede görünüm seçeneğini ve her ürünün ana sayfada yerini belirleme özelliğinden tutun taa satıcı mağazası oluşturmaya kadar herşey mevcut. Lakin ben bir konuda tek eksiklik gördüm onuda çözmeye çalışıyorum. bu konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var. mesela uzmansepet.com da herşey istenilen gibi bu tarz ilerlemeyi düşünüyorum ama temada hiç bir şekilde entegrasyon söz konusu değil. sadece admin panelde belirtilen 8 renkten ibaret. ben bu renkler dışında kendime has bir tema entegre etmek istiyorum laravel de baya geniş kapsamlı olduğu için neye nasıl ve nereden başlayacağımı bilmiyorum. bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim.

Konuya ayrıca mail olarak da abone olacağım mesajlarınızı bekliyorum. Şimdiden yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.