wmaraci reklam

Öğrenciden Acemi Bir Şekilde İşleriniz Yapılır - ÜCRETSİZ

14 Mesajlar 2.764 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sekertasarim sekertasarim Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 5, (%80)

Merhaba, öncelikle kendimi biraz tanıtayım.
Adım Hüseyin 17 yaşındayım okuyorum. Kendimi bildim bileli internete, özellikle blog tabanlı insanlara bilgi veren siteler ile ilgilenmeyi seviyorum.

Aslında en başta kendi sitemi açmayı düşünüyordum lakin seneye üniversite sınavım olduğu için vazgeçtim.

Şimdi merak ediyorsunuzdur neden ÜCRETSİZ?

Öğrenci olduğum için arada nefes alıp, kafa dağıtmam gerekiyor. İleride bu sektöre daha fazla yoğunlaşacağım için de şimdiden tecrübe olsun diye yapıyorum. Yapacağım işi, profesyonel yapan kişiler gibi yapmadığım için ücret almıyorum.

Neler Yapabilirim ?
-Siteniz ile ilgilenip yorumlara cevap verebilirim
-Site teması üzerinde değişiklikler yapabilirim.
-Sitenizin SEO çalışmasını acemi bir şekilde yapabilirim. (açılış hızı,index. vb.)
-Sitenize gerekli eklentiyi kurup ayarlamasını yapabilirim.
-Sitenize yorum yapabilirim. ( google play-maps-appstore dahil)
-İnstagram - Facebook hesaplarınızı yönetip paylaşım yapabilirim.

Daha önce 3 tane WordPress tabanlı blog kurudum. Bu siteler iyi yerlere gelip 2xx ücretinde satıldı.
2 Tane büyük forumda yaklaşık 1 yıl moderatörlük hizmeti verdim. Sektöre hakim biriyim.

UYARI !

Öğrenci olduğum için istediğiniz vakitlerde online olamaya bilirim. Lütfen benle çalışmadan bunun bilincinde olun.

Hafta içi: 15:00'dan sonra aktifim.

İşleri ücretsiz yapıyorum lakin çorba parasına da hayır demem :)

azrael01 SeferDeniz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

AlicanGun AlicanGun Çalış, Sabret, Kazan. Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Fabrika İşçisi
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 132
  • Beğeniler 11 / 28
  • Ticaret 2, (%50)
Dostum editör arıyorum yapabilirsen pm at konuşalım

egitimm egitimm Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 15 / 41
  • Ticaret 7, (%86)
Kardeşim öncelikle şunu söylemek istiyorum para kazanmaya çalışman kendine ek gelir sağlaman çok hoş ve güzel birşey, işin bu yönü çok güzel. Diğer açıdan baktığımız zaman işler değişiyor çoğu webmaster forumunda senin gibiler çıkıyor, bu arada yazdıklarım sana değil genel bir durum. Kimisi 10 tl ye logo yapıyor, kimisi 75 krş a makale yazıyor, kimisi 10 tl ye wordpress kuruyor, bunu yapan arkadaşların belliki çok'da bir beklentisi yok ne kapsam kar mantığındalar. 10 tl ye bir logo yaptıran adam tabiki sonuçtan memnun olmuyor, 75 krş'a makale yazdıran adam tabiki memnun olmuyor. acemiyse işi bilmiyorsa ayrı her türlü kandırırsın tabi öyle ş.sizlerde var.Peki bu işlerin ucu kime dokunuyor ? bu işten profesyonel sekilde para kazanıp aile geçindirenlere dokunuyor, 10 liraya logo yaptıran adama 100 tl duruma göre 300 tl logo fiyatı çektiğin zaman, adamlar 10 tl ye 30 tl ye yapıyor diyor ve onlara yöneliyor sonucunda pişman olup bu işleri yapanlara karşı aklında hep bir ön yargı oluşuyor. her şey para değil 3-5 kazanıcam diye bütün sektörü uçuruma sürüklemek gelecekte bu işleri yapacak arkadaşlar için tam bir felaket müşterinin gözünde kendinizi bitirmektir. dediğim herşey para değil daha geçen gün bir konu açtım 2 gün bir boşluğum vardı logo konusunda sıkıntı çeken arkadaşlara yardımcı oldum, inanın o yaptığım tasarımlara 400 - 500 tl isteyecek kişiler var ve haklılar genel olarak orta düzeyde fiyatlar böyle.
AZRaeLeM

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 5, (%80)

egitimm adlı üyeden alıntı

Kardeşim öncelikle şunu söylemek istiyorum para kazanmaya çalışman kendine ek gelir sağlaman çok hoş ve güzel birşey, işin bu yönü çok güzel. Diğer açıdan baktığımız zaman işler değişiyor çoğu webmaster forumunda senin gibiler çıkıyor, bu arada yazdıklarım sana değil genel bir durum. Kimisi 10 tl ye logo yapıyor, kimisi 75 krş a makale yazıyor, kimisi 10 tl ye wordpress kuruyor, bunu yapan arkadaşların belliki çok'da bir beklentisi yok ne kapsam kar mantığındalar. 10 tl ye bir logo yaptıran adam tabiki sonuçtan memnun olmuyor, 75 krş'a makale yazdıran adam tabiki memnun olmuyor. acemiyse işi bilmiyorsa ayrı her türlü kandırırsın tabi öyle ş.sizlerde var.Peki bu işlerin ucu kime dokunuyor ? bu işten profesyonel sekilde para kazanıp aile geçindirenlere dokunuyor, 10 liraya logo yaptıran adama 100 tl duruma göre 300 tl logo fiyatı çektiğin zaman, adamlar 10 tl ye 30 tl ye yapıyor diyor ve onlara yöneliyor sonucunda pişman olup bu işleri yapanlara karşı aklında hep bir ön yargı oluşuyor. her şey para değil 3-5 kazanıcam diye bütün sektörü uçuruma sürüklemek gelecekte bu işleri yapacak arkadaşlar için tam bir felaket müşterinin gözünde kendinizi bitirmektir. dediğim herşey para değil daha geçen gün bir konu açtım 2 gün bir boşluğum vardı logo konusunda sıkıntı çeken arkadaşlara yardımcı oldum, inanın o yaptığım tasarımlara 400 - 500 tl isteyecek kişiler var ve haklılar genel olarak orta düzeyde fiyatlar böyle.

Haklısın dostum. 3-5 kazanacağım diye bu işi profesyonel olarak yapan adamın hakkına girmeye lüzum yok. Konuyu güncelliyorum.
egitimm

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

egitimm egitimm Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Z**
  • Mesajlar 90
  • Beğeniler 15 / 41
  • Ticaret 7, (%86)
yok kardeşim sen belirtmişsin hiç olmazsa acemiyim vs ek gelir için diye yanlış anlama senişine gücüne yine bak lafım genel benim.

• Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 5, (%80)

yok kardeşim sen belirtmişsin hiç olmazsa acemiyim vs ek gelir için diye yanlış anlama senişine gücüne yine bak lafım genel benim.

Sıkıntı yok dostum. Sen haklısın düşününce 3-5 tl hesabını yapmak gereksiz. Dediğim gibi öncelikle tecrübe için yapıyorum zaten.

Guness Guness Gün olur, asra bedel. Kullanıcı
  • Üyelik 10.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 18 / E
  • Meslek Hayat boyu öğrenci.
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 868
  • Beğeniler 335 / 181
  • Ticaret 41, (%100)
Merhaba, ortak işler yapabiliriz ücretli. Ulaşır mısın müsait olunca bana?

Dönülmez akşamın ufkundayız, vakit çok geç.

dogan1907 dogan1907 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek bankacı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** T**
  • Mesajlar 133
  • Beğeniler 11 / 46
  • Ticaret 5, (%100)
Özel mesaj yolladım.

Sosyal içerik platformu - Lafmacun.net

• Üyelik 01.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Rize
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 19 / 18
  • Ticaret 5, (%80)
Güncel

doctorcmptr doctorcmptr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 27
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 3, (%100)
pm attım hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al