Giriş Yap / Kayıt Ol
thodex

WM Aracı'na üyelikler tekrar açıldı! Kayıt olmak için TIKLAYIN!

Cevap Yaz Favorilerime Ekle
Seçenekler Stil
Geri Git   Forum > > Editörlük Hizmetleri

Profesyonel Editörlük Hizmeti | SEMRUSH-ADWORDS-SEO-SEMANTİK-ÖZGÜN VE TELİFSİZ GÖRSELLER

Okunmamış 20 Haziran 2020, 20:29
alkan5806 Adlı Üyenin Avatarı

Yaş / Cinsiyet: 23 / Erkek
Ad, Soyad: Er... Al...
Ticaret: 2, 100%
Wmaracı Konu Linki: https://wmaraci.com/forum/makale-ali...ml#post3451999

R10 Konu Linki: https://www.r10.net/makale-alimi-amp...izmetleri.html

WMARACI REFERANSLARI:

Alıntı:
Tabiya Adlı Üyeden Alıntı
Merhabalar..
Arkadaşlar aslında pek sevmem böyle yorum yapmayı lakin.. Bu arkadaş cidden işinin eri.. Hakkını veriyor araştırıyor sonra yazıyor. Verdiği gün teslim ediyor makaleleri.
Ben 25 adet yazdırdım. Bundan sonra arkadaş ile çalışacağım. Memnun kaldım herkes gönül rahatlığı ile çalışabilir. Teşekkürlerimi sunuyorum
Alıntı:
ahmet1340 Adlı Üyeden Alıntı
10 adet makale alındı gercekten işinin ehli ve sitenizi kendi sitesi gibi ilgileniyor seo konusundada bilgili
Alıntı:
sertacs Adlı Üyeden Alıntı
Aldığım makalelerden memnun kaldım. Şuana kadar makale yazdırdığım en iyi yazar diyebilirim.
Alıntı:
Networkhocasi Adlı Üyeden Alıntı
İşinde başarılı,dürüst bir arkadaş gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.Her gönderdiği makaleden gerek dilbilgisi,SEO gerekse okuyucu dostu olmasından dolayı memnun kalıyoruz.
Alıntı:
ahmet066 Adlı Üyeden Alıntı
Whatsapp'dan ulaştım. Anahtar kelime analizi yapılmıştı ve seo uyumluydu. Birkaç hata olmuştu fakat talimatlarım doğrultusunda revize edildi. 20 adet makale satın aldım. Devamı gelecektir inşallah.
Alıntı:
JoshgunPRO Adlı Üyeden Alıntı
Makale satın alındı. Başarılı ve işini bilen bir arkadaş, tavsiye ediyorum.
Alıntı:
Tabiya Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaş ile forum aracılığı ile tanıştım cidden işinin ehli.. Dediği vakitte teslim ediyor makaleleri.. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.
Alıntı:
Tymen Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaş işinde çok iyi verdiğimiz tüm işleri zamanında ve en kaliteli şekilde bize teslim etti çalışmanızı kesinlikle tavsiye ederim
R10 REFERANSLARI:

Alıntı:
tastanbilal Adlı Üyeden Alıntı
Arkadaşla makaleler konusunda anlaşıldı kimileri gibi x günde deyip xx günde teslim etmiyor. İşini gerçekten iyi bilen biri, fazlasıyla dost canlısı, insanlığı karakteri on numara bir arkadaş. Makalelere gelince ciddi ciddi aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor ek olarak bir çok konuda yardımcı oluyor. Ben açıkcası çok memnun kaldım hem kendisinden hemde çalışmalarından. Bundan sonra makale yazımı konusunda tek çalışacağım kişi kendisidir.
Alıntı:
UPGREAT Adlı Üyeden Alıntı
İşini iyi yapıyor ve girişler zamanlı. İstikrar ve disiplin bu işin önemli yanlarından. Teşekkür ederim.
Alıntı:
sinanksk Adlı Üyeden Alıntı
Uzun yıllardır forumda bir çok içerik yazarı arkadaş ile çalıştım, çalışıyorum. Arkadaşın içerikleri ilk 3'e girer. Örnek bir içerik yazdırın hak vereceksiniz.
Alıntı:
Tugrabey Adlı Üyeden Alıntı
Editörlük anlamında çalıştığım en kaliteli arkadaş. İşini severek yapıyor. Konuyla ilgili öncesinde derin araştırmalar yapıyor. İçerikleri dolu dolu oluyor. Kendi kişiliği de çok kaliteli. Eren'e rastladıktan sonra forumda başka bir editör arama gereği duymadım açıkçası.
Alıntı:
mrbold Adlı Üyeden Alıntı
5 adet profesyonel makale alındı eğer ihtiyaç olursa yine bu arkadaşdan alınacak. Zamanlama olarak gerçekten sözüne güvenilir bir insan
Alıntı:
budakerkan Adlı Üyeden Alıntı
İçerik siparişi teslim alındı. İçerikler çok kaliteli, sitesine değer verenlere tavsiye ederim.
Alıntı:
Mert433 Adlı Üyeden Alıntı
Makale Yazdırıldı temiz iş tavsiye ederim dürüst arkadaş devamı gelecek teşekkürler
Alıntı:
TyMen Adlı Üyeden Alıntı
Makale yazdırıldı çok temiz ve titiz çalışan bir arkadaş herkese tavsiye ederim.
Alıntı:
GencTeknoloji Adlı Üyeden Alıntı
200 Adet Teknoloji, 50 Adet Sağlık, 20 Adet otomobil makalesi alınmıştır. İşini iyi yapıyor.
Alıntı:
Enginu Adlı Üyeden Alıntı
Uzun zamandır arkadaş ile çalışıyorum.
İşini temiz yapiyor ve zamanında teslim ediyor, başarılarının devamını diliyorum
Alıntı:
ahmet1340 Adlı Üyeden Alıntı
Gerçekten kendiside makaleleri gibi kaliteli bir insan kesinlikle çalışmanızı öneririm denemek icin 10 adet makale yazdırıldı makalelerin gorsellerine kadar sitemize özel ve profesyonel bir sekilde hazırladı. Kendisine teşekkür ediyorum. Bu şekilde kaliteyi bozmadan devam etmesi dileğiyle.
Alıntı:
UPGREAT Adlı Üyeden Alıntı
İşini iyi yapıyor ve girişler zamanlı. İstikrar ve disiplin bu işin önemli yanlarından. Teşekkür ederim.
Alıntı:
furkancelebi Adlı Üyeden Alıntı
makale yazdırıldı, istediğim gibi teslim etti, herkese tavsiye ederim. Teşekkürler.
Alıntı:
JoshgunPRO Adlı Üyeden Alıntı
Makale satın alındı. Başarılı bir arkadaş, tavsiye ediyorum.
Alıntı:
robertokim Adlı Üyeden Alıntı
Kendisinden makale aldım. Sağolsun yardımcı oldu. Gönül rahatlığıyla alım yapabilirsiniz.
Konu alkan5806 tarafından (22 Kasım 2020, 21:40 ) değiştirilmiştir.
Cevap Yaz Favorilerime Ekle

medyacenter

Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 üye ve 1 Ziyaretçi)

Seçenekler
Stil
Normal Normal

Geri Git   Forum > Editörlük Hizmetleri