wmaraci reklam

Her Türlü Sektörde Makale Yazarı Arayanlar SEO Bilgisi Olan Bir Yazar Arayanlar İçeri!!!

3 Mesajlar 634 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Makaleprogram Makaleprogram Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Makale Yazarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, öncelikle buraya yeni kayıt oldum. İşe çok ihtiyacım olduğu için iş aramaktayım. Makale yazmak istiyorum. Eğer sitelerinizi bana teslim ederseniz makale ve SEO işlemleriniz ile ilgilenmek istiyorum. Aylık sabit bir ücrette istediğiniz makale adedine göre çalışmak isterim. Güvenilir, temiz çalışan ve işini sahiplenen bir çalışma arkadaşı arayanlar bana yazsınlar lütfen.

Not: Her türlü sektörde yazarlık yapabilirim, benim için fark etmiyor iş olduktan sonra....

Güvenilir bir çalışma arkadaşı arayanlar artık emin elde siteleriniz...

SEO bilgimi dahilinde kullanacağım ve ücretsiz destek vereceğim... Sadece makale işlerinizden aylık belirlediğimiz bir ücrette çalışacağız...

Hayırlı günler ve iyi yıllar şimdiden.

Skype adresim: live:.cid.f2611655145a717b

Whatsapp: 05412540427

wmaraci
reklam

newmoontravel newmoontravel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar Bodrum da küçük bir firmayız 3 adet vip transfer internet sitemiz var seo ve makale konusun da desteğe ihtiyacımız var anlaşırsak aylık anlaşabiliriz. İnternet sitemiz viptransferbodrum.net inceleyebilirsiniz.

Makaleprogram Makaleprogram Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Makale Yazarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

newmoontravel adlı üyeden alıntı

Merhabalar Bodrum da küçük bir firmayız 3 adet vip transfer internet sitemiz var seo ve makale konusun da desteğe ihtiyacımız var anlaşırsak aylık anlaşabiliriz. İnternet sitemiz viptransferbodrum.net inceleyebilirsiniz.

Merhaba özel mesaj ile dönüş yaptım benim için uygundur, çalışmak isterim sizinle hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al