wmaraci reklam

Profesyonel İçerik Editörünüz - Editörlük Hizmetinde Kampanya - Google News Editörü - %100 SEO Uyumu

361 Mesajlar 70.443 Okunma
wmaraci reklam

EditorumORG EditorumORG Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)

[CENTER]Mail adresi iceriksaglayici@gmail.com olarak değişmiştir
Çevrimiçi hizmet satın al : www.editorum.org
Skype adresi; editorumorg[B]
[/B]

[/CENTER]

ahmetcem96 adlı üyeden alıntı

Ben böyle bir hizmet GÖRMEDİM! Telefon numaramı verdim, 5 dakika sonra EditorumORG'dan arandım. Satış yapmadan önce içeriklerin nasıl istenildiği, nelerin olması istenildiği gibi bir çok mükemmel soru soruldu. Açıkçası benim gibi pinpirikli birisine böylesine bir hizmet çok güzel oldu. Makaleler desen on numara. Hitim, ziyaretçim kazancım herşeyim arttı, Allah senden razı olsun EditorumORG!!

hawk1905 adlı üyeden alıntı

4 adet newse girecek sitem vardı, 4'ünü de bu arkadaşa verdim seri, hızlı, güvenilir, çözüm odaklı bir arkadaş. Bu işte ben çok para kaptırdım ama artık tek editörüm EditorumORG. Tavsiye ederim. Şahsen siteler newse gireceği içinde öyle 50 100 liralık paket değil 2 bin liralık paket aldım gönlüm rahat, arkadaş işin ehli. İlerliyoruz süper bir hizmet, alın yani pişman olmazsınız. Artık boş yere editör aramanıza gerek yok verin işi arkadaşa halletsin.

xDeccaL adlı üyeden alıntı

Arkadaşla 2.kez 2 sitem için anlaştık ve bu arkadaş hakkında yorum isterseniz; ''Siz piyasadaki diğer tüm makale yazarlarını unutun bu arkadaş cidden işinin ehli, makale konusunda tam bir profesyonel reklam gibi olacak ama ben bu arkadaşı şiddetle tavsiye ediyorum çünkü sitemi benden daha çok önemsiyor, ne var ne yok herbirşeyi düşünüyor. Ben öyle 50 60 makale değil 350 makale birden aldım, her gün takır takır girişini yapıyor, almaya da devam edeceğim , saygılar...''

Hdkalitelifilm adlı üyeden alıntı

Kendisiyle ilk defa çalıştım, çalışmalarını araştırarak ve yaptığı işleri inceleyerek. Yaptığı işlerden herkes memnun diye, bizde özel ve kapsamlı bir paket sunduk kendisine yaptığı iş gerçekten HARİKA !
Bu kadar müşteri, Bu kadar memnuniyet boşa olamaz. Kendisine yaptığı çalışmadan dolayı teşekkür ediyorum. Tekrardan çalışma dileğiyle.

YeniNesilAskSairi adlı üyeden alıntı

İşi çoluk çocuğa bırakacağınıza bu arkadaşa verin, o bu işten 1 kazanıyorsa makaleleri sayesinde sağolsun 5 kazanıyorum gayet sıcakkanlı müşteri derdinde olmayan işinde profesyonel asla hizmette kusur etmeyen saygıya ve titizliğe önem veren hocamıza buradan tekrar teşekkür ediyorum, hepinize şiddetle tavsiye ediyorum.

BakGidio adlı üyeden alıntı

Birileri editör mü arıyor sağda solda halen anlamıyorum işini bu kadar profesyonelce ve titizlikle yapan biri varken halen arayış içerisinde olanları anlamayacağımda. 2 adet bussines etkisi almıştım kendisinden paket bittiğinde başlamak üzere yeni paketler için anlaşmayı tekrar sağladık ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. İyi forumlar (PROFESYONELLER İÇİN PROFESYONEL EDİTÖR ŞART)

Crewx adlı üyeden alıntı

İşini bilen sorumluluk sahibi ve ayrıca işini zamanında teslim edebilen hem arkadaş hem dost bir insan teşekkür ederim hocam çok sağolasın. Kesinlikle paketlerinden 1 adet bile olsa almanızı öneririm SEO uyumlu makaleler ile sitenizin kalitesi mutlaka artacaktır. Hayırlı işler.

ergunaksoy adlı üyeden alıntı

Arkadaşımızla 2 sitemiz için editörlük anlaşması yapıldı. Sitelerimiz proje değerinde olduğu için arkadaşa gerekli hassasiyeti göstermesini istedik sağolsun mükemmel bir şekilde ilerliyoruz. Okunaklı, akışlı, gerçekçi makale. Ne spin, ne rewrite ne de başka bir şey tamamen özgün olan bu hizmet için kendilerine tekrar tekrar teşekkür ederim

fevzib adlı üyeden alıntı

BusinessManager hocamla 1 haftadır çalışıyoruz, işini özen göstererek yapan, müşteri memnuniyetine önem veren biridir. Çalışmaktan memnunuz ve önümüzdeki aylarda da tekrar editörlük anlaşması yapabiliriz. Şimdilik söyleyebileceklerim bu kadar, herşey için teşekkür ederim. İyi günler ve iyi çalışmalar.

emirhan61 adlı üyeden alıntı

Arkadaşla anlaşalı 1-2 hafta oldu. Özenle ve dikkatli bir şekilde içerik içerik yazıyor. Her yazdığı içeriği kendim okur oldum. Kendi sitemde editörümü takip eder hale geldim diyebilirim. Yazdığı yazılardaki sıcaklık ve gerçekçilik beni cezbetti ve pişman etmedi. Her yazısında kendini bir adım ileriye taşıdı. Okadar yoğunluğa rağmen beni ihmal etmedi. Her sorum da sorunumda cevap alabildim. Muhabbetimiz ilerledi dost haline geldik. Tam bir esnaftır kendisi halden anlar saygıda kusur etmez. Emeğine sağlık bol kazançlar kardeşim.

musfar adlı üyeden alıntı

Son anda bende yetiştim ve bu değerli arkadaşımız ile çalışmaya başlamış bulunmaktayız.Sitemi benim kadar düşünen,özverili ve güvenilir bir arkadaştır.Vakti olmayan veya sitesine özen gösteremeyen arkadaşlar kaçırmasın bu fırsatı bence.Teşekkürler.

dtmuratcan adlı üyeden alıntı

Bir adet Business Etkisi paketi aldık. Yeni açılmış sitemiz için iyi bir paket olduğunu düşünüyoruz. Skype üzerinden gereken konuşmayı yaptık, arkadaşımız gayet ilgili ve hızlı iletişim kurabiliyoruz.

Her iki taraf için de hayırlı olsun.

slm adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile 2. defa hizmet anlaşması yapıldı. Güvenilir ve zamanında kaliteli yazılar teslim ediyor.

Çağlar adlı üyeden alıntı

Ali kardeşimle Ekonomik Paket için anlaştık. Yazı saatleri , yazı konuları vs. güzel bir tartışma ortamında alış-verişimizi gerçekleştirdik. Ödeme sorunu yaşadım bankayla ilgili , hiç sıkıntı çıkarmadı kendisi. Henüz yazılarını görmedim ama insanlık açısından benden tam puan aldı bu kardeşim.

Umarım çalışmamız daim olur ve alış-verişimiz karşılıklı olarak yararlı olur. Yazılar geldikçe yine bu konu üzerinden düşüncelerimi sizlerle paylaşacağım.

esmanya adlı üyeden alıntı

merhaba bir sitemiz için paket satın almıştık memnun kaldığımız için 3 sitemiz içinde aylık paket aldık. iyi hizmet... tşkler

Rkilic65 adlı üyeden alıntı

Uzun zamandır çalıştığım sağlam kalemlerden...
Şiddetle tavsiye ediyorum herkese.��

hsyndr67 adlı üyeden alıntı

Arkadaşla 4 gündür çalışıyoruz ve yazımı cidden çok kuvvetli ayrıca sitemi benden daha çok önemsiyor, benimsiyor. Eğer bu paketi başarıyla bitirebilirse mutlaka Business Etkisi adlı paketi alacağım, teşekkürler.

km5510 adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile yaklaşık 10-15 gündür editörlük hizmeti için çalışıyoruz. Şu an için kendisinden memnunum. Makaleleri dediğim şekilde ve anlaştığımız saate yayınlıyor. Ufak tefek sıkıntıları da kendisine ilettiğim zaman düzeltip diğer makalelerde bunları yapmıyor. Çalışmak isteyenler için önerebileceğim bir arkadaştır kendisi. Ayrıca saygı önemli. İşi doğru yapıp cıvık cıvık hareketler, konuşmalar içerisinde olan biriyle çalışmak yerine saygılı olan biriyle çalışmanızı öneririm. Sonuçta iş yapıyoruz ve maddi beklentisi olan projeleri ''çocuklara'' bırakmak istemeyiz. 30 gün daha anlaşmamız var. Anlaşma sonunda editleme yapacağım. Arkadaşın işe bakış açısını anlatmaya çalıştım. Herkese bol kazanç! :)

MBarisTR adlı üyeden alıntı

2 adet "Business etkisi" paketi satın aldım. Teşekkürler, gecenin 2'si şuan ve yok böyle bir hizmet. Tşkler. EditorumORG

SrcnAkty adlı üyeden alıntı

Deneme amaçlı Paket 1 i satın almıştım gayet memnunum bir sonraki ay paket 2 ile devam edeceğim inşallah :)

anilgzl adlı üyeden alıntı

İş ahlakı olan oldukça başarılı bir yazar. Paket 1'i satın almıştım. İnşallah önümüzdeki ayda alacağım.

BeyzaviGrafik adlı üyeden alıntı

Başlangıç paketi alındı ve düzenli olarak teslim edildi.
Teşekkürler

Nekrotasarim adlı üyeden alıntı

Ekonomik paket için anlaşıldı hızlı dönüşler profesyonel çözümler.

BigSEO adlı üyeden alıntı

Hizmet alınmıştır hızlı teslimat yapıldı teşekkür ederim.

unalank adlı üyeden alıntı

paket alınmıştı ve düzgün olarak içerik giriyor her gün tşkler....

techandworld adlı üyeden alıntı

25 adet makale alındı gayet sıcakkanlı bir arkadaş

AtaturkunAskeri adlı üyeden alıntı

1 adet makale alındı hızlı ve uzmandır

SizinWeb adlı üyeden alıntı

Almış olduğum Hizmet Meyvelerini vermeye başladı Teşekkür ederim Güzel çalışma ve Anlayışınız için BusinessManager Güvenilir şekilde çalışabilirsiniz arkadaşlar

steel mts jobetevrag

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

HeRaM HeRaM Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 7 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
çalışmaya başlanmıştır.

fevzib fevzib WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 396 / 113
  • Ticaret 78, (%100)
Paket 3 için anlaşma sağlandı, teşekkür ederim.

• Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)
Editörlük yaptığımız sitelerin arasına farklı farklı kaliteli siteleri ekledik. Bu sitelerle çalışmak çok güzel, herkese iyi akşamlar. :)

wmaraci

emirhan61 emirhan61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad E** P**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 70 / 140
  • Ticaret 29, (%100)
imzamdaki site için görüşebilir miyiz.?

• Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)
Özel mesajlar gönderildi. :)

FcBilisim FcBilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Patron
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 4
  • Ticaret 3, (%100)
İş sonu ödeme kabul edersen deneme amaçlı çalışabiliriz.

• Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)
Özel mesaj gönderildi. :)

xDeccaL xDeccaL WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Doktor
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 23 / 56
  • Ticaret 31, (%100)
sohbet siteleri üzerine çalışmanız war mı ? yazıları siz mi ekliyorsunuz yoksa sadece günlük teslimat mı yapıyorsunuz ? detaylı pm lütfen

• Üyelik 15.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek yok
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 535
  • Beğeniler 740 / 271
  • Ticaret 76, (%87)
Özel mesaj gönderildi. :)
BocekBasi xDeccaL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al