wmaraci reklam

Sadece resim çek ve paylaş eteryum kazan

2 Mesajlar 1.050 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

murattas murattas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek RESMİ MUHASEBE
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 43
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
Sizlere bugün yeni çıkan bir uygulama hakkında bilgiler vermeye çalışacağım. Uygulama whatsaround uygulamasıdır.

Şimdiye kadarki telefon uygulamalarının bir üst düzeyinde yapılmış ve oldukça eğlenceli bir o kadar da kolay bir para kazanma yöntemi bulunmaktadır.

Bu uygulama yani whatsaround adındaki uygulama sadece resim çekerek paylaşmak üzerinedir. Bundan sonra SP dediğimiz puan elde edilir. Ardından bu SP ler sizlere level atlama özelliğine ulaştırır. Atlanan level ise bir üst düzey çıkmanıza yardımcı olacaktır. SP puanları arttıkça Shatcoin dediğimiz para birimi olarak hesabınıza yüklenecektir. Son olarak 1740 Shatcoin elde ettiğinizde rahatlıkla bir etheryum alabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızı davet ettiğinizde daha çok kazanma şansınız olacaktır.

Bu uygulamayı hemen denemek istiyor iseniz aşağıda vermiş olduğum link ile giriş yapabilirsiniz. Ben de yeni bulduğum için öğrenmeye çalışıyorum. Bunu da sizlerle paylaşmak istedim. Sadece bir deneyin derim devamı size kalmış. Ama inanın vazgeçemeyeceksiniz.

Link: https://www.whatsaround.com/signup/voyAa

wmaraci
reklam

Hasanadem Hasanadem Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Konu açıldı silimeli hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al