wmaraci reklam

10 Milyon Üzeri Erisime Sahip Sayfada Reklam Fırsatı

2 Mesajlar 473 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mehmet1453 mehmet1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
sayfamız video sayfasıdır haftalık video izlenimi 8m üzeridir özellikle video reklamları ile büyük rabet görebilirsiniz istatistikler assagıda.

erisimler ortalama 10m nin altına düsmemektedir 20m üzerine çıktıgı dönemler olmustur zaten assagıdaki video istatistiklerini verdigimde kaliteli bir sayfa oldugunu anlıycaksınız :)

bu iki video 2015 eylül ayına ait en çok rabet gören videolardan birkaçı toplamda her bir videoda 20m üzeri erisim almıs biri 400k digeri 300k üzeri paylasım almıstır hiç bir sekilde reklam verilmedigi halde

erisimleri fotograftan detaylı inceleyebilirsiniz.

assagıdaki 2 video ise son 1 haftada yüklendi birisi 50k üzeri paylasım aldı digeri 20k

bu videoda 2 hafta önce atılmıs bir videodur

bu videoda 18 nisanda yükledigim bir video 100k üzeri paylasım aldı ama içerigi 18+ (hayvanlara yapılan eziyet) oldugu için facebook tarafından erisime kapatıldı yoksa rahat 300k sı vardı :D

aslında söylenicek söz kalmıyo kalite ortada arkadaslar milyonluk sayfalara tas çıkartır buna emin olun ki hala 3 günde bir sayfaya teklif geliyor satılık mı diye :)

sartlar sudur reklam seçme hakkım bana ait sayfanın erisimini düsürmüycek reklamları seçmeye çalısıcam kesinlikle video reklamı alıyorum sayfanızdaki videoyu paylasabilirim

haftalık reklam alıyorum reklamınızı haftada 10 defa yayınlarım fiyat 700 tl

NOT: sayfa 300klık bir sayfadır eski bir sayfadır 4-5 yıllık ama son zamanlarda ilgi göstermeye basladım sayfaya suana kadar tek bir sponsor reklamı verilmemistir. son zamanlarda arkadasların tavsiyesi üzerine ben 1-2 tl seklinde bazı gönderilere verdim o ayrı :) ama toplamda 10tlyi geçmez yani full organik bi sayfadır hiç bir takviye sayfa vs ile desteklenmemektedir

BU KAMPANYA KISA SÜRELİGİNEDİR BELKİ 2 HAFTA BELKİ DAHA KISA SONRA KONU KAPATILACAKTIR

iletisim için skype ve burdan pm atabilirsiniz

edit: sayfa linkini sadece ciddi kisilere atıcam önüne gelen meraktan link istemesin lütfen ugrastırmayın beni :)

wmaraci
reklam

FOY FOY Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 8 / 23
  • Ticaret 2, (%100)
Sayfa beğenisi başına ücretlendirirsen uzun vadeli çalışabiliriz. Çalışma başladığı andan itibaren etkileşimlerden gelen beğeniler dahil olmak üzere hepsi hesaplanır ödeme yapılır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al