wmaraci reklam

Final ödevi

13 Mesajlar 4.395 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)

Berkay adlı üyeden alıntı

Radio button uygulamasını yapan arkadaş ile skype üzerinden iletişime geçip yapılışı hakkında teamviewer üzerinden canlı olarak izledim ve bilgi aldım. Bu konuyu açmamdaki sebep vakit kaybetmeden ödevi teslim etmek. Flash tabanlı web sitelerinin 2015 yılındaki kullanım oranına bakarsanız bu ödev tamamiyle vakit kaybı.

Eğer ödevim c# veya objective c olsaydı konu açmaz kendim uğraşırdım.

Yaptığınız işlerden dolayı size saygım vardı fakat vakit kaybı olarak gördüğünüz ödevi başkasının yapması onun vaktinin kaybı demek siz öyle görüyorsanız başkasının vaktinide gaspetmiş oldunuz hiçbir şey insana birşeyler katıyorsa vakit kaybı değildir.Neyse konuyu baltalamak için yazmadım iyi geceler :)
farukcms Ghostcastle

kişi bu mesajı beğendi.

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.
wmaraci
reklam

FatalRhymeR FatalRhymeR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 140 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
konuyu bende baltalamak istemiyordum ama, lanet olası eğitim sistemi öğretilmeyecek şeyleri zorla insanın kafasına sokarak öğretiyor. Bende flash gördüm ve hala görüyorum hiç sevmezdim grafik dersinde herkes flash uygulamaları yapardı ben photoshopla uğraşırdım. Benmi yararlısını yapıyordum ? Yoksa hocamı ? bilemezdim.

Berkay Berkay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Geliştirici
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 1862
  • Beğeniler 90 / 335
  • Ticaret 27, (%100)

Zuperman adlı üyeden alıntı

Yaptığınız işlerden dolayı size saygım vardı fakat vakit kaybı olarak gördüğünüz ödevi başkasının yapması onun vaktinin kaybı demek siz öyle görüyorsanız başkasının vaktinide gaspetmiş oldunuz hiçbir şey insana birşeyler katıyorsa vakit kaybı değildir.Neyse konuyu baltalamak için yazmadım iyi geceler :)

FatalRhymeR adlı üyeden alıntı

konuyu bende baltalamak istemiyordum ama, lanet olası eğitim sistemi öğretilmeyecek şeyleri zorla insanın kafasına sokarak öğretiyor. Bende flash gördüm ve hala görüyorum hiç sevmezdim grafik dersinde herkes flash uygulamaları yapardı ben photoshopla uğraşırdım. Benmi yararlısını yapıyordum ? Yoksa hocamı ? bilemezdim.

Anlatmak istediğim konu şu, bu arkadaş bana bu işin nasıl yapıldığını öğrettiyse, bu noktada fazlasıyla konuyu baltalamış oluyorsunuz. Vakit kaybından kastım bilen birisiyle birlikte bir işi 5 dakikada yapabilirsiniz size hızlı bir şekilde öğretir. Ben bunu sıfırdan öğrenmek için belki saatlerce video ders izlemek zorundaydım. Ama bu adam dakikalar içerisinde bana açıklayarak öğretti.

Her ne kadar konuyu baltalamak istemesenizde fazlasıyla baltaladınız, yanlış anlaşılmayı bu sefer düzeltebildiysem ne mutlu bana.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al