wmaraci reklam

Yeni fotoğraf makinesi almak istiyorum bu sizce nasıl

32 Mesajlar 6.148 Okunma
wmaraci reklam

sitekesfet sitekesfet Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 358 / 93
  • Ticaret 0, (%0)
Yeni fotoğraf makinesi almak istiyorum bu sizce nasıl http://www.hepsiburada.com/liste/canon-powershot-sx510hs-121-mp-30x-optik-zoom-30-lcd-dijital-fotograf-makinesi/productDetails.aspx?productId=ftkomcansx510hs&categoryId=248#ileri birde bu makine hd video çeker mi?

ne düşünüyorsunuz bu makine hakkında :confused:

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Gümüş Üye
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)
Bu cihaza vereceğin paraya biraz daha ekleyip DSLR Fotoğraf Makinesi almanı tavsiye ederim.

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ

turkuaz36 turkuaz36 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Kars
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 9, (%100)
makina konusunda bilgim iyi dilerseniz ekleyin yardımcı olayım

Altay Altay MW Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 111 / 121
  • Ticaret 11, (%100)

Samusya adlı üyeden alıntı

Bu cihaza vereceğin paraya biraz daha ekleyip DSLR Fotoğraf Makinesi almanı tavsiye ederim.

Hocam arkadaş daha hangi kamerayı alması gerektiğini bilmiyor siz ona DSLR öneriyorsunuz. Zorlanır arkadaş.

@saafakcetin orada yazdığına göre Stereo ses ve HDMI özelliklerine sahip Full HD (1080P) video çekebiliyormuş. Ek olarak; 30 optik zoom da iyidir fakat Sony önermişti bir profesyonel fotoğrafçı.

PHP Coder,
Kişisel Blog: http://evrimaltay.net
wmaraci

• Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 358 / 93
  • Ticaret 0, (%0)

Altay adlı üyeden alıntı

Hocam arkadaş daha hangi kamerayı alması gerektiğini bilmiyor siz ona DSLR öneriyorsunuz. Zorlanır arkadaş.

@saafakcetin orada yazdığına göre Stereo ses ve HDMI özelliklerine sahip Full HD (1080P) video çekebiliyormuş. Ek olarak; 30 optik zoom da iyidir fakat Sony önermişti bir profesyonel fotoğrafçı.

başlangıç için iyi o zaman dimi

oeaksoy oeaksoy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
Canon PowerShot serisi özellikle Auto olmak üzere hazır modlarında gayet başarılıdır. Bu yüzden yıllardır aynı serinin üretimi yapılıyor. Aslında pazarlama stratejisi gibi görünse de fotoğraftan profesyonel anlamda beklentisi olmayan, sadece anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çeken kullanıcılar için biçilmiş kaftan. Alternatif olarak Fujilere de bakabilirsiniz.

• Üyelik 04.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 111 / 121
  • Ticaret 11, (%100)

saafakcetin adlı üyeden alıntı

başlangıç için iyi o zaman dimi

Şu anda bende başlangıç aşamasındayım, yani net bir şey diyemem ama direk profesyonelden başlamak zordur. Ben Nikon L310 kullanıyorum şu anda, o bundan daha düşük bir model olmasına karşın beni iyi şekilde idare ediyor. Bir sürü modu var, hiç bir şeyle uğraşmadan sadece tek yapmanız gereken şey deklanşöre basmak oluyor. Güzel bir şey bu da :) Bu makineyi incelemedim fakat Canon'da kalitelidir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olanı almanızı tavsiye ederim. Şimdiden hayırlı olsun :)

PHP Coder,

• Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 539
  • Beğeniler 358 / 93
  • Ticaret 0, (%0)

oeaksoy adlı üyeden alıntı

Canon PowerShot serisi özellikle Auto olmak üzere hazır modlarında gayet başarılıdır. Bu yüzden yıllardır aynı serinin üretimi yapılıyor. Aslında pazarlama stratejisi gibi görünse de fotoğraftan profesyonel anlamda beklentisi olmayan, sadece anı ölümsüzleştirmek için fotoğraf çeken kullanıcılar için biçilmiş kaftan. Alternatif olarak Fujilere de bakabilirsiniz.

Altay adlı üyeden alıntı

Şu anda bende başlangıç aşamasındayım, yani net bir şey diyemem ama direk profesyonelden başlamak zordur. Ben Nikon L310 kullanıyorum şu anda, o bundan daha düşük bir model olmasına karşın beni iyi şekilde idare ediyor. Bir sürü modu var, hiç bir şeyle uğraşmadan sadece tek yapmanız gereken şey deklanşöre basmak oluyor. Güzel bir şey bu da :) Bu makineyi incelemedim fakat Canon'da kalitelidir. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olanı almanızı tavsiye ederim. Şimdiden hayırlı olsun :)

birde şöyle bir şey diyeyim samsung s4 alsam bu makinenin yerini tutar mı? Çünkü benim tanıdığım biri var bana samsung s4 al daha iyi çünkü profesyonel makinedeki mp'lin aynısı samsung s4 te var dedi şimdi kafam karıştı :confused:

• Üyelik 04.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 111 / 121
  • Ticaret 11, (%100)

saafakcetin adlı üyeden alıntı

birde şöyle bir şey diyeyim samsung s4 alsam bu makinenin yerini tutar mı? Çünkü benim tanıdığım biri var bana samsung s4 al daha iyi çünkü profesyonel makinedeki mp'lin aynısı samsung s4 te var dedi şimdi kafam karıştı :confused:

Hocam mp aşırı önemli değildir bu konuda emin olun. Bu makineler ayrıdır. 30 optik zoom ile 300 metre uzaktaki bir nesneyi 10 metre uzaktaymış gibi çekmek apayrı bir zevktir. Makro modu, 1080P video kaydı vs. çok iyidir. Fakat tabii ki seçim yine size ait ama emin olun; bu makinelerin modları gerçekten çok hoş sonuçlar almanıza olanak sağlıyor. @oeaksoy arkadaşın yazdığı şeylere bakılırsa bu makine ile güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Fakat lütfen yinede önceden bir araştırın, örnek resimlere ve videolara bakıp kararı siz verin...

PHP Coder,

oeaksoy oeaksoy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 77
  • Beğeniler 3 / 14
  • Ticaret 2, (%100)
:) Herşey MegaPixel değildir. Sizin baktığınız Canon gibi DSLR-like(yarı profesyonel) veya DSLR(tam profesyonel) makinayı elinize alıp fotoğraf çekmek başka şey, telefon kamerası başka şey. Fotoğraf makinesinin verdiği keyifi telefon veremez. Fakat bu herkes için geçerli olmadığı için kabaca söylemek gerekirse bir hobidir nihayetinde. Kimisi için vazgeçilmez olurken kimisi için de fotoğraf makinesi fuzulidir, ihtiyacı olduğunda yanında taşıdığı telefonu çıkarıp kullansa kafidir.

Yani önce ihtiyacınızı belirleyip ona göre hareket edin. İyi fotoğraf çeken bir telefon mu? Yoksa bir fotoğraf makinesi mi?
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al