wmaraci reklam

1 Ay kullanilmis Note4 ve Macbook air

2 Mesajlar 783 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Webdanismanlikc Webdanismanlikc www.webaski.com Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 177 / 237
  • Ticaret 89, (%98)
Merhaba arkadaslar 1 ay kullanmis oldugum note4 telefonunu android kullanamadigimdan satmak istiyorum. yurtdisi garantili cihaz. kutu ve tum aksesuarlari kapali bir sekilde duruyor hic kullanilmadilar. lutfen sadece ciddi alicilar konuya yazsin. cihaz hepsiburada da yurtdisi garantili 1450 tl den satiliyor ben 1000 liraya birakacam acil oldugundan dolayi gorsel olarak 10 uzerinden 10 alir. odeme yontemi normalde once odeme sonra cihaz yapardim ama guven sorunundan dolayi Heuristic kabul ederse hesabina atarlar bende cihazi kargoya verdikten sonra parayi hesabima gonderir. tekrardan belirtiyorum keyif icin mesaj atmayiniz konuya herseyi yazmis bulunmaktayim.

ayni sekilde Macbook air i5 islemci 4 GB Ram 128 GB hhd cihazimida satmaktayim. cihazin kutusu yok. 2012 sonlarinda almistim. kasasinda ufak darbeler var sahibinden piyasasina baktigimda ayni ozelliklerde 2000-2500 arasi fiyatlar verilmis ben bunuda pazarliksiz 1750 tl ye birakirim. (uzerine para alacagim mantikli takaslara da acigim bilgisayarda.)

Telefon satılmıştır
luxfm BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

luxfm luxfm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ziraat Katılım I.T
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1460
  • Beğeniler 372 / 371
  • Ticaret 9, (%100)
yorumum bulunsun.
Webdanismanlikc

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al