wmaraci reklam

1 ayda Alexa'da Yükselmenin Tek Yolu !!

174 Mesajlar 41.979 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

demontara demontara Mobil Ziyaretçi Trafik Sistemi Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Yazılım & Sistem Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Benzer hizmet verenleri bilemiyorum ama, bu sistem için gizli saklı hiç bir şey yok, Bizim çalışma sistemimiz web sitemizde de görünür şekilde yazmaktadır, her gelen mesaja ve maile alttaki açıklama metni özellikle dahil edilmektedir.

Biz herhangi bir siteyi Alexa sıralamasına 1 ayda getiririz para ödediği sürecede sırada yer alır. Bunu son maddede açıkca belirttim, Site sahibi ödeme yapıldığı sürece sıralamada yer alır bu değişmez kuraldır.

Unutmamak gerekir Kul hakkı diye bir şey var, parayla ödenmez.

Alexa Trafik Sistemi Nasıl Çalışıyor ?
- Trafik kaynağı %100 Türkiye'dir.
- Başka yerlerden trafik alıp yönlendirme hizmeti DEĞİLDİR.
- Hizmet alan web sitesine ait, Sunucu veya Hosting kaynaklarında (Bandwidth Trafik, Cpu Load vs.) herhangi bir limit aşımı yada yoğunluk OLMAZ.
- Web sitesi ister yeni, ister eski olsun aynı sürede sıralamada yer alır.
- Bu güne kadar hizmet alan hiç bir web sitesi zarar görmemiştir.
- Hizmet alan hiçbir site arama motorlarından banlanmamıştır.
- Ödeme yöntemi aylık olarak yapılmaktadır.
- Ödeme Eft yada Havale ile yapılabilmektedir.
- Ödeme yapıldığı sürece, seçilen paket kapsamında Alexa sırasında kalmaya devam edecektir.

wmaraci
reklam

• Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)

CÇağlayan adlı üyeden alıntı

o değilde kendi siteniz 38 binlerde..

CÇağlayan 1 hafta sonra sıralaması güncellenecek demiştim.

TR 38,700'den TR 731. sıraya geldi, sistemin sorunsuz çalıştığına örnek olmuş oldu bu sayede.

gorkemburan gorkemburan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 35
  • Beğeniler 14 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Adam alexa sırasında 236.cı sırada.Güvenilir sistem , bilgi için pm gönderildi !
KLavy3

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Pm gönderildi

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

eneskamis eneskamis WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisliği Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 921
  • Beğeniler 42 / 246
  • Ticaret 27, (%96)
Hocam bir şey sormak istiyorum. Ben sitemi kendi çabalarımla yükseltmeye çalışıyorum ancak sizden bu hizmeti alan birisinin karı ne olur acaba? Yani demek istediğim hangi amaca hizmet ediyorsunuz (biraz farklı bir cümle oldu :) )

Hani o kadar parayı size vereceğine birkaç kişinin dediği gibi editör tutar reklam alır vs. hani bir sitenin alexa da yükselmesi ile ne sağlamış olacaksınız. O siteye artık doğal ziyaretçiler gelecek mi? Ya da o ziyaretçiler adamın alacağı reklama falan tıklayacak mı? Gerçekten öğrenmek istediğimden soruyorum.

eneskamis.com

• Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba masteyen

Hizmet alanların %50 yada fazlası sırf Alexa sırasında görünme istekleri ve Alexa'dan backlink almak istemeleri, özellikle haber sitelerinin tercihi oluyor.

Bir kısmı reklam başvurusu yapmadan önce iyi bir seviyede olmak istemeleri, bazı reklam siteleri yayıncı olmak istediğiniz zaman Alexa sıranıza bakarak yaklaşık günlük ziyaretçi sayınızı tahmin edebiliyorlar ve onay vermiyorlar.

Kullanan üyelerin ilettiği ve bizimde kendi sitelerimizde test edip gördüğümüz diyer bir faydası, Alexa sıralamasında yükseldikten sonra arama motorları tarafından daha fazla indexlendiğidir.

Tanıtım yazısı alan siteler tercih ediyor birazda.

kozmoreklam kozmoreklam creative agency* Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 1 / 47
  • Ticaret 2, (%100)
Her işin bedeli ve her ticaretin bir miktarı vardır. Satıcı ister 1 Milyar TL der, ister 1TL bu kimseyi ırgalamaz ve bağlamaz. Bir mağazaya girdiğinizde "Arkadaşım altı üstü bir çanta Merter'de 20TL sizde niye 2,000TL?" diyebilir misiniz? Bir sokakta ki kahvede 50Krş'a çay içiyorken aynı sokakta ki Mado'da 3TL'ye çay içtiğiniz de "Kahve de 50Krş sizde niye 3TL?" diyebilir misiniz? Biraz mantıklı ve yapıcı olun.

Bir SEO uzmanı yaptığı danışmanlıktan aylık 1000TL alıyorken bir diğer kişi 150TL'ye paket satıyor herkesin ticareti kendinedir ve alıcı ile satıcı arasında ki ilişkiyi bağlar. Araya komisyoncu giriyor olabilir, affiliate yapılıyor olabilir, link sitelerine para aktarılıyor olabilinir vs. Bana göre de fiyatlar uçuk lakin bu beni bağlamaz satıcının fiyatıdır ve isteyen herkes müşterisi olabilir. Webmaster forumları piyasayı güncel tutmak ve haksız rekabetin önüne geçmek için bir alt fiyat belirler onun altına inilmediği sürece üst limit yoktur.

Bir yorum yaparken veya fikir beyan ederken mantıklı argümanlar sunmakta ve doğru jargonlarla eleştiri yapmakta yarar var. 2017 uzay çağında bilişim, teknoloji ve internet içerisinde yer edinmeye ve ticaret yapmaya çalışan bireyler olarak "Buna para vereceğime şuna veririm şöyle olur vs." gibi söylemler çok absürt ve cahilce söylemlerdir. O zaman git onu yap satıcının konusunu baltalama. Bu tek bu konu için değil daha bir çok satıcının da satışının altında son günlerde benzer yorumlara denk geliyorum. Normal eleştiri sunanlara, soru soranlara vs. lafım yok bu olması gerekendir fakat sırf post atayım diye yorum yapıp kafa açanlara ve gereksiz bandwidth tüketenlere tahammül etmek artık imkansız hale geldi.

Bol kazançlar.

Edit: İmla.
demontara

kişi bu mesajı beğendi.

Casus Casus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek search
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 884
  • Beğeniler 52 / 237
  • Ticaret 4, (%100)
hitler google dan mı geliyor + ort. oturum süresi vs ne kadar detaylı pm alabilir miyim
demontara

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 54 / 53
  • Ticaret 2, (%100)
Detaylı PM olarakda gönderdim ama burayada yazayım herkes görsün.

Alexa'da yükseltirken biz bu trafiği Web siteniz üzerinden geçirmiyoruz. Trafik direk Alexa tarafına gidiyor.

Bu sayede hem sitenizin Google Analitik değerleride bozulmamış oluyor, ayrıca Reklam yayınlayan üyeler içinde hiç bir şekilde sorun yaşamıyorlar.

kskobi kskobi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek yazilim
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 0 / 10
  • Ticaret 2, (%100)
hocam selamlar bende pm alayim cunku sitenizde uye alinmiyor gibi bir ibare var
demontara

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al