wmaraci reklam

Anahtar teslim dropshipping e-ticaret sitesi (WooCommerce)

3 Mesajlar 583 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AkinAy AkinAy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

İŞ ALIMI AÇIKTIR.

Merhaba arkadaşlar son sınıf yazılım mühendisliği öğrencisiyim.
E-ticaret işine kendim için girdim ama bu aşamada uzun süre araştırdım, okudum, öğrendim ve bunu kullanmak istiyorum.

Sizin için yapacağım hizmetler:

Satmak istediğiniz ürünle doğru oranda bir alan adı önermek ve sizin adınıza bu alan adını almak
Satmak istediğiniz ürün için uygun bir XML tedarikçisi bulmak
Karar verdiğiniz (ya da sektörünüz için benim önerdiğim) bir WooCommerce temasını almak ya da nulled şekilde bulmak
Tema üzerinde değişiklikler yaparak arzunuza uygun şekile getirmek
Temanıza uygun sliderlar ve kategori bannerları hazırlanmasına aracı olarak ana sayfanızı zengin bir hale getirmek. (Forumdan işin ehline yaptırılacaktır)
Belirlediğimiz tedarikçinin XML'ini siteye entegre etmek ve bütün ürünleri yüklemek
Ürünleri yüklerken kategorileri ve açıklamaları XML'in dışında sizin istediğiniz şekilde düzeltmek (formatlamak, başına ve sonuna seo için yazılar, içerisine görseller eklemek gibi)
Gerekli cronjobları kurarak stokların ve ürünlerin her an güncel kalmasını sağlarım.
Forumda bu işi ücret karşılığı yapan kişilere sizin adınıza siteye iç seo yaptırmak (Bu konu benim uzmanlık alanım değil, uzmanın yapması daha iyi olur)
Müşterilerin alışveriş yaptığında aldığı mailleri arzunuza göre düzeltmek.
Kargo takip sistemi kurarak müşterileri sipariş aşamaları konusunda bilgilendirmek ve kargo takibi için mail göndermek.
PAYTR, Shopier, Iyzco tarzı aracı kredi kartı firmaları ile anlaşmanızı sağlamak ve kurulumlarını yapmak
WooCommerce konusunda 1 hafta kadar süre ile danışmanlık yapmak ve sistemin nasıl çalıştığını göstermek
Reklamlarınızı yönetmesi konusunda ilgili kişilere sizi yönlendirerek ve paranızın boşa gitmemesini sağlarım.
Sitenizin instagram sayfası konusunda hesap bulmanıza yardımcı olabilirim.

Bütün bu hizmetlerin ücreti: PM
Teslim tarihi: Maksimum 7 ile 10 gün arası, ancak çok daha önce de bitebilir. İş yoğunluğuna göre.
Kafanızda daha iyi oturması için önceden yaptığım bir websitesini referans olması adına gösterebilirim, ilgilenenler PM.

REFERANSLAR (*** referansıdır)
[QUOTE=yasyil]Çok hızlı ve işinin arkasından bir çok proje de çalıştık çalışmaya devam ediyoruz. Şiddetle tavsiye ve referans olabilirim[/QUOTE]

wmaraci
reklam

kadocix18 kadocix18 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 6 / 12
  • Ticaret 1, (%100)
Pm lütfen

ustas ustas Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** U**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 10 / 7
  • Ticaret 3, (%100)
pm lütfen.
örnek bir site göstermek istiyorum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al