wmaraci reklam

Firma ve İlan Rehberlerine kayıt 10TL

3 Mesajlar 614 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Merhaba arkadaşlar,

Yeni bir liste çıkardım ve bu listede firma ve ilan rehberleri bulunmakta toplam 20 adet kaliteli ve analizleri yapılmış sağlam siteler.Daha önce bu listeye herhangi bir kayıt yapmadım ve yeni bir liste haliyle ortalık olmuş listelerden değil.

Yapacaklarım;

Size özel bir gmail açıyorum ve listedeki sitelere kayıt oluyorum.Bu kayıt öyle sıradan basit bir kayıt değil bana vereceğiniz logo tanıtım metni ve site adresinizle birlikte üşenmeden ilgili yerleri doldurarak 1 iş günü içerisinde teslim ediyorum.

Logonuz yoksa +5TL karşılığında hazırlıyorum.

Tanıtım metniniz yoksa +5TL karşılığında en az 250 Kelime olarak hazırlıyorum.

Listedeki bazı firma rehberi sitelerinden premium üyelik aldık.Bu sayede sizin herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor.

Toplam 20 siteye kayıt gerçekten uzun sürüyor ve ilgili yerleri doldurmak çok sıkıcı bunu sizin yerinize çok ufak bir rakama 10Tlye yapıyorum.

İş bitimi size açmış olduğum mail adresiyle beraber rapor olarak teslim ediyorum.

Elimdeki listeyi sadece iş bitimi sonrasında paylaşıyorum.Çünkü siteler ortalık malı oluyor.Lütfen benden PM İLE ekleyeceğin siteleri görebilirmiyim gibi bir teklifte bulunmayın.

wmaraci
reklam

blueblood blueblood Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci.
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 425
  • Beğeniler 70 / 90
  • Ticaret 11, (%100)
daha önce yaptıgınız örnek bir çalışma varsa inceleyebilirmiyim?

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Listeyi daha yeni çıkardım ve daha önce bu listede çalışma yapılmadı.Bu yüzden çok verimli olacak.Fakat sorun güven ise daha önceki ticaretlerime ve profilime bakabilirsiniz.Zaten 10 lira gibi ufak bi ücrete yapıyorum.

Not: Arkadaşlar şuan günlük 5 kişiden iş alabilirim malesef.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al