wmaraci reklam

(Önce Lisans Al Sonra Öde) Kampanyalı Lisansımız 75TL yerine 50TL - Sınırsız Makale Özgünleştirme

253 Mesajlar 63.806 Okunma
wmaraci reklam

apollo1453 apollo1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle program tamamen tarafımca geliştirirmiştir. İhtiyaç oldukça güncellemeler yayınlanacaktır.

İster amatör ister profesyonel bir webmaster olun çok rahat bir şekilde Conbox'u kullanabilir, içeriklerinizi bir tık ile özgünleştirip google'e da üst sıralara çıkabilirsiniz.

Günümüzün en değerli kaynağı "ZAMAN"'dır. Zamanınızı değerli kullanın. Conbox ile hız ve zaman kazanarak rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

Uygulama için ödeyeceğiniz ücreti çok hızlı bir şekilde amorti edebilir ve ömrünüz boyunca kullanabilirsiniz.

Conbox Makale Özgünleştirici programın ömür boyu kullanım bedeli sadece 75 TL olarak belirlenmiştir.

Veritabanı olarak Conbox rakipleri arasında daha fazla kelime sayısına sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Conbox Deneme sürümünü indirmek için tıklayınız.

VirusTotal analiz raporu: https://www.virustotal.com/tr/file/a560c5eadc393735b1cea7ff123872a5b1be0ed65679bd0ccb3121018ea0d5af/analysis/

Program varsayılan veritabanı içerisinde 100Bin kelime ve [COLOR="red"]8000 bin'den fazla eşanlamlı kelime mevcuttur. [/COLOR]

Referans: quantum50
Diğer programlar gibi değil gerçekten bayağı iyi bir kelime altyapısı var. %2 özgünlük testi alan bir makaleyi %64 lere kadar çıkardı. Verilen paraya değer

basymgroup
Arkadaş ilgili biri. Programı inceledim kullanımı oldukça kolay ve görsel açıdan da hoş. Kullanıcılar tarafından kelime veritabanında karşılık kelimeler eklendikçe oldukça güzel hal alacaktır. IOS Bot da dahil piyasadakilerin en kolay kullanışlı olanı budur. Tebrikler. İlk 5'te olmaktan memnuniyet duydum

spyzzer
Çok başarılı bir program, Denediğim makalelerde %100-90 arasında özgünleştirme yaptı ve cümle anlamlarını bozmadı. Bence piyasadaki en iyi özgünleştirme programı bu db sine kendinizde bir şeyler eklerseniz çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

BerkinAKTAŞ
Program tarafımca alındı, gerçekten hakkını veriyor. Ellerine sağlık kesinlikle ve şiddetle öneriyorum.

cyberrxnet
son bir lisan kalmıştır kaçırmayın. İki gündür lisanslı kullanıyorum gayet başarılı usb lisansı olması diğer makale scriptlerinde olamayan bir özellik alan pişman olmaz derim

kotil

Gayet güzel bir sistem sitelerini beslemek isteyenlerin tercihi alması progam.

gokhantepe

Piyasada bulunan bir çok programdan daha kaliteli ve daha iyi sonuçlar veren bir program. Kesinlikle öneririm. Benim gibi içerik yaratmada zaman sıkıntısı olanlar için ayrıca birebir.
Veritabanına kendiniz de kelimeler ekleyebilirsiniz.

GÜNCELLEME BİLGİSİ V1.0.1

GÜNCELLEME BİLGİSİ V1.0.2

Tam kelime dönüşümü özelliği;
Tam kelime dönüşümü özelliği sayesinde cümlede manuel düzenleme ihtiyacı minimum seviyede olup hızlı özgünleştirme ihtiyacı olan durumlarda aktif edilebilir. Bu özellik opsiyonel olup hızlı dönüşüm sağladığı için bir miktar daha az özgünleştirme imkanı sağlar. Hızlı dönüştürme işlemlerinizde kullanabilirsiniz.

Güncelleme :
Arkadaşlar programın yeni versiyonu çıkmıştır. Daha önce satın alan arkadaşlar veritabanı yedeğini aldıktan sonra eski programı kaldırıp yeni versiyonu kurduktan sonra yedek aldıkları veritabanını program arayüzündeki "Yedekten Yükle" diyerek kullanmış oldukları veritabanını kullanmaya devam edecekler.
webdunyamiz sokrates f5medya

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Phantaso Phantaso İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Metin Yazarı & Editörü
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Referans olabilirim isterseniz

Lerigo Lerigo i see online people Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 199
  • Beğeniler 10 / 32
  • Ticaret 8, (%100)
Bende referans olabilirim

omerenes omerenes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 695
  • Beğeniler 93 / 127
  • Ticaret 9, (%100)
Referans olabilirim isterseniz

Allah hep güzel insanlar çıkarsın karşımıza.
wmaraci

• Üyelik 09.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)
Adet yerini bulsun. İlk yorum yazan arkadaşı ref olarak kabul ediyorum. quantum50 programı indirdikten sonra sistem kodunu ve mail adresinizi bana iletiniz. Başka ref alınmayacaktır.
nokta

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
apollo1453 teşekkürler hocam. Yalnız bir sorun var galiba indirme linkiniz çalışmıyıor

fersev fersev Keyfekeder Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek memur
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 401
  • Beğeniler 92 / 62
  • Ticaret 23, (%100)
deneme sürümü çalışmıyor bilginiz olsun

site alımı yapılır.

• Üyelik 09.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)
Merhaba arkadaşlar,

İndirme linkini düzenledim. İndirebilirsiniz.

• Üyelik 18.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1906
  • Beğeniler 843 / 842
  • Ticaret 119, (%100)
Diğer programlar gibi değil gerçekten bayağı iyi bir kelime altyapısı var. %2 özgünlük testi alan bir makaleyi %64 lere kadar çıkardı. Verilen paraya değer
apollo1453

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 77 / 35
  • Ticaret 31, (%100)
quantum50 program hakkındaki görüşün için teşekkür ederim. Güle güle kullan. Programın veritabanını ne kadar çok geliştirirseniz o kadar çok size hız ve zaman kazandıracaktır. Kullandıkça geliştirdikçe daha çok faydasını göreceksiniz.

Programın rakipleri arasındaki en büyük farklarından birisi de USB lisans yapısına sahip olması. Eğer programı USB belleğe kurup USB lisansını etkinleştirdiğiniz taktirde istediğiniz bilgisayardan USB belleğiniz ile programı kullanabilirsiniz.

Ek Olarak: Farklı bir forumdan program satışı gerçekleşmiştir. Şuan geri dönüşler gayet olumlu. Yönetmiş olduğunuz sitelere özgün içerik sağlamak için çok kullanışlı ve pratik bir program kullanın zaman ve hız kazanın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al