[SIZE=5]⚡⚡N11'de Best Seller Olmak İster Misiniz?��⚡ Etkisi Kanıtlanmış Muhteşem Eğitim [/SIZE]

[SIZE=3]Merhabalar,
N11'de Best Seller ürünler ortaya çıkarmak ister misiniz? Cevabınız EVET! ise bu eğitim tam size göre.

Best Seller olmak için A'dan Z'e tüm detayları 5 video ile sizlere özenle hazırlamış bulunmaktayım. [/SIZE]
Daha önce bunu hizmet olarak sunmaktaydım, fakat işlerimin yoğunluğu ve de talebi karşılayabilmek için bunu eğitim seti haline getirip sizlere sunmak istedim.

[COLOR=#F37934]Eğitim Detayları[/COLOR]

• Optimizasyon Nasıl Yapılır?

• Ürünler Nasıl Yükseltilir?

• Nelere Dikkat Edilmelidir?

• Doğru Ürün Nasıl Listelenir?

• Reklam modelleri nasıl kullanılır? ve daha fazlası eğitim içeriğinde bulunmaktadır.

[COLOR=#F37934]Eğitimi Kimler Almalı?[/COLOR]
Başlangıç, orta, ileri düzey bilgiler yer almaktadır.
E-ticaret sektöründe hizmet veren firma sahipleri
Yeteneklerini geliştirmek isteyen e-ticaret yöneticileri

[COLOR=#41A85F]Eğitim Ücreti[/COLOR]
[COLOR=#41A85F]450 TL'dir.[/COLOR]
[COLOR=#41a85f]Eğitimi satın alan ile beraber belirleyeceğimiz zamanda [COLOR=#41a85f][B]birebir [/COLOR] 1 saat danışmanlık desteği vereceğim.[/B][/COLOR]

[COLOR=#FBA026]REFERANSLAR [/COLOR]
[COLOR=#FBA026](Hizmet Konusundaki Referanslardır)[/COLOR]

Kadir TUTAK adlı üyeden alıntı

Is alımı yapıldı gerçekten bilgili biri yıllarca e ticaret yapan buri olarak bilmediğimiz o kadar şeyi biliyorki turkiyede sayılı kişilerden biri diyebilirim

Ucuzcuyuzavm adlı üyeden alıntı

Çalişmadan çok memnun kaldim şuanda 2 ürün için tekrardan çalişmaya başladik kesinlikle tavsiye ederim

YGZ adlı üyeden alıntı

Mustafa hocamız çok bilgili çok düzgün bir insan. Yaptığı çalışmadan çok memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederim.

mertcane adlı üyeden alıntı

Çalışmayı tamamladık. Gerçekten başarılı bir çalışma oldu. Tekrar çalışmak dileğiyle.

Merhabalar,
Yorumunuz için teşekkür ederim.

@mertcane; ile 1 ürün üzerinden çalışmaya başlamıştık çalışma sonrası sıralama aşağıdaki gibidir;
[COLOR=#F37934]1. Anahtar kelime[/COLOR]de 208.536 arasında ürün sıralama dahi yoktu ÇALIŞMA SONRASI 1. SIRADA!
[COLOR=#F37934]2. Anahtar kelime[/COLOR]de 7.670 ürün arasında çalışma öncesi sıra 48. sırada idi ÇALIŞMA SONRASI 1. SIRADA!
3. Anahtar kelimede 1. SIRA!

Çok başarılı bir çalışma oldu .

IstanbulHosting adlı üyeden alıntı

çalışma sona erdi.
arkadaş ie gözünüz kapalı çalışabilirsiniz. kısa sürede vadettiği yere geldik. Sağolsun siparişlerde ivme kazandı.
kendisine tekrar teşekkür ederim.
işinde uzman, kibar ve yardımsever bir arkadaş.
1. anahtar kelimede çalışmaya başlamadan önce 40.743ürün arasında 54. sıradaki ürünü çalışma sonrası 4. SIRADA!

3. anahtar kelimede çalışmaya başlamadan önce 11.124ürün arasında 24. sıradaki ürün çalışma sonrası 4. SIRADA!

2. anahtar kelimede çalışmaya başlamadan önce 2.768 ürün arasında 24. sıradaki ürün çalışma sonrası 1. SIRADA!

beyazok adlı üyeden alıntı

Mustafa dan e-ticaret danışmanlığı almaktayız. Tanışıklığımız eskiye dayanır *** dışında arkadaşlığımız ve ticaretimiz bulunmakta 4 4lük iş takibi var. Süreç çok hızlı ilerledi. Ürünlerimizin gösterimi ve satışı noktasında artışları anlatmaya kelimeler yetmez. Biz çok memnun kaldık. Tavsiye ederim.

Ermi adlı üyeden alıntı

Mustafa kardeşimle kısa süre önce tanıştık ama diyaloğumuz sanki yıllardır tanışıyormuşuz gibiydi..
Öncelikle çalışma için kendisine teşekkür ediyorum. Aldığı para helali hoş olsun. Ne dedi ise hepsini yerine getirdi.
Çalışma yapmayı düşünen arkadaşlara tavsiyem, düşünmeye devam ederek zaman kaybetmeyin, harekete geçin :)

Teşekkürler tekrar :)

ByPowerfuL adlı üyeden alıntı

@moneta; Sedat Bey ile 2 ürün için çalışmaya başladık.
1. ürün en yoğun rekabetin olduğu kategoriden bir üründü ve 2 farklı anahtar kelimede çalışmak için kolları sıvadık.
Tarih: 1 Şubat 2020
Mağaza puanı: %79
Ürünlerin keyword sıralaması: Sıralama da [B]YOK[/B]

Tarih: 10 Şubat 2020
Mağza puanı: %90:)11 puan artış yakaladık.
Kelimeler ;

1. kelime: 4.745 ürün arasında 1 şubatta sıralamada bile değildi :)
8 Şubat 2020 tarihinde ürün 81. sırayageldi.

2. kelime: 44.185 ürün arasında sıralamada bulunmuyordu. Çok zor jenerik bir kelime kesinlike long tail değil. Bu ürünün long tail kelimesinde bile en az 5000 ürün var.
Şuanda ürün 504. sırada bu sırayla kalmayacak dahada yükselecek bundan eminiz.

moneta adlı üyeden alıntı

Herşeyden Çok Memnunum .Satış olmayan ürünlerime sipariş gelmeye başladı .Sürekli çalışacaz . Tavsiye ederim

Evteks adlı üyeden alıntı

Arkadaşı tavsiye ederim.
Çalışacaktık çalışmak nasip olmadı, benim işler yoğundu halen yoğun arkadaşdan yana zerre sıkıntı yok.
Eğitimi mantığı güzel başarılarının devamını diliyorum, Sevgiler, saygılar ☺️

GuessWho adlı üyeden alıntı

Pazaryerlerinde satış yapan arkadaşlar için mutlaka tavsiye ederim.Tecrübesi,birikimi ve çözümcül yaklaşımı ile n11 listelerinde ansızın zirveye çıkabilirsiniz.Reklamın ötesinde bir yatırım uzun soluklu çalışan işletmeler için.

amiral79 adlı üyeden alıntı

Son derece alakalı ve işini layığı ile yapmaya çalışan bir arkadaşımız
kesinlikle tavsiye ederim

ByPowerfuL adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Referans görselleri konu içeriğinde yer alıyor, sağolsun @moneta Sedat Bey'de yorumunu eklediler. Sizide mutlu referanslar arasında görmek keyif verir :)
Ürününüzü gönderin inceleme yaptıktan sonra süreç hakkında size detay verebilirim.
İyi çalışmalar dilerim.

Çok teşekkür ederim Sedat Bey, hayırlı satışlar dilerim

Yine rekabetin yoğun olduğu bir keywordde organik olarak 15. sıraya geldik. 4 gün sonra listeleme reklamını aktif edeceğiz ve BİNGO! İlk sıra ;)

[COLOR=Silver]

[/COLOR]
Merhabalar,
@moneta; Sedat Bey ile iki ürün üzerine çalışmamızı tamamladık. Hayırlı uğurlu olsun. Bol satışlarla dönüşü olur inşallah.

İlk üründe 3 anahtar kelime belirledik ve sonuçlar HA Rİ KA!
1. Anahtar Kelime: 9.931 ürün arasında 2. SIRA!
2. Anahtar Kelime: 43.647 ürün arasında 8. SIRA!
3. Anahtar Kelime: 4.679 ürün arasında 2. SIRA!

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

2. Üründe 2 anahtar kelime belirledik ve sonuçlar MUAZZAM!
1. Anahtar Kelime: 20.731 ürün arasında 1. SIRA!
2. Anahtar Kelime: 918 ürün arasında 1. SIRA!

selimse adlı üyeden alıntı

Süper destek...
Hızlı sonuç aldık ve memnun kaldık. Çok teşekkür ederiz ilgi ve alaka için..

Ermi adlı üyeden alıntı

Öncelikle temiz ve titiz çalışma için teşekkür ediyorum. Çalışmanın başındayız ve inanıyorum ki istediğimiz sonucu alacağız inşallah.
Çalışma sonunda geldiğimiz noktayı ilgili ve alakalı kişiler için buradan duyuracağım.
Teşekkürler ��

Risque adlı üyeden alıntı

Çalışmalarınızı ne kadar titiz ve başarılı yaptığınız, referans yorumlardan da anlaşılıyor. Bol kazançlar ve başarılarınızın devamını dilerim.

Referanslar
Sizi de Bura Görmek İsterim :) İletişim İçin P.M atabilirsiniz

[CENTER]

04.03.2020 Yeni Referanslar[/CENTER]

23,804 sonuç arasında 1-4 sıra arasında oynamalar yapıyor. Bu ürünü analiz aracına takip almadığım için görselini ekleyemedim. Daha önce benimle çalışan veya iletişime geçip konuşan arkadaşların bildiği bir üründür. Kelime rekabeti YIKILIYOR

[COLOR=#9365B8]28.02.2020 REFERANS (KALICILIK ETKİSİNİ SORANLARA :) )[/COLOR]

[COLOR=#B8312F]29.01.2020 Referans ( 2 günde 2. sıra )����[/COLOR]

[COLOR=#B8312F]16.01.2020 Yeni Referans[/COLOR]

15.01.2020 yeni bir referans

[CENTER]

[/CENTER]