NICHE-101
Satış Fiyatı:39 TL

Kitap İçeriği: Bölüm 1: ADSENSE

- Adsense Nedir?
- Adsense Kayıt Oluşturmak
- Adsense Nasıl Kullanılır?
- Adsense Panel Arayüzü
- Adsense Reklam Birimleri
- Adsense Reklamlarının Yayınlanması
- Adsense Reklam Yerleşimi Politikaları
- Adsense Performans Raporları

Bölüm 2: KURULUM VE DÜZENLEME

- Sektöre Göre İçerik Üretmek ve Tema Seçimi
- Sektöre Göre Tema Düzenlenmesi
- Wordpress İçin Temel İç SEO Ayarları
- Başarı İçin Önerilen Eklentiler ve Faaliyetleri
- Meta ve Head Etiketlerinin Kullanımı
- Code To Text Ratio Oranı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler
- İçerik Düzeni ve Post Ayarları
- Resim Etiketlerinin Kullanımı
- SSL Sertifikası ve Önemi

Bölüm 3: BAŞLAYALIM

- Niche Nedir?
- Niche Örnekleri
- Niche Kelime Nasıl Bulunur?
- Niche Kelime Avcılığı Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
- Niche Siteler İçin Çok Kazandıran Konular ve Analizi
- Niche Site Açarken Rakip Analizi Nasıl Yapılmalıdır?
- Rakip Analizi için Manuel Öneriler
- Rakip Analizi için Tool Önerileri[/SPOILER][SPOILER]

Bölüm 4: İÇERİK VE FAZLASI

- İngilizce Bilmeyenler İngilizce İçerik Üretebilir Mi?
- İngilizce Bilmeyenler İçin Translate ve Spin Toollarının Doğru Kullanımı
- Hazır İçerik Bulmak Hakkında
- Google Kullanıcı Deneyimi Hakkında

Bölüm 5: SOSYAL MEDYA

- Sosyal İmlemeler’in Niche Sektöründeki Önemi
- Pinterest ile Hit Çekmek Hakkında
- Facebook ile Hit Çekmek ve Bilinirlik Oluşturmak Hakkında
- Twitter ile Potansiyel Hedef Kitleye Ulaşmak Hakkında
- Organik Olarak Direct Hit Nasıl Alınır?

Referans: (***)

miyna adlı üyeden alıntı

E-Book'u dün itibariyle satın aldım, dün akşam ve bugün detaylı inceleme fırsatı buldum. Bana göre; kapsamlı ve öğretebilme amaçlı yazılmış güzel bir kaynak olmuş. "Balığı nasıl tutarız" mottosuyla, buradan öğrendiğiniz bilgilerle ve deneyiminizle bir çok kelime elde ederek niche sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Teşekkürler.

Dursun05 adlı üyeden alıntı

Kıtabı bugün satın aldım

Olumlu Yorumlar

Emek verılmış bır kıtap olduğuna emın olabılırsınız
Görsellık açısından güzel oluşturulmuş
Yazı fontları vs gerçekten güzel ve akıcı bır okuma deneyımı sağlıyor
Bu ışe yenı başlayacak arkadaşlara gerçekten bışeyler katar arkadaşların ufkunu gerçekten açar
Internette şanslıysanız 2 ayda, normal şansa sahıpsenız 6-12 ayda ulaşabıleceğınız bılgılere sadece 49 ₺ vererek 2-3 saat ıçerısınde ulaşabılırsınız

Olumsuz Yorumlar

Maalesef bana bır şey katmadı
Daha öncekı yorumlarımda da bundan bahsetmıştım ıade olayı ıçın gerı dönüş alamayınca satın almak durumunda kaldım
Nıche ıçın neredeyse orta sevıye olabılır belkı ama kesınlıkle ılerı sevıye değıl
Bır çok konu yüzeysel geçılmesıyle beraber özellıkle sosyal medya konusu çok yüzeysel geçılmış(Yenı başlayacak arkadaşlar ıçın gerçekten bu konular yeterlı)

Ghostcastle adlı üyeden alıntı

Kitabı aldım inceledim ve çok beğendim ayrıntılı detaylı bazı eksiklerimi giderince yapıcağım

erkancan_87 adlı üyeden alıntı

Galiba ilk satın alan benim. Bu kadar detaylı ve önemli ayrıntıları beklemiyordum açıkçası. Bildiğimi sandığım ama meğer hiç bilmediğim öyle güzel ayrıntılar verilmiş ki. Roman okur gibi okudum resmen. Bölüm bölüm ayrılıp detaylandırılması cok daha anlaşılır hale getirmiş. Ilk defa konuyla ilgili birşeyi okurken kafam karışıp yarıda bırakmadım. Gerçekten emeğiniz için çok teşekkür ediyorum. Fiyatına gelince, ben ögrenmenin paha biçilemez olduğunu düşünenlerdenim ve biçilen paha ederinin çok altında bence. Tekrardan emeğinize sağlık.

kadinportalim adlı üyeden alıntı

Eğitim setinden çok memnunum çok başarılı en ince detayına kadar akıcı ve anlaşılır bir dille anlatmışsınız. Çok teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim
İlgili arkadaş tavsiye ederim

miyna adlı üyeden alıntı

E-Book'u dün itibariyle satın aldım, dün akşam ve bugün detaylı inceleme fırsatı buldum. Bana göre; kapsamlı ve öğretebilme amaçlı yazılmış güzel bir kaynak olmuş. "Balığı nasıl tutarız" mottosuyla, buradan öğrendiğiniz bilgilerle ve deneyiminizle bir çok kelime elde ederek niche sitelerinizi oluşturabilirsiniz. Teşekkürler.

giray adlı üyeden alıntı

Emekleriniz için çok teşekkürler, akışkan ve örneklerle birlikte yazılarınız çok güzel okudukça ve konudan konuya geçerken bir önceki konunun mantığını içerdiğini görebiliyoruz. Tekrardan emekleriniz için teşekkür ederim..

webkahve adlı üyeden alıntı

Ebook satın alındı.Gayet güzel bilgiler mevcut içerisinde

Browland adlı üyeden alıntı

Açıkça, bir konu özellikle işime yaradı. Bir niche sitemde kullandım, güzel bir alan bulunduğunda işe yarayacak bilgiler var.

Ghostcastle adlı üyeden alıntı

Benim görüşlerim kitap güzel ama benim temelim biraz zayıf olduğu için sıkıntı yaşadım. Kaleminize Sağlık @basicgoods;